MARTIN DURAS, MAJITEĽ ZNAČKY PHASE NADVIAZAL SPOLUPRÁCU SO SVETOVOU ZNAČKOU TALIANSKEHO NÁBYTKU NATUZZI EDITIONS.

Čo spolupráca so svetovou značkou NATUZZI EDITIONS znamená a prečo je to zaujímavé aj pre vás?

Pretože značka Natuzzi Editions patrí k tým najlegendárnejším značkám. Je to celosvetové impérium, ktoré pred 60 rokmi vybudoval Pasquale Natuzzi v talianskej Apúlii. Vo svete nábytku je táto značka absolútny pojem. Vyniká v dizajne, v kvalite poťahových materiálov, no predovšetkým v komforte. Keď si sadnete na sedačku NATUZZI, rozdiel oproti iným značkám pocítite okamžite. Tajomstvo je v páperových výplniach, skrytej konštrukcii a ergonómii.

Martin Duras už dlhšie plánoval priniesť niečo výnimočné pre náročnejšiu a solventnejšiu klientelu v Čechách aj na Slovensku. Rozvoj trhu so sedačkami podľa jeho názoru potrebuje vynikajúce vzory a zdravú konfrontáciu. Taliansko je módna a dizajnérska veľmoc a ich dizajn a nábytok vo svete nemá konkurenciu. Taliani sú totiž perfekcionisti. Milujú komfort a zároveň si potrpia na špičkovú kvalitu. Do výroby vkladajú južanskú vášeň a profesionálnu hrdosť. A to sú tie pravé svetové impulzy a inšpirácia pre posun v kultúre nášho bývania. 

Aktivity mladého producenta a propagátora krásneho a pohodlného dizajnu si všimli ľudia z Natuzzi už pár rokov dozadu. A to už bol len krôčik od toho, aby v roku 2018 prišla od Natuzzi Editions ponuka na vytvorenie samostatnej siete značkových predajní v Čechách aj na Slovensku. Keď sa naskytla príležitosť zastupovať značku NATUZZI EDITIONS v Čechách a na Slovensku, Martin Duras neváhal ani sekundu. Výber zástupcu takejto špičkovej značky podlieha prísnym pravidlám. NATUZZI si totiž potrpí nielen na zákaznícky servis, ale aj na svoje showroomy. Tie musia sídliť na dobrých adresách a zároveň musia byť krásne. Nie sú to len obchody s nábytkom. Návšteva showroomu NATUZZI znamená aj vizuálny zážitok.

Príďte sa inšpirovať i vy. Showroom NATUZZI EDITIONS nájdete v bratislavskom Digital Parku na Einsteinovej ulici (oproti OC Aupark).

 

www.natuzzieditions.sk


Fotky z predajne NATUZZI EDITIONS: