Čo získate kúpou sedačky z kategórie Elegance?

  • Záruku 4 roky na sedačku
  • Záruku 5 rokov na vybranú látku z kategórie Exclusive a záruku 3 roky na sedačku v prevedení koža
  • Striebornú plaketu Phase ELEGANCE Edition
  • Vankúš Phase ELEGANCE Edition
  • Možnosť objednať pozlátené nohy 24-karátovým zlatom

1. Záruka 4 roky na sedačku

Kategória sedacích súprav ELEGANCE obsahuje elegantné a moderné sedacie súpravy určené pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné výrobky a hlavne hľadajú sedačku ktorá splní ich predstavy. Sedačky sú vyrobené z kvalitných materiálov a môžete si vybrať z množstva poťahových materiálov či už látky alebo kože. Na sedaciu súpravu vyrobenú v prevedení ELEGANCE dostanete 4 roky záruku.

2. Záruka 5 rokov na vybranú látku z kategórie Exclusive a záruku 3 roky na sedačku v prevedení koža.

Kategória sedacích súprav ELEGANCE má v ponuke niekoľko vysoko kvalitných materiálov. Tie sú tak isto rozdelené do kvalitatívnych skupín. Najvyššia kategória sa nazýva Poťahy Exclusive a nájdete v nej 3 typy poťahových materiálov na ktoré poskytujeme až 5 rokov záruku. Sú to poťahy Emotion, Fiorellina, Stellina.

Ak si vyberiete na sedačku kožu, možete si vybrať zo širokej škály farieb zo vzorkovníka kože NOBLE. Na túto kožu poskytujeme záruku 3 roky.

Látky Emotion, Fiorellina, Stellina sú unikátne svojim vzhľadom, veľkou škálou farieb, ale hlavne vysokou odolnosťou voči oderu, ktorú majú otestovanú na viac ako 80 000 oderov bez poškodenia. Všetky 3 látky sa vyrábajú v Európe, konkrétne v Belgicku, takže vich kvalita je len podtrhnutá zárukou 5 rokov. Vďaka týmto látkam váš interiér dostane správnu dávku moderného a drahého vzhľadu.

3. Strieborná plaketa Phase ELEGANCE Edition na sedačke

Na sedaciu súpravu z kategórie Elegance dostanete pri podpise Vašej objednávky stieborný štítok s nápisom PHASE Elegance Edition. Štítok si môžete nalepiť na akékoľvek miesto na Vašej sedačke. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva šítky.

Phase Elegance

4. Vankúš Phase ELEGANCE Edition

Na sedaciu súpravu z kategórie ELEGANCE dostanete pri podpise Vašej objednávky Vankúš s nápisom Phase ELEGANCE Edition. Vankúš je čierno strieborný a ladený tak, aby sa hodil do každého interiéru. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva vankúše.

Phase Elegance

5. Možnosť objednať pozlátené nohy 24-karátovým zlatom

K sedacej súprave z kategórie ELEGANCE si môžete objednať nožičky pozlátené 24-karátovým zlatom. Do nedávna bola táto možnosť len pre sedačky z kategórie Luxury, avšak dali sme túto možnosť aj v kategórii Elegance. Je to absolútna novinka a túto možnosť neponúka žiadny výrobca, ani predajca v Európe. Zlaté nožičky sú určené len pre náročných zákazníkov. Sedačka so zlatými nohami vyzerá neuveriteľne luxusne. Jeden model sedacej súpravy so zlatými nožičkami nájdete v každej predajni Phase sedačky. Najbližšiu predajňu môžete nájsť tu: https://sedackyphase.sk/predajne

Phase Elegance