Čo získate kúpou sedačky Lamia z kategórie Elegance?

  • Záruku 4 roky na sedačku Lamia
  • Záruku 5 rokov na sedačku Lamia vo vybranej látke a záruku 3 roky na sedačku Lamia v prevedení koža.
  • Striebornú plaketu Phase ELEGANCE Edition na sedačku Lamia
  • Vankúš Phase ELEGANCE Edition na sedačku Lamia
  • Možnosť objednať pozlátené nohy 24-karátovým zlatom na sedaciu súpravu Lamia

1. Záruka 4 roky na sedačku Lamia

Sedačka Lamia z kategórie ELEGANCE je určená pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné výrobky a hlavne hľadajú sedačku ktorá splní ich predstavy. Sedačka Lamia je vyrobená z kvalitných materiálov a môžete si vybrať z množstva poťahových materiálov či už látky alebo kože. Na sedaciu súpravu Lamia vyrobenú v prevedení ELEGANCE dostanete 4 roky záruku.

2. Záruku 5 rokov na sedačku Lamia vo vybranej látke a záruku 3 roky na sedačku Lamia v prevedení koža.

Sedacia súprava Lamia z kategórie ELEGANCE má v ponuke niekoľko vysoko kvalitných poťahových materiálov. Tie sú tak isto rozdelené do kvalitatívnych skupín. Najvyššia kategória sa nazýva Poťahy Exclusive a nájdete v nej 3 typy poťahových materiálov na ktoré poskytujeme až 5 rokov záruku. Sú to poťahy Emotion, Fiorellina, Stellina.

Ak si vyberiete na sedačku Lamia kožu, môžete si vybrať zo širokej škály farieb zo vzorkovníka kože NOBLE. Na túto kožu poskytujeme záruku 3 roky.

Látky Emotion, Fiorellina, Stellina sú unikátne svojim vzhľadom, veľkou škálou farieb, ale hlavne vysokou odolnosťou voči oderu, ktorú majú otestovanú na viac ako 80 000 oderov bez poškodenia. Všetky 3 látky sa vyrábajú v Európe, konkrétne v Belgicku, takže ich kvalita je len podtrhnutá zárukou 5 rokov. Vďaka týmto látkam Vaša sedačka Lamia a interiér dostane správnu dávku moderného a drahého vzhľadu.

3. Strieborná plaketa Phase ELEGANCE Edition na sedačku Lamia

Na sedaciu súpravu Lamia z kategórie Elegance dostanete pri podpise Vašej objednávky stieborný štítok s nápisom PHASE Elegance Edition. Štítok si môžete nalepiť na akékoľvek miesto na Vašej sedačke Lamia. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva zlaté šítky.

Phase Elegance

4. Vankúš Phase ELEGANCE Edition k sedačke Lamia

Na sedaciu súpravu Lamia z kategórie ELEGANCE dostanete pri podpise Vašej objednávky Vankúš s nápisom Phase ELEGANCE Edition. Vankúš je čierno strieborný a ladený tak, aby sa hodil do každého interiéru. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva vankúše.

Phase Elegance

5. Možnosť objednať pozlátené nohy 24-karátovým zlatom na sedačku Lamia

K sedacej súprave Lamia z kategórie ELEGANCE si môžete objednať nožičky pozlátené 24-karátovým zlatom. Do nedávna bola táto možnosť len pre sedačky z kategórie Luxury, avšak dali sme túto možnosť aj v kategórii Elegance. Je to absolútna novinka a túto možnosť neponúka žiadny výrobca, ani predajca v Európe. Zlaté nožičky sú určené len pre náročných zákazníkov. Sedačka Lamia so zlatými nohami vyzerá neuveriteľne luxusne. Jeden model sedacej súpravy so zlatými nožičkami nájdete v každej predajni Phase sedačky. Najbližšiu predajňu môžete nájsť tu: https://sedackyphase.sk/predajne

Phase Elegance