!! PREDPREDAJ SPUSTENÝ !! - Prvá poschodová sedačka BERGAMO

Predstavujeme Vám prvú poschodovú sedačku Bergamo, ktorá je ideálnym riešením pre šetrenie miesta v detských izbách, malých bytoch, hotelových izbách a penziónoch. Ponúka plnohodnotné dve miesta na každodenné spanie.

Poschodový mechanizmus je veľmi obľúbený v západných krajinách a teší sa z neho množstvo rodín, ale aj ubytovacích zariadení, ktoré vďaka tejto sedačke dokážu ubytovať celú 4 člennú rodinu do klasickej dvojlôžkovej izby.

Pýtate sa na bezpečnosť?
Bezpečnosť bola hlavným cieľom spoločnosti z Francúzka, ktorá mechanizmus vymyslela a patentovala. Mechanizmus má zabudované dva bezpečnostné zámky, z ktorých jeden sa aktivuje automaticky po rozložení a druhý je bezpečnostný zámok na kľúč. Je nemožné, aby sa mechanizmus zložil svojvoľne a prakticky s ním nevedia manipulovať deti.

Pýtate sa na cenu?
Od 2.5. do 30.7.2018 si môžete objednať poschodovú sedačku Bergamo v predpredajovej zľave 20%. Cena sedačky je 2082 EUR a po odpočítaní predpredajovej zľavy 20% je cena 1666 EUR s DPH. Stačí keď podpíšete svoju objednávku do 30.7.2018.

Sedačka Bergamo sa aktuálne nachádza len v predajni Phase v Bratislave a v Prahe na Radlickej ulici. Na ostatných predajniach bude sedačka k dispozícii až od 2.8.2018. Podpíšte svoju nezáväznú objednávku do tohoto termínu, využijete tak predpredajovú zľavu a keď bude sedačka na predajni vystavená, asistentka Vám zavolá a Vy buď svoju objednávku potvrdíte, alebo zrušíte. Nemáte teda čo stratiť, môžete len ušetriť na predpredajovej zľave.

Sedačka ELEGANCE Bergamo je naozaj skvelým kusom nábytku do Vašej obývačky. Dodá miestnosti nádych elegancie a honosnosti. Elegance sedačku Bergamo si môžete vyrobiť z viacerých druhov poťahových materiálov. Všetky materiály boli zaradené do ponuky tak, aby naplnili Vaše očakávania a splnili najnáročnejšie predstavy o tom ako by mala Elegance sedacia súprava Bergamo vyzerať vo Vašej obývačke. Na sedaciu súpravu Bergamo z kategórie Elegance si môžete doobjednať nožičky pozlátené 24-karátovým zlatom a to dodá sedačke Bergamo jedinečný vzhľad luxusu.