Čo získate kúpou sedačky z kategórie Classic?

  • Záruku 2 roky na sedačku
  • Záruku 2 roky na látku
  • Plaketa Phase Classic Edition
  • Vankúš Phase Classic Edition

1. Záruka 2 roky na sedačku z kategórie CLASSIC

Kategória sedacích súprav CLASSIC obsahuje moderné rozkladacie sedacie súpravy s úložnými priestormi určené pre zákazníkov ktorí hľadajú kvalitné výrobky, avšak v nižšej cenovej kategórii. Sedačky sú vyrobené z kvalitných materiálov, podstatne kvalitnejších ako tie sedačky, ktoré sú na predaj v nábytkových domoch. Na sedačky z kategórie CLASSIC si môžete vybrať z množstva poťahových materiálov, ktoré sú zaradené do troch kvalitatívnych kategórií. Na sedaciu súpravu vyrobenú v prevedení CLASSIC dostanete 2 roky zákonnú záruku.

2. Záruka 2 roky na látku

Kategória sedacích súprav CLASSIC má v ponuke niekoľko kvalitných materiálov. Tie sú tak isto rozdelené do kvalitatívnych skupín. Najvyššia kategória sa nazýva Poťahy Vysoká kvalita a nájdete v nej 2 typy poťahových materiálov. Sú to poťahy Gordon a Moxy.

Látky Gordon a Moxy sú unikátne svojim vzhľadom, veľkou škálou farieb, ale hlavne vysokou odolnosťou voči oderu, ktorú majú otestovanú na viac ako 50 000 oderov bez poškodenia. Vďaka týmto látkam váš interiér dostane správnu dávku moderného a čistého vzhľadu.

3. Plaketa Phase CLASSIC Edition na sedačke

Na sedaciu súpravu z kategórie CLASSIC dostanete pri podpise Vašej objednávky biely štítok s nápisom Phase CLASSIC Edition. Štítok si môžete nalepiť na akékoľvek miesto na Vašej sedačke. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva šítky.

Phase Classic

4. Vankúš Phase CLASSIC Edition

Na sedaciu súpravu z kategórie CLASSIC dostanete pri podpise Vašej objednávky Vankúš s nápisom Phase CLASSIC Edition. Vankúš je bielo čierny a ladený tak, aby sa hodil do každého interiéru. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva vankúše.

Phase Classic