Čo získate kúpou sedačky Marbella z kategórie Classic?

  • Záruku 2 roky na sedačku Marbella
  • Záruku 2 roky na látku
  • Plaketa Phase Classic Edition na sedačku Marbella
  • Vankúš Phase Classic Edition na sedačku Marbella

1. Záruku 2 roky na sedačku Marbella

Sedacia súprava Marbella z kategórie CLASSIC obsahuje moderný rozkladací systém a obsahuje úložný priestor. Sedačka Marbella je určená pre zákazníkov ktorí hľadajú kvalitné výrobky, avšak v nižšej cenovej kategórii. Sedačka Marbella je vyrobená z kvalitných materiálov, podstatne kvalitnejších ako tie sedačky, ktoré sú na predaj v nábytkových domoch. Na sedačku Marbella z kategórie CLASSIC si môžete vybrať z množstva poťahových materiálov, ktoré sú zaradené do troch kvalitatívnych kategórií. Na sedaciu súpravu Marbella vyrobenú v prevedení CLASSIC dostanete 2 roky zákonnú záruku.

2. Záruku 2 roky na látku

Sedacia súprava Marbella z kategórie CLASSIC má v ponuke niekoľko kvalitných materiálov, z ktorých si môžete vybrať. Látky pre sedačku Marbella sú rozdelené do kvalitatívnych skupín. Najvyššia kategória sa nazýva Poťahy Vysoká kvalita a nájdete v nej 2 typy poťahových materiálov. Sú to poťahy Gordon a Moxy.

Látky Gordon a Moxy sú unikátne svojim vzhľadom, veľkou škálou farieb, ale hlavne vysokou odolnosťou voči oderu, ktorú majú otestovanú na viac ako 50 000 oderov bez poškodenia. Vďaka týmto látkam váš interiér dostane správnu dávku moderného a čistého vzhľadu.

3. Plaketa Phase Classic Edition na sedačku Marbella

Na sedaciu súpravu Marbella z kategórie CLASSIC dostanete pri podpise Vašej objednávky biely štítok s nápisom Phase CLASSIC Edition. Štítok si môžete nalepiť na akékoľvek miesto na Vašej sedačke Marbella. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva zlaté šítky.

Phase Classic

4. Vankúš Phase Classic Edition na sedačku Marbella

Na sedaciu súpravu Marbella z kategórie CLASSIC dostanete pri podpise Vašej objednávky Vankúš s nápisom Phase CLASSIC Edition. Vankúš je bielo čierny a ladený tak, aby sa hodil do každého interiéru. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva vankúše, ktoré si môžete umiestniť na sedačku Marbella.

Phase Classic