Čo získate kúpou sedačky Cordoba z kategórie Classic?

  • Záruku 2 roky na sedačku Cordoba
  • Záruku 2 roky na látku
  • Plaketa Phase Classic Edition na sedačku Cordoba
  • Vankúš Phase Classic Edition na sedačku Cordoba

1. Záruku 2 roky na sedačku Cordoba

Sedacia súprava Cordoba z kategórie CLASSIC obsahuje moderný rozkladací systém a obsahuje úložný priestor. Sedačka Cordoba je určená pre zákazníkov ktorí hľadajú kvalitné výrobky, avšak v nižšej cenovej kategórii. Sedačka Cordoba je vyrobená z kvalitných materiálov, podstatne kvalitnejších ako tie sedačky, ktoré sú na predaj v nábytkových domoch. Na sedačku Cordoba z kategórie CLASSIC si môžete vybrať z množstva poťahových materiálov, ktoré sú zaradené do troch kvalitatívnych kategórií. Na sedaciu súpravu Cordoba vyrobenú v prevedení CLASSIC dostanete 2 roky zákonnú záruku.

2. Záruku 2 roky na látku

Sedacia súprava Cordoba z kategórie CLASSIC má v ponuke niekoľko kvalitných materiálov, z ktorých si môžete vybrať. Látky pre sedačku Cordoba sú rozdelené do kvalitatívnych skupín. Najvyššia kategória sa nazýva Poťahy Vysoká kvalita a nájdete v nej 2 typy poťahových materiálov. Sú to poťahy Gordon a Moxy.

Látky Gordon a Moxy sú unikátne svojim vzhľadom, veľkou škálou farieb, ale hlavne vysokou odolnosťou voči oderu, ktorú majú otestovanú na viac ako 50 000 oderov bez poškodenia. Vďaka týmto látkam váš interiér dostane správnu dávku moderného a čistého vzhľadu.

3. Plaketa Phase Classic Edition na sedačku Cordoba

Na sedaciu súpravu Cordoba z kategórie CLASSIC dostanete pri podpise Vašej objednávky biely štítok s nápisom Phase CLASSIC Edition. Štítok si môžete nalepiť na akékoľvek miesto na Vašej sedačke Cordoba. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva zlaté šítky.

Phase Classic

4. Vankúš Phase Classic Edition na sedačku Cordoba

Na sedaciu súpravu Cordoba z kategórie CLASSIC dostanete pri podpise Vašej objednávky Vankúš s nápisom Phase CLASSIC Edition. Vankúš je bielo čierny a ladený tak, aby sa hodil do každého interiéru. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva vankúše, ktoré si môžete umiestniť na sedačku Cordoba.

Phase Classic