Zvoľte si svoju obľúbenú polohu
na novej sedačke BELLAGIO

Vždy je pre klienta výhodné, keď má sedačka nejaké funkcie, ktoré mu pomôžu k lepšiemu komfortu pri každodennom večernom oddychu po práci. Novinka - sedačka BELLAGIO nie je výnimkou v ponuke Phase sedačiek. Dokonca tu ešte nič podobné nebolo.

Model sedacej súpravy BELLAGIO obsahuje posun operákov pre rozšírenie priestoru na sedenie, nadstaviteľný operák s podložkou na ľadviny, z ktorej v sekunde spravíte podložku pod hlavu pri sedení a polohovateľné područky.

Posun operákov dopredu a dozadu až o 23 cm

Posun operákov sa stal veľmi obľúbeným už pri sedačke IMOLA, ktorú nájdete tiež v ponuke Phase sedačiek. Sedacia súprava BELLAGIO je však o level prepracovanejšia. Posun operákov dopredu a dozadu znamená to, že keď máte napríklad návštevu a chcete, aby hostia pohodlne sedeli a opreli sa, jednoducho si operák posuniete dopredu a zmenšíte tak priestor na sedenie. Budete tak mať nohy na zemi a chrbát pevne opretý. No a ak keď chcete večer oddychovať a leňošiť, operák si posuniete dozadu a tým si zväčšíte priestor na sedenie a ležanie. A to až tak, že sa na sedačku zmestia vedľa seba obaja partneri.

Preklápanie operáku – z podložky na ľadviny spravíte podložku pod hlavu

Táto funkcia je úplne novou a ocení ju určite každý klient. Ale hlavne tí klienti, ktorí obľubujú vysoké operáky, kde môžu oprieť úplne celý chrbát s hlavou.

A funguje to úplne jednoducho. Jednoduchým preklopením operáku jednou rukou, operák rozložíte a to čo bolo pôvodne ako ľadvinový vankúš, teraz poslúži ako hlavová opierka. Celý priestor na opretie si tak zvýšite z 51 cm na 80 cm. Viď obrázok.

Nadstaviteľné opierky pod ruky

Sedačka BELLAGIO ďalej obsahuje nadstaviteľné područky, kde si jednoduchým posunom nastavíte Vami vyhovujúcu polohu pod ruku.

Pod sedačku vlezie aj robotický vysávač

Keďže veľa klientov používa robotické vysávače, mysleli naši dizajnéri aj na túto požiadavku. Na sedačku si môžete objednať vysoké 10 cm nožičky, či už v rôznych odtieňoch dreva, chróm, ale pre náročných zákazníkov je možnosť objednať si nožičky z kategórie LUXURY pozlátené 24 karátovým zlatom.

Kvalitný poťahový materiál je dôležitou súčasťou sedačky BELLAGIO

Sedaciu súpravu BELLAGIO nedokážeme vyrobiť v koži, ale v látkových poťahových materiáloch máte voľný výber. Sedačka sa nachádza v kategórii sedačiek ELEGANCE a máte môžnosť vybrať z viacerých podkategórií látok, napríklad umývateľné, vysoko odolné voči oderu a so zárukou 5 rokov.

Ak Vás model sedačky BELLAGIO zaujal, viac fotiek si môžete pozrieť na stránke produktu.