Zdravé a krásne predajne Phase


Ak ste nás už spoznali na webovej stránke, radi vás privítame aj v našich značkových obchodoch. Ak sa rozhodnete prísť k nám, určite vás presvedčíme, že nakupovanie v našich predajniach je pohodlné, informačne bohaté, inšpiratívne a bezpečné. 


  • Pohodlné preto, že sa netlačíte v dave ľudí a vystavené sedačky môžete vidieť z viacerých strán v priestoroch veľkorysých rozmerov. Prehľadnosť predajnej expozície je ústretová k rýchlej orientácii a uľahčí vám výber sedačkového favorita. Predajne navštevuje denne v priemere 5 ľudí, preto sa nemusíte báť preplnených priestorov. A naviac, predajne sa nachádzajú mimo obchodných centier.

 

  • Informačne bohaté, lebo naše odborne vyškolené asistentky vám dokážu zodpovedať na všetky vaše otázky ohľadom rozmerov, kvality poťahov, konštrukcie, údržby, termínov dodania a iných informácií, ktoré potrebujete pre svoje rozhodnutie k nákupu. Naše dámy vám v pohodovej atmosfére ponúknu kávu a porozprávajú sa s vami o vašich predstavách. Podľa vašich požiadaviek vám namodelujú a nacenia sedaciu zostavu podľa vašich snov.

 

  • Inšpiratívne sú preto, že ich naši dizajnéri naaranžovali v duchu aktuálnych farebných a dizajnových trendov. A ako vraví jedna múdrosť: Radšej raz vidieť, ako stokrát počuť.
  • Bezpečné preto, že vzduch v predajniach pravidelne dezinfikujeme. Nielen v období sezónnych vírusových ochorení, ale počas celého roka. Raz týždenne v noci ožarujeme kompletné priestory predajne prenosným germicídnym žiaričom (umelé žiarenie z časti UV spektra), ktorý je najúčinnejším spôsobom sterilizácie miestností. Toto žiarenie obsiahne celý objem vzduchu, ničí zárodky baktérií na stenách, podlahách a všetkých povrchoch. Naše predajne môžete bez obáv navštíviť a nakupovať u nás v bezpečí. 

 

Veríme, že vás návšteva vo Phase esteticky obohatí a prinesie vám veľa odpovedí pre vaše dôležité rodinné rozhodnutie.  


Foto predajne Phase: