Záleží nám na štýle. Aj preto sme nadviazali spoluprácu s módnym tvorcom Ferom Mikloškom


Známy návrhár oblečie pre PHASE limitovanú sériu dizajnových kresiel. Máte sa na čo tešiť.


Móda a nábytok majú k sebe blízko. Oba svety sa krútia okolo štýlu a krásy, no zároveň je veľmi dôležité aj pohodlie. Na začiatku sú návrhy dizajnérov a vzorky textílií, samotná výroba je podfarbená vrčaním šijacích strojov. 


Niet divu, že svet módy a svet nábytku sa občas prelínajú. V praxi to vyzerá tak, že svetoznáme módne domy Gucci, Dolce&Gabanna či Fendi majú vlastné kolekcie nábytku. Moschino spolupracuje s luxusnou talianskou nábytkovou firmou Altreforme, dizajnér Raf Simons tvorí textilné poťahy pre značku Kvadrat. Výsledkom takejto spolupráce nie je len „obyčajný“ nábytok. Často ide o unikátne a hodnotné kúsky, ktoré časom získavajú na hodnote. 


Aj my vo PHASE hľadáme inšpiráciu v móde. Preto sme oslovili módneho tvorcu Fera Mikloška a požiadali sme ho, aby pre nás vytvoril unikátnu limitovanú sériu dizajnových kresiel Phase#Miklosko.


 

Nášho najznámejšieho módneho návrhára netreba zvlášť predstavovať. Mikloško je na scéne viac než 20 rokov a jeho ateliér navštevujú najznámejšie tváre slovenského šoubiznisu. Miluje honosné látky, lesk flitrov a rozhodne sa nebojí experimentovať. Najviac práce má tradične pred plesovou sezónou, len na najprestížnejší Ples v opere chystá v priemere 30 slávnostných rób. 


Bola by škoda, keby takýto talent obliekal iba ľudí. Fero Mikloško preto v týchto dňoch usilovne kreslí návrhy na kreslá, vyberá tie najlepšie poťahové látky a debatuje s technológmi PHASE. Výsledok tejto spolupráce vám predstavíme v najbližších mesiacoch. Kolekcia kresiel bude limitovaná, preto pozorne sledujte náš blog a facebookovú stránku. 
Zatiaľ si môžete skrátiť čas sledovaním našej novej relácie Hviezda na sedačke, do ktorej sme pozvali práve Fera Mikloška. Dozviete sa, aká by mala byť jeho ideálna sedačka, no náš prvý hosť prezradil aj všeličo zo súkromia. Napríklad aj to, čo má na stolíku v obývačke a ako vyzerajú jeho špeciálne párty papuče :-)