„Z dizajnových postelí PHASE si vyberie každý“

hovorí pre webový portál časopisu EVA známy interiérový dizajnér MICHAL SKRAK.

PHASE už dlhodobo tvorí pohodlie vašich domovov. Skúmame, ako vytvoriť veci, na ktorých sedíte, ležíte a oddychujete tak, aby boli čo najkomfortnejšie. Vyvíjame, produkujeme a ponúkame nielen kvalitné sedačky a kreslá, ale aj mäkké koberce, teplučké deky a nadýchané vankúše. Našu ponuku sme najnovšie rozšírili o čerstvú novinku.

Dizajnové postele PHASE v troch rôznych moderných štýloch sú potvrdením toho, že to myslíme vážne nielen s pohodlím, ale aj s krásou.

Moderná čalúnená posteľ DOLCE NUVOLA so svojimi skrytými úložnými priestormi a mäkkým minimalistickým vzhľadom je pripravená zapadnúť do akéhokoľvek interiéru a zároveň je dôkazom toho, že za kvalitnú posteľ netreba platiť veľa.

Nadčasová a elegantná posteľ DOLCE VITA pôsobí v interiéri čisto a odľahčene a spĺňa aj tie najnáročnejšie predstavy o oddychu a relaxácii. Jej súčasťou sú praktické nočné stolíky a celý jej koncept rešpektuje zásady feng šuej pre zdravý spánok.

No a napokon je tu krásna dizajnová posteľ BELLA. Pôsobí dojmom nežného obláčika, ktorý láka k mäkkému spočinutiu a oddychu a poteší aj nenápadnými praktickými detailmi, akými sú napríklad zasúvateľné USB nabíjačky.

Do redakcie online portálu časopisu EVA sme si pozvali nášho blízkeho spolupracovníka, skvelého interiérového dizajnéra Michala Skraka, ktorý pri zariaďovaní priestorov často používa značku PHASE, a požiadali sme ho o rozhovor o štýloch bývania, pohodlí a dizajne.

Zaujíma vás, ako Michal vníma posteľovú kultúru a ktorá z postelí PHASE ho najviac chytila za srdce? Pozrite si naše video.