Výpredaj so zľavou až 25% + 3% ako Bonus počas lockdownu!

NEMUSÍTE HNEĎ HĽADAŤ ĎALEKOHĽAD, ABY STE VIDELI BUDÚCNOSŤ

Máme tu 21. rok 21. storočia. Je možné, že aj tento rok bude výnimočný, rovnako ako ten pred 100 rokmi, keď Einstein získal Nobelovu cenu za fyziku. A svet sa bude musieť ďalej točiť tak, ako to pred 400 rokmi predvídal taliansky vedec Galileo Galilei, ktorý v roku 1621 predstavil svoj vylepšený ďalekohľad. Vy sa ale nemusíte dívať do ďalekohľadu a ani do diaľky. My pre vás už teraz máme pripravené novinky, aby ste si mohli splniť svoje novoročné sny.

SKUTKOM PREDCHÁDZAJÚ SNY

Možno máme za sebou najturbulentnejší a najpochmúrnejší rok v našich životoch, ale žiť, pracovať, sedieť a oddychovať sa musí ďalej. Začiatok roka je vždy obdobím nových plánov, záväzkov a nových rozhodnutí – či už na úrovni jednotlivca alebo celej rodiny. Niekto chce schudnúť, niekto zabehnúť maratón alebo sa vyštverať na Gerlach. Iní v tomto roku plánujú založiť rodinu, niekto zase plánuje kúpiť novú sedačku alebo vymeniť staršiu za nejaký nový model. Plány a sny bývajú realistické, alebo nedosiahnuteľné. My vo Phase vám ponúkame aj v tomto novom roku možnosť dosiahnuť a zrealizovať svoj sen o pohodlnejšom bývaní.

PESTRÁ PALETA ODTIEŇOV PRE TVORIVÚ FANTÁZIU 

Ťažkým časom sa hovorí tiež, že boli tvrdé. Asi je to kvôli tomu, že človek musí v sebe spracovať veľa nových a nepríjemných informácií, odoprieť si časť svojich túžob a možno musí obmedziť aj svoju predstavu o slobode. Naším zámerom pre prichádzajúci rok je dať našim klientom pocit stability, ukotvený v prirodzených farbách prírody.

Naša aktuálna ponuka sedačiek, kresiel, kobercov a stolíkov bola obohatená aj o nádhernú posteľ Dolce Vita. Je vyjadrením toho, čo želáme svojim klientom v roku 2021. Mäkké zaoblenia rohov symbolizujú pohodu a nekonfliktnosť. Odtiene farieb dreva alebo čalúnenia zase harmóniu a pokoj. To je to, čo budeme okrem vakcíny v najbližších mesiacoch veľmi potrebovať. A preto v prichádzajúcom roku 2021 chceme vám – našim klientom – dopriať pestrú paletu odtieňov pre tvorivú fantáziu pri zariaďovaní obývačky a spálne. Podľahnite pohodliu.

DOPRAJTE SI PHASE ZA VYNIKAJÚCE CENY

Aj keď máme za sebou ťažký rok, nemusíme náš budúci svet vidieť len v temných odtieňoch. Pripravili sme pre vás naozaj výnimočné vykročenie do nového roka. Januárová novoročná výpredajová ponuka vám dokáže, že dobré veci sa ešte stále dejú. Do 21. roka 21. storočia si môžete vybrať novú sedačku s nasledujúcimi zľavami:


NOVOROČNÝ VÝPREDAJ v predaniach PHASE začína od 2.1.2021:

- Ak si objednáte sedačku kategórie Classic, získate výpredajovú zľavu 15 % + ďalšie 3% zľava ako BONUS, ak svoju objednávku podpíšete počas lockdownu.
- Ak si objednáte sedačku kategórie Elegance, získate výpredajovú zľavu 17 % + ďalšie 3% zľava ako BONUS, ak svoju objednávku podpíšete počas lockdownu.
- Ak si objednáte sedačku kategórie Luxury, získate výpredajovú zľavu 25 % + ďalšie 3% zľava ako BONUS, ak svoju objednávku podpíšete počas lockdownu.

- Vo Phase si môžete kúpiť aj doplnky, ako koberec a stolík so zľavou 20 %.
- Novinku, posteľ DOLCE VITA si môžete objednať so zľavou 15%. Ak si objednáte posteľ spolu so sedačkou, získate na posteľ zľavu 20%.

AKCIA platí počas lockdownu do odvolania. 

Ak je však pre vás dôležitý dátum dodania, ideálne bude, ak podpíšete objednávku skôr. Koronavírus je pre výrobné fabriky stále problém a kedykoľvek môže nastať zdržanie výroby, kvôli zamestnancom v karanténe.


SEDAČKY SKLADOM so zľavou až 60%:

na našej stránke nájdete aj zoznam akciových hotových sedačiek skladom. Pozrite si našu ponuku, možno nájdete svoju vysnívanú sedačku skladom a s výnimočnou zľavou. Pre zobrazenie akciového zoznamu kliknite tu.


Ako využiť novoročný výpredaj aj počas lockdownu?

Obchody sme síce zavreli, ale vy si môžete objednávať ďalej bez obmedzenia online. A to niekoľkými spôsobmi. Viac sa dočítate v našom návode tu.