Vo PHASE myslíme aj na tých skôr narodených – seniorov 


Seniori si zaslúžia našu pozornosť. Aj preto sme do sortimentu PHASE zaradili sedačku TREVISO, vyvinutú s ohľadom na potreby starších ľudí.


Všimli ste si, že obchody sú plné štýlových vecí, určených pre mladých ľudí a strednú generáciu? Táto veková skupina predstavuje najväšiu kúpnu silu a výrobcovia to veľmi dobre vedia. Na seniorov sa v našej konzumnej spoločnosti zväčša zabúda. Nápisy na obaloch sú príliš malé, oblečenie nepraktické, verejné priestory plné zbytočných bariér. 

 

O kulte mladosti veľa napovedajú aj reklamné spoty v televízii. Ak v nich nájdete ľudí nad 50 rokov, tak je to zväčša v reklamách na výživové doplnky či produkty na čistenie zubných protéz. 

Vyzerá to tak, akoby starší ľudia nemali žiadne záľuby ani aktívny život. Čiastočne je to pravda. Koníčky niečo stoja a tunajšie dôchodky stačia našim seniorom ledva na základné životné potreby. 

 

Etika jednotlivcov, etika firiem

 

Vo Phase sme presvedčení, že vyspelá etická spoločnosť sa prejavuje aj tým, že myslí na tých najslabších. Týka sa to nielen jednotlivcov, ale aj firiem a rôznych výrobcov. Zákazníci v seniorskom veku možno neprinášajú veľký zisk, no sú medzi nami. A zaslúžia si našu pozornosť. 

Aj preto sme do svojho sortimentu zaradili prvú sedačku, vyvinutú s ohľadom na potreby starších ľudí.Aké benefity ponúka sedačka TREVISO seniorom?

 

  • Model TREVISO má pevnejší a vyšší sedák, takže sadanie a vstávanie je menej namáhavé. 
  • Veľkým pomocníkom je aj sklápací oporný držiak (madlo). Slúži pre podopretie pri vstávaní zo sedačky, alebo pri sadaní. Navoliť si ho môžete pri ktoromkoľvek sedáku. 
  • Čerešničkou na torte je vyhrievané operadlo, ktoré poskytne úľavu pri stuhnutých krížoch, prehreje svalstvo a je výbornou prevenciou proti „seknutiu" v chrbtici. 

 Oporný držiak, vyhrievaný operák, ideálny rozmer pre sedenie a vstávanie zo sedačky.

Veríme v spolupatričnosť rodiny

 

Je nám jasné, že nie každý senior v našich končinách si môže dopriať takúto výnimočnú sedačku. Vo PHASE ale veríme v spolupatričnosť a silu rodiny. TREVISO je ideálny dar, ktorý môžete dopriať svojim rodičom alebo starým rodičom. Nová sedačka im spríjemní dni, odstráni stres a zvýši kvalitu života. V neposlednom rade si ju obľúbia aj kvôli tomu, že ste im ju darovali vy – ich najbližší. 


Ďalšie informácie o sedačke TREVISO nájdete tu.

Pozrite si video, ako sme otestovali sedačku Treviso v domove pre seniorov: