Veľký januárový výpredaj vo Phase končí 31. 1. 2022


HĽADÁTE NOVÚ POSTEĽ ALEBO SEDAČKU? STE TU SPRÁVNE.

Vitaj, rok 2022! Rok tigra. Rok plný dvojok. V živote nie je veľa istôt, ale jedno isté je. Aj v tomto roku budú ľudia vyhľadávať pohodlie. Budú hľadať pohodlné sedačky, kreslá a postele. No a práve vy, ktorí čítate tieto riadky, sa nemusíte dívať do ďalekohľadu ani do diaľky. My máme pre vás už teraz pripravené zľavy, aby ste si mohli splniť svoje novoročné sny. 

SKUTKOM PREDCHÁDZAJÚ SNY

Možno máme za sebou najturbulentnejší a najpochmúrnejší rok našich životov, ale žiť, pracovať, sedieť a oddychovať sa musí aj naďalej. Začiatok roka je vždy obdobím nových plánov, záväzkov a nových rozhodnutí, či už na úrovni jednotlivca alebo celej rodiny. Niekto chce schudnúť, iný zabehnúť maratón alebo sa vyštverať na Gerlach. Ďalší v tomto roku chce založiť rodinu a niekto plánuje kúpiť novú sedačku či vymeniť staršiu za nejaký nový model. Plány a sny môžu byť realistické, alebo nedosiahnuteľné. My vo Phase vám aj v tomto novom roku ponúkame možnosť dosiahnuť a zrealizovať svoj sen o pohodlnejšom bývaní.

PHASE – TO JE BOHATSTVO ROZMANITOSTI

Ľudia, farby, miesta – všetko okolo nás je zdrojom inšpirácie pre našu každodennú prácu. Preto sa snažíme brať do úvahy širokú škálu vašich túžob po pohodlí a kráse. A ako tvoríme pohodlie? Celkom jednoducho. Snažíme sa preskúmať všetky možné cesty, ktoré pomôžu splniť vaše túžby. Od ultra klasických až po supermoderné.

Kolekcie pre rok 2022 zahŕňajú bohatý výber štýlov. Sú pre vás kedykoľvek dostupné prostredníctvom rôznych veľkostí, konfigurácií a výberu poťahov. Nezáleží na tom, či ide o dvojmiestnu sedačku, alebo rodinné ležovisko pre desať ľudí. Máme pre vás lineárne, modulárne alebo rohové pohovky – aby vyhovovali všetkým typom prostredí a potrieb. A poťahy sú našou vášňou. Od nápadných farieb k prekvapivým textúram ušľachtilých látok a funkčných koží. Vysoko výkonné čalúnenia sú navrhnuté tak, aby ste bez obáv z poškodenia mohli nechať na pohovke voľne šantiť nielen deti, ale aj vašich štvornohých miláčikov. A pre náročnejších zákazníkov máme mechanizmy s komfortnými funkciami, ktoré všetkých nechávajú v nemom úžase. Bez ohľadu na váš štýl alebo spôsob života – máte určite právo na sedačku od Phase. Podľahnite pohodliu.

DOPRAJTE SI PHASE ZA VYNIKAJÚCE CENY

Aj keď máme za sebou ťažký rok, nemusíme náš budúci svet vidieť iba v temných odtieňoch. Pripravili sme pre vás naozaj výnimočné vykročenie do nového roka. Januárová výpredajová ponuka vám dokáže, že dobré veci sa ešte stále dejú. A v roku plnom dvojok si môžete vybrať nielen jednu, ale aj dve nové sedačky – vďaka nasledujúcim zľavám. Klikni sem.