V druhej časti relácie Nové bývanie - Dizajn zažiarila sedačka MATERA


Roman túžil po modernom mestskom byte s prírodnými prvkami a harmonickou atmosférou. Do takého prostredia je sedačka MATERA ako stvorená. 


Hlavným hrdinom druhej časti relácie  TV JOJ bol slobodný mládenec Roman. Zadanie znelo jednoducho - z prázdneho holobytu v novostavbe vyčarovať moderný chlapský budoár s dôrazom na prírodné prvky a farby. V tomto duchu sa niesli aj indície, ktoré vyjadrujú vkus majiteľa: kameň, drevo a vzorník  s látkami zelených odtieňov. 

 

Roman chcel byt v svetlých odtieňoch, čo mu interiérový dizajnér Michal Skrak aj splnil. Byt si však žiadal štipku spestrenia. Kus nábytku, ktorý ukotví pohľad, a zároveň opticky zahreje svetlý interiér. Prvok, ktorý bude výrazný, no popritom stále harmonický. 

 

Matera vzdáva hold prírode

Všetky tieto požiadavky spĺňa sedačka MATERA z línie PHASE  LUXURY. Je moderná a štýlová, no zároveň dodáva interiéru útulnosť. MATERA vzdáva hold prírode, čo je vidieť na priznanom drevenom ráme a nožičkách, ktoré si môžete zvoliť z viacerých farebných prevedení. 


 

Dizajnéri sedačky kládli dôraz aj na komfort. Sedačka má manuálne polohovateľné opierky chrbta a praktické vychytávky, ku ktorým patrí aj zabudovaná USB nabíjačka. Oceníte podrúčku so skrytým stolíkom, s držiakom na mobil, tablet či pohár, alebo čisto čalúnenú podrúčku? Je len na vás, akú si vyberiete. 

Keďže Roman má rád zelenú farbu a orechové drevo, voľba nožičiek a poťahu bola jasná. Možností a vzájomných kombinácií je však neúrekom.  Sedačku MATERA môžete mať v koži či látke  a môžete si vybrať aj  z viacerých odtieňov nožičiek a rámu. 


 


Pozrite si krátky zostrih 2. dielu Nové bývanie Dizajn

Fotky z realizácie: