Špeciálna zľava až 25 %. Aby sme pomohli ekonomike, vám, ale aj sebe

Od 22.4.2020 v rámci prvej fázy zobúdzania ekonomiky OTVÁRAME predajne aj my. 

Koronavírus a z neho plynúca karanténa spôsobila vážne výpadky vo výrobe. Dotklo sa to aj nás v Phase a našich zamestnancov. Aby sme však zmiernili dopady na všetkých a ukázali pochopenie aj pre vás a vaše potreby, prichádzame k vám ústretovo s férovou ponukou:

ŠPECIÁLNA AKCIA so zľavou je platná do 31.5.2020 !

  • Kategória sedačiek LUXURY 25 % zľava
  • Kategória sedačiek ELEGANCE 22 % zľava
  • Kategória sedačiek CLASSIC 20 %  zľava.


Počas 6 týždňov karantény sme vám boli k dispozícii pomocou nášho e-shopu a online nákupov, cez naše obchodné asistentky. Na naše prekvapenie, záujem o krásne a pohodlné sedačky neustal. Bol menší, čo je pochopiteľné, ale snáď sme z najhoršieho vonku.

Obávame sa informácií, že stúplo domáce násilie, ale veríme, že aj naša pravidelná pomoc Linke Dôvery Nezábudka je ku prospechu našej spoločnosti. Súboj o zdravie ľudí, ale aj o zdravie ekonomiky súčasne, je ťažkou dilemou. Veríme, že odborníci na pandémie a ekonomický experti riadia toto, pre našu krajinu ťažké obdobie, správnym smerom. 

Pre nás je dôležité zabezpečiť svojou dobrou ponukou klientom prácu pre našich stolárov, čalúnikov, šoférov, účtovníčky a  všetkým zamestnancom. Sme zodpovední a chceme aby sa kolesá slovenskej ekonomiky pomaly rozbehli, preto v malých dávkach podporíme aj média a ďalšie pracovné pozície u našich dodávateľov.

Zodpovedne vnímame aj opatrenia, ktoré sú spojené s otváraním ekonomiky. Preto sme prijali prísne zásady počas návštevy v našich predajniach:

- v jednej chvíli môže byť v predajni maximálne 5 zákazníkov
- do predajne sa môže vstúpiť len v ochrannom rúšku
- vzdialenosť od seba minimálne 2 metre
- zákazník je povinný rešpektovať hygienické pokyny obchodných asistentiek.

Vážení zákazníci, dúfame, že sa podarí dostať koronavírus pod kontrolu a že nebudeme už musieť zatvoriť predajne. Sme tu pre vás, vaše túžby a pohodlie. Veríme, že sa nám spoločným úsilím podarí prekonať toto ťažké obdobie.

 

Prajeme vám všetkým veľa zdravia a tešíme sa na vašu návštevu.