Sedačka so zlatými nohami a barom v podrúčke?

Áno, to je LUXUS v podaní spoločnosti Phase sedačky. Táto spoločnosť, už dobre známa svojimi výrobkami a kvalitou sa tento rok rozhodla zaradiť do ponuky luxusné prevedenia svojich sedacích súprav. Prečo sa tak rozhodla a čo presne znamenajú tieto luxusné prevedenia nám odpovedal majiteľ a generálny riaditeľ spoločnosti Martin Duras.

Prečo ste sa rozhodli zaradiť do ponuky luxusné prevedenia sedačiek?

Dôvod bol jednoduchý. Mám veľa úspešných známych, ktorý keď vyberajú niečo výnimočné, tak to hľadajú v rôznych iných predajniach. V značkách, ktoré pochádzajú zo zahraničia. Mne to bolo smiešne, nakoľko tento biznis dobre poznám a dokonca viem, kde a ako sa tieto „luxusné“ sedačky vyrábajú.

Chcete tým povedať, že tieto výrobky nie sú kvalitné?

Výrobky sú kvalitné, ale zďaleka nemajú takú hodnotu, akú im dávajú ich predajcovia. Napríklad: koža alebo látka sú prevažne dovážané z ázijských krajín alebo z južnej Ameriky. My kožu nakupujeme priamo z talianskych fabrík a na naše kožené, ale aj látkové výrobky poskytujeme záruku 5 rokov. Ktorý z tých „luxusných“ predajcov ponúka dlhšiu záruku ako 2 roky? U nás je to jeden zo základných dôkazov kvality, ktoré dávame našim zákazníkom zadarmo.

V čom sú teda Vaše sedačky v Luxury prevedení výnimočné?

Napríklad jeden z našich modelov s názvom Modena, dostal tento rok jedno veľmi šikovné vylepšenie pre skutočne náročných zákazníkov. Spolu s dizajnérom sme do podrúčky tejto sedačky navrhli špeciálny bar s podsvietením, do ktorého sa zmestí približne 9 fliaš, plus špeciálna krabička s príslušenstvom na otváranie vína. Područku sme nazvali „Someliér“. Bar vyzerá naozaj exkluzívne.

Ďalšou výnimočnosťou, ktorú neponúka žiadny iný predajca sú nohy na sedačke, ktoré sú na komplet pozlátené 24 karátovým zlatom. Je to naozaj vec, ktorú si k sedačke objednávajú len tí najnáročnejší klienti. Celá sada zlatých nôh stojí približne 1000 eur.

V neposlednom rade musím spomenúť špeciálne Luxury poťahové materiály ako koža Manhattan dovážaná priamo od talianskeho výrobcu alebo látka. Látka s názvom CHARM je zase výnimočná svojou vysokou odolnosťou voči oderu. Jednoducho povedané, vydrží užívateľovi veľmi dlho a dá sa veľmi ľahko udržiavať čistá vďaka špeciálnej povrchovej úprave.

Treba ešte spomenúť, že luxusné materiály, ktoré na sedačky ponúkame, sa dajú použiť na ktorýkoľvek model z ponuky Phase. Taktiež zlaté nohy. Stačí vybrať model a my ho vyrobíme v Luxury prevedení, podľa želania klienta. Klient po podpísaní objednávky ďalej dostane zlatú plaketu s logom Phase LUXURY edition a taktiež čierno zlatý vankúš s ručne vyšitým logom a nápisom LUXURY edition.To slúži k tomu, aby bolo hneď vidieť, akú kategóriu sedačky Phase vlastní.

Kde si teda môžu naši čitatelia tieto zaujímavé kúsky pozrieť?

V ktorejkoľvek našej predajni Phase sedačky na Slovensku a v Čechách. Sedačky a prevedenia sú vystavené v každej našej predajni.