Sedačka pre invididualistu, ktorý miluje štýl? Ideálnym riešením je MODENA.


Modena je talianske mesto, v ktorom sa rodia tie najluxusnejšie automobily sveta – Ferrari, Maserati, Lamborghini. MODENA je zároveň názov sedačky PHASE, ktorá v sebe spája luxus a štýl.


Podobne ako spomínané automobily, aj sedačka MODENA je ideálna pre najnáročnejších zákazníkov. Je reprezentatívna, štýlová, so skrytými vychytávkami. Vlastne, v niečom má oproti Ferrari či Maserati prednosť. V športiakoch sa veľmi pohodlne neusadíte, no v sedačke MODENA sa budete cítiť fantasticky. 

 

Skryté vychytávky

Okrem mäkkého čalúnenia oceníte aj manuálne polohovateľné opierky chrbta, ktoré si môžete nastaviť podľa toho, či chcete čítať, sledovať televíziu, alebo len tak relaxovať. 


Vášmu oddychu sa prispôsobí aj sedák, ktorý sa dá poľahky vysunúť dopredu, čím si zväčšíte priestor na sedenie. 
Ďalšou vychytávkou je voliteľná podrúčka s úložným priestorom a praktickým otočným stolíkom, elektrickým pripojením a USB portom. 


Spoločenské typy zasa ohúri podrúčka so zabudovaným barom, do ktorého sa zmestí až 12 fliaš. Ak neobľubujete technologické vychytávky, zvolíte si obyčajnú čalúnenú podrúčku. 

 

Sedačka pre individualistov

MODENU si môžete vyskladať podľa svojich predstáv, preto ju ocenia hlavne individualisti. Navoliť si môžete rohovú zostavu, alebo zostavu v tvare U. V ponuke sú rôzne typy podrúčok, otoman i taburetka. Milujete kožu, alebo skôr textílie? Sedačku si môžete vybrať v koženom aj látkovom čalúnení. Stačí si len vybrať kvalitatívnu kategóriu poťahu. Pod palcom máte aj dizajn a materiál nožičiek, ktoré môžu byť chrómové, drevené, ale aj pozlátené 24karátovým zlatom. Vaše sedačkové „Ferrari” si to zaslúži.