Revolučné koberce, ktoré sa nedajú zašpiniť

Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nepresiaknu vodu, sú zdravotne nezávadne a najviac sa dajú prať v práčke?

Spoločnosť sedačky Phase predstavujú k svojim sedačkám novú kolekciu revolučných kobercov Carpet Decor s fantasticky prevedenou úpravou EASY CLEAN. Táto úprava spočíva v pokročilej ochrane, ktorá umožňuje ľahké odstránenie nečistôt bez poškodenia samotného vlákna koberca.

Špinu odstránite len v 3 krokoch

Špinu odstránite len v 3 krokoch

Technológia Easy Clean, ktorá bola použitá pri výrobe týchto kobercov zabezpečuje, že špina nevsiakne hlboko do jeho vlákna, ale udržuje sa len na povrchu. A to umožní nečistoty odstrániť pomocou troch jednoduchých krokov a to bez poškodenia štruktúry vlákna. 1. Odstránite hrubú špinu z koberca. 2. nalejete na škvrnu čistú vodu a  3. suchou handričkou jemným čistením flak úplne odstránite. Easy clean je inovatívna úprava vlákna, ktorá umožňuje nečistoty odstrániť bez poškodenia jedinečnej štruktúry materiálu. Koberce najviac môžete jednoducho prať v práčke pri nízkej teplote 30 C. Technológia Easy Clean, Vám tak šetrí čas a Váš život sa stáva jednoduchším.

Voda sa udrží len na povrchu

Voda sa udrží len na povrchu

Koberce od Phase majú dokonca špeciálnu úpravu povrchu, ktorá nedovolí žiadnej tekutine presiaknuť až do hĺbky koberca. Keď na povrch vylejete tekutinu, celá sa udrží na povrchu koberca a Vy ju dokážete s ľahkosťou odstrániť suchou handrou alebo papierovými obrúskami. Vodoodpudivá úprava chráni Váš koberec pred vsiaknutím  rozliatych škvŕn. Už sa nemusíte obávať rozliatia rôznych nápojov, napríklad červeného vína alebo kávy.

Nezachytávajú prach a sú vhodné pre alergikov

Nezachytávajú prach a sú vhodné pre alergikov

Tradičné koberce zhromažďujú v sebe prach a rôzne alergénne častice, čo vedie k vzniku škodlivých roztočov v domácnosti. Koberce Carpet Decor prostredníctvom vhodnej technológie a spôsobu priadze, nehromadia v sebe škodlivé roztoče a tým eliminujú riziko alergie. Koberce od Phase sú certifikované bez koncentrácie škodlivých látok a preto sú šetrné k ľudskému zdraviu.  Vďaka revolučnej technológií sú tak vhodné aj pre ľudí s alergiami.

Protišmykový podklad

Protišmykový podklad

Nepríjemné pošmyknutia a pády Vám s kobercami od Phase nehrozia. Majú totiž protišmykovú vrstvu, ktorá výrazne znižuje riziko nepríjemnej nehody. Zabráni tak posunu sa po podlahe bez zbytočného podlepovania a zaťažovania. Môžete ho použiť aj na podlahy s podlahovým vykurovaním či akýkoľvek iný typ podlahy. Pohybujúci sa koberec môže byť nebezpečný najmä pre deti a staršie osoby. S kobercami od Phase sa o bezpečnost svojej rodiny báť nemusíte.

Úžasný dizajnový doplnok

Úžasný dizajnový doplnok

Každý z nás má svoj osobný vkus. S dizajnom kobercov Carpet Decor od Phase si príde na svoje. Všetky decory sú totiž vyrobené podľa aktuálnych trendov. Či už uprednostňujete moderný, rustikálny, industriálny, provensálsky alebo škandinávsky štýl, v ponuke týchto jedinečných kúskov nájdete presne to, čo sa Vám páči. S týmto kúskom vo Vašej domácnosti doslova vystúpite z davu. Skvelé dizajnové koberce s dávkou praktickosti sú teraz dostupné pre každého z Vás.

V čom sú teda výnimočné koberce Carpet Decor od Phase?

  • Technológia Easy Clean- pre lepšie čistenie s úpravou zabránenia preniknutia tekutín
  • Bezprašné –nezachytávajú v sebe škodlivé roztoče
  • Ekologické – certifikované a bez koncentrácie škodlivých látok
  • Protišmykové – vrstva zabraňujúca pošmyknutiu a posúvaniu
  • Živé farby – vysoká odolnosť voči svetlu, zachováva farbu mnoho rokov
  • Vysoká kvalita- sú zárukou pohodlia a radosti z používania 
  • Jemné na dotyk – mimoriadne mäkký a príjemný na dotyk nie len pre Vaše nohy
  • Pranie v práčke- možnosť prať v práčke pri  30° C.