Prvá poschodová sedačka na Slovensku!

Potrebujete ušetriť viac miesta v detských izbách? Rozmýšľate, ako najlepšie vyriešiť priestor v malom byte? Alebo vlastníte chatu, penzión alebo hotel a potrebujete čo najviac lôžok a zároveň ušetriť priestor? Je tu jedno riešenie od Phase.

Predstavujeme Vám prvú poschodovú sedačku Bergamo, ktorá je ideálnym riešením pre šetrenie miesta v detských izbách, malých bytoch, chatách, hotelových izbách a penziónoch. Ponúka plnohodnotné dve miesta na každodenné spanie.

Odkiaľ pochádza tento neuveriteľný vynález?

Poschodový mechanizmus pochádza z Francúzka a je veľmi obľúbený v západných krajinách. Prvotným zámerom firmy bolo šetriť priestor v kajutách výletných lodí a nakoniec sa mechanizmus rozšíril aj pre rodiny s malými bytmi, pre chaty, penzióny a hotely.

Pýtate sa na bezpečnosť?

Bezpečnosť bola hlavným cieľom spoločnosti, ktorá mechanizmus vymyslela a patentovala. Mechanizmus má zabudované dva bezpečnostné zámky, z ktorých jeden sa aktivuje automaticky po rozložení a druhý je bezpečnostný zámok na kľúč. Je nemožné, aby sa mechanizmus zložil svojvoľne a prakticky s ním nevedia manipulovať deti.

Aký má poschodová sedačka rozmer a nosnosť?

Celá sedačka má rozmer 220x100 cm a rozmer matracov na spanie je 190x80 cm. Vrchný matrac je dokonca obojstranný, kde jedna strana je určená aj pre pohodlné sedenie a tá druha strana je tvrdšia, pre tých, ktorí obľubujú tvrdší matrac. Nosnosť konštrukcie je 100 kg, takže sa na nej vyspí aj dospelý človek.

Pýtate sa na cenu?

Od 2.5. do 31.7.2018 si môžete objednať poschodovú sedačku Bergamo v predpredajovej zľave 20%. Cena sedačky je 2082 EUR a po odpočítaní predpredajovej zľavy 20% je cena 1666 EUR s DPH. 
Cena sedačky zahŕňa dva matrace a akýkoľvek umývateľný poťahový materiál, ktorý si vyberiete. Stačí keď podpíšete svoju objednávku do 31.7.2017.

Kde mohu sedačku vidět a vyzkoušet?

Sedačka Bergamo sa aktuálne nachádza len v predajni Phase v Bratislave: https://bit.ly/2FGS2Vs . Na ostatných predajniach bude sedačka k dispozícii až od 1.8.2018. Podpíšte svoju nezáväznú objednávku do tohoto termínu, využijete tak predpredajovú zľavu a keď bude sedačka na predajni vystavená, asistentka Vám zavolá a Vy buď svoju objednávku potvrdíte, alebo zrušíte. Nemáte teda čo stratiť, môžete len ušetriť na predpredajovej zľave.

Sedačku si na našej stránke môžete pozrieť tu: https://bit.ly/2FHmq1O