Posteľ, ktorá určí štýl vašej spálne

Aj v roku 2021 PHASE prichádza na trh so svojou novou posteľou. Posteľou Bella. Názov nie je náhodný. Sme totiž veľmi hrdí na jej nový dizajn.

Obklopuje nás veľa pekných vecí a krásu tak môžeme vidieť vo všetkom. Chce to len vedieť nájsť ju. Dokonca aj o niektorých strojoch a predmetoch, napríklad o aute alebo počítači, môžeme povedať, že sú krásne. Hovoríme takto o oblečení, o nábytku a o veciach, ktoré sú prirodzeným znásobením, alebo ak chcete, posilnením našej ľudskej funkcionality. Autom sa pohybujeme rýchlejšie, ako by sme bežali, s pomocou počítača rýchlejšie nájdeme oveľa viac služieb, ako bolo kedysi v Zlatých stránkach. Oblečenie nás chráni pred zimou a vlhkom a posteľ nám zvyšuje kvalitu regenerácie počas spánku. Stotožnili sme sa s týmito vecami aj preto, že sú v priamom kontakte s naším telom. Krášlime ich, prihovárame sa im a staráme sa o nich rovnako ako o seba. My postele iba nevyrábame – navrhujeme pohodlie.

 

Krásavica, ktorá sa vám bude páčiť

Aj v roku 2021 PHASE prichádza na trh so svojou novou posteľou. Posteľou Bella. Názov nie je náhodný. Sme totiž veľmi hrdí na jej nový dizajn. Už od prvých skíc sme ju dôverne oslovovali KRÁSAVICA (talianske slovo „bella“ znamená pekná, krásna, nádherná, kráska, krásavica…). Našou snahou bolo nájsť harmóniu medzi funkčnosťou a tým, aby sa páčila.


Mäkká náruč s priaznivými účinkami

Dizajn postele sa celkom podriadil našej filozofii: PODĽAHINTE POHODLIU. Základný rám postele je preto tenký ako sklo, útle drevené nožičky uberajú hmotu z tela postele a nechávajú lôžko vznášať sa vo vzduchu ako nežný obláčik. A mohutný matrac pôsobí mäkko ako čerstvý pampúšik. Celkový vzhľad postele Bella pôsobí dojmom mäkkého obláčika, ktorý vás láka k tomu, aby ste sa v ňom schúlili, pritúlili a odleteli do snovej krajiny ticha a relaxu. Čo sa týka spojenia funkcie a pohodlia, posteľ Bella funkčnosť dizajnu vyvažuje veľkorysým a jemne zaobleným čelom. Aby ste mali možnosť sa o neho aj mäkko oprieť, je čalúnené a harmóniu jeho vzhľadu zdôrazňuje dôsledná šachovnicová symetria všitých gombíkov.

Nočný stolík je navrhnutý tak, aby zachoval dizajnovú líniu postele Bella. Je vybavený jednou zásuvkou, ktorá je skrytá za čalúnenie. 


Vizuálne pôsobí mäkko a odľahčene a tento pocit sme dosiahli aj pri dotyku – pomocou jemnej látky a molitanu.

Užite si oddych a pohodlie

Dizajn nie je len o kráse pre oči. Je aj o „ergonomickej kráse“ užívateľského komfortu. Všimnite si prosím detail ukončenia všitých gombíkov na zaoblenom čele postele. Rytmus, zjemňujúci mohutnosť plochy, končí na ľavej aj pravej strane čela nenápadným detailom zasúvateľnej USB nabíjačky. 

Už sa nemusíte po ťažkom dni pred spánkom ohýbať a hľadať zásuvku. Ľahnete si a po jemnom zatlačení sa vám vysunie kovová časť nabíjačky, do ktorej môžete pohodlne zastrčiť dve USB koncovky. Napríklad šnúru na nabíjanie mobilu alebo tabletu, aby ste ho mohli používať v komfortnej polohe. Môžete ju využiť aj ako port pre USB lampičku, ktorá vám diskrétne posvieti, ak máte chuť prečítať si dobrú knihu a nerušiť pritom vedľa spiaceho partnera.

Sme presvedčení, že naša Bella vnesie do vašich spální prvok nadčasovej elegancie, ktorá nepodlieha aktuálnym trendom. Svojím pôsobením zjemní vaše pocity z relaxu. Nenájdete na nej ostrú hranu. A to doslova. Z postele Bella jednoducho sála mäkkosť a výzva užiť si oddych a pohodlie.