Polockdownová zľava až 22 %, aby sme pomohli ekonomike, vám, ale aj sebe.

Predajne sme po veľmi dlhej dobe otvorili. Pre nás ako predajcov je táto doba veľmi ťažká. Snažíme sa prežiť a zachrániť všetky pracovné miesta. Aby sme pomohli vám, ale aj sebe, pripravili sme pre vás otváraciu zľavu, ktorá je platná do konca Mája. 

Koronavírus a z neho plynúca karanténa spôsobila vážne výpadky vo výrobe. Dotklo sa to aj nás v Phase a našich zamestnancov. Aby sme však zmiernili dopady na všetkých a ukázali pochopenie aj pre vás a vaše potreby, prichádzame k vám ústretovo s férovou ponukou:

OTVÁRACIA ZĽAVA je platná do 31.5.2021:

  • Kategória sedačiek LUXURY 22 % zľava
  • Kategória sedačiek ELEGANCE až 17 % zľava
  • Kategória sedačiek CLASSIC až 15 %  zľava
  • Postele Phase zľava až 20%
  • Koberce a stolíky so zľavou 20%.

Ak pre vás dôležitý dátum dodania, ideálne bude, ak podpíšete objednávku čo najskôr. Koronavírus je pre výrobné fabriky stále problém a kedykoľvek môže nastať zdržanie výroby, kvôli zamestnancom v karanténe. Doporučujeme prečítať si tento článok.


Počas týždňov karantény sme vám boli k dispozícii pomocou nášho e-shopu a online nákupov, cez naše obchodné asistentky. Na naše prekvapenie, záujem o krásne a pohodlné sedačky neustal. Bol menší, čo je pochopiteľné, ale snáď sme z najhoršieho vonku.

Obávame sa informácií, že stúplo domáce násilie, ale veríme, že aj naša pravidelná pomoc Linke Dôvery Nezábudka je ku prospechu našej spoločnosti. Súboj o zdravie ľudí, ale aj o zdravie ekonomiky súčasne, je ťažkou dilemou. Veríme, že odborníci na pandémie a ekonomický experti riadia toto, pre našu krajinu ťažké obdobie, správnym smerom. 

Pre nás je dôležité zabezpečiť svojou dobrou ponukou klientom prácu pre našich stolárov, čalúnikov, šoférov, účtovníčky a  všetkým zamestnancom. Sme zodpovední a chceme aby sa kolesá slovenskej ekonomiky pomaly rozbehli, preto v malých dávkach podporíme aj média a ďalšie pracovné pozície u našich dodávateľov.

Zodpovedne vnímame aj opatrenia, ktoré sú spojené s otváraním ekonomiky. Preto sme prijali prísne zásady počas návštevy v našich predajniach:

- v jednej chvíli môže byť v predajni maximálne 5 zákazníkov
- do predajne sa môže vstúpiť len s respirátorom
- vzdialenosť od seba minimálne 2 metre
- zákazník je povinný rešpektovať hygienické pokyny obchodných asistentiek.

Sme tu pre vás, vaše túžby a pohodlie. Veríme, že sa nám spoločným úsilím podarí prekonať toto ťažké obdobie.

 

Prajeme vám všetkým veľa zdravia a tešíme sa na vašu návštevu.