PODĽAHNITE POHODLIU SVOJEJ SPÁLNE

Premeňte svoju spálňu opäť na svätyňu vďaka dizajnovým posteliam od PHASE

PHASE už dlhú dobu tvorí pohodlie vašej obývačky. Skúmame, ako vytvoriť veci, na ktorých sedíte, ležíte a oddychujete tak, aby boli čo najpohodlnejšie. Vyvíjame, produkujeme a ponúkame vám nielen kvalitné sedačky a kreslá, ale aj mäkké koberce, teplučké deky a nadýchané vankúše. A dôkazom toho, že na vás a na vaše potreby myslíme komplexne, je rozšírenie našej ponuky o čerstvú novinku. Sú ňou pohodlné dizajnové postele, vďaka ktorým vaša spálňa získa novú sviežosť, harmóniu a opäť sa stane intímnou oázou pokoja a odpočinku.

Nie je to tak dávno, kedy naše domovy tvrdo pracovali spolu s nami a boli hybridným priestorom na prácu, spánok aj cvičenie. Podľa štúdií Rated People až 55 % ľudí v pandemickom období bolo nútených pracovať z domu, pričom 15 % priznalo, že ako provizórne kancelárske priestory používalo práve svoju spálňu. Stresy každodenného života tak vstúpili do priestoru, ktorý mal byť svätyňou a útočiskom.

Na dôležitosť zdravého a plnohodnotného spánku sme dnes naladení viac ako kedykoľvek predtým. Máme spánkové laboratóriá, aplikácie pre lepší spánok, vytvárame si spánkovú rutinu. Psychológovia aj experti na spánkovú medicínu sa zhodujú na tom, aký obrovský vplyv na kvalitu života má spánok. Ak spíme málo a zle, sme smutní, priberáme a zabúdame. A naopak – dostatok kvalitného spánku je bez pochyby jedným z tajomstiev zdravého a šťastného mozgu.

Pokiaľ ide o spánok, môžeme robiť všetky správne veci – jesť správne jedlá, obmedziť príjem kofeínu, zaspávať v chladnej miestnosti. Ak však spíme na lôžku nepodporujúcom zdravie, nikdy nezaspíme osviežujúcim nočným spánkom. Podľa prieskumov Atomic Research viac ako jeden z 10 respondentov uvádza, že nepohodlná posteľ mu narúša spánok a potvrdzuje, že kvalitná posteľ súvisí s predĺžením spánku o 40 minút.

Postele DOLCE NUVOLA, DOLCE VITA a BELLA sme vytvorili pre váš plný komfort a pohodlie a veríme, že si spomedzi nich budete vedieť vybrať. Okrem dizajnu a estetiky totiž nezávisle kopírujú koncept použitý aj pri výbere sedačiek, ktoré pre ľahší výber a jednoduchšiu orientáciu ponúkame v troch cenovo odstupňovaných kategóriách Classic, Elegance a Luxury.

Tri odlišné dizajny našich postelí reprezentujú tri rôzne cenové úrovne, v ktorých si ich môžete zadovážiť, a sú tiež potvrdením toho, že to nielen s pohodlím, ale aj s krásou myslíme vážne.

Mäkká a minimalistická DOLCE NUVOLA

Pocit sladkého a slastného spánku je na nezaplatenie a na výbere postele naozaj záleží. Moderná čalúnená posteľ DOLCE NUVOLA so svojimi skrytými úložnými priestormi a mäkkým minimalistickým vzhľadom posúva štýl oddychovej zóny na vyššiu úroveň a zároveň je dôkazom toho, že za kvalitnú posteľ netreba platiť veľa. 

Stretáva sa v nej elegancia dizajnovej postele s praktickosťou. Jej polohovateľné lôžka umožňujú jemným nadvihnutím chrbtovej časti lepšie dýchanie počas spánku alebo väčšie pohodlie pri čítaní. So svojimi čistými líniami a nadčasovým dizajnom je pripravená zapadnúť do ktoréhokoľvek interiéru.

Nadčasová a elegantná DOLCE VITA

Vybrať si správnu posteľ je častokrát úplná alchýmia. Nadčasová posteľ DOLCE VITA, ktorá pôsobí v interiéri čisto a odľahčene, spĺňa aj tie najnáročnejšie predstavy o zdravom spánku a príjemnej relaxácii. 

Vybavená kvalitným roštom a matracom zaručuje chrbtici počas spánku bezpečnú oporu a vďaka jej mäkkým zaobleným rohom v noci nenarazíte do žiadnej ostrej hrany. Súčasťou vzdušnej postele DOLCE VITA sú praktické nočné stolíky a celý jej koncept rešpektuje zásady Feng Shui pre zdravý spánok.


Štýlová a dizajnová BELLA

Dizajnová posteľ BELLA zosobňuje všetky naše predstavy o kráse, štýle a pohodlnosti. Pôsobí dojmom nežného obláčika, ktorý láka k mäkkému spočinutiu a oddychu. Neprehliadnuteľnou dominantou postele je veľkorysé a jemne zaoblené čalúnené čelo potiahnuté príjemnou látkou s molitanovou výplňou. Harmóniu jeho vzhľadu zdôrazňuje šachovnicová symetria všitých gombíkov. Krásna BELLA poteší aj nenápadným praktickým detailom: v spodnej časti bočných okrajov čela skrýva zasúvateľné USB nabíjačky.

Sme presvedčení, že naše dizajnové postele vnesú do vašich spální intímne pohodlie, nadčasovú eleganciu a pohodu, pretože dobrý dizajn dokáže podporiť aj vnútornú rovnováhu, spokojnosť a pozitívnu náladu.