Plánujete si kúpiť sedačku či posteľ až budúci rok? Zafixujte si teraz jej cenu.

Mnohí z vás nám kladú otázku, či budú ceny sedačiek a postelí aj naďalej rásť.  Na toto nedokážeme zodpovene odpovedať. A práve preto sme pre vás pripravili nový finančný produkt – FIXÁCIU CENY. 

Čo to znamená „fixnúť si cenu“?

Funguje to jednoducho. Ak neplánujete nakupovať sedačku alebo posteľ teraz, ak staviate dom či rekonštruujete byt a viete, že budete nakupovať až budúci rok, jednoducho si teraz urobte predobjednávku a my vám v budúcnosti garantujeme dnešnú cenu. Za fixáciu dnešných cien sedačiek a postelí zaplatíte vopred 30 %. Za zálohu už dnes nakúpime do našich skladov materiál. Vašu predobjednávku však pošleme do výroby až vtedy, keď budete pripravení a dáte nám signál, že ste rozhodnutí a už je ten správny čas. Ak by ste sa nakoniec rozhodli predobjednávku nevyužiť, zálohu vám samozrejme v plnej výške vrátime. A prečo sa vám oplatí fixovať cenu už teraz?

 

Pretože sa blíži najväčšia zľavová horúčka DNI MARIANNE.

Zafixujte si cenu svojej budúcej sedačky alebo postele už teraz – počas najväčšej zľavovej akcie DNI MARIANNE. Nečakajte na to, až zľavy v rámci Dní Marianne skončia a výrobky budú drahšie o ďalších pár percent.

Nechceme sa tváriť, že sa s naším svetom nič nestalo a nestane. Inflácia a zvyšovanie cien energií ešte mnohým z nás spôsobia na čele vrásky. Ceny dreva, textilu, molitanu a práce stále stúpajú. Fixnite si cenu už dnes.

A tí, ktorí potrebujú sedačku či posteľ ešte tento rok, majú ideálnu šancu objednať si práve teraz.

Na Dni Marianne (16.–18. 9. 2022) často čakajú ľudia, ktorí kúpu sedačky či postele niekoľko mesiacov odkladali kvôli zľave. Buďte šikovní a OBJEDNAJTE SI UŽ PRED ZAČIATKOM AKCIE DNI MARIANNE. ZĽAVA U NÁS PLATÍ UŽ OD 1. AUGUSTA. Očakávame, že objednávok v rámci Dní Marianne bude veľa a termíny dodania sa zrejme predĺžia. Ak patríte k racionálnym typom ľudí, ktorí svoje sny o bývaní vopred plánujú, vytvorte si, prosím, tento rok na dodávku svojej sedačky časovú rezervu a objednajte si ju pre istotu radšej čím skôr. Spolu tak predídeme napätiu z čakania. Prajeme vám pohodové nákupy. 

Podľahnite pohodliu!


DNI MARIANNE 2022 – najväčšia zľavová horúčka sa blíži. Predobjednávajte so zľavou už teraz!

A ako sa na to chystáme vo Phase? Nuž tak, že zákazníkom dáme veľkú zľavu DNI MARIANNE už od 1. 8. 2022. Áno, presne tak. Zľavu DNI MARIANNE si môžete uplatniť už teraz a kupón na zľavu doložíte, až keď bude k dispozícii. 

Viac o zľavách DNI MARIANNE sa dočítate tu.