Nový dom mladého muža a sedačka MODENA od Phase

V tomto diely uvidíte premenu domu mladého muža, ktorý sa rozhodol bývať sám a prihlásil sa do televíznej relácie Nové bývanie Dizajn s Vladom Voštinárom.

Pozrite si tento diel a načerpajte inšpiráciu. Dizajnér, odborník Michal Skrak navrhol a vybral do interiéru sedačku MODENA, ktorá má vysúvateľné sedáky pre zlepšenie komfortu leňošenia, ale tiež zabudovaný otočný stolík v područke. Pod stolíkom sa nachádza úložný priestor a zásuvka 220V a USB zásuvka.

  • Nákup sedačky s dizajnérom môžete vidieť od 15:01 minúty.
  • Celkový vzhľad interiéru so sedačkou MODENA od Phase môžete vidieť v 42:33, 43:32, 44:53 minúte.

Sedačku MODENA z kategórie Elegance od Phase si môžete pozrieť na webe.

Fotky z realizácie:

O čom je relácia Nové Bývanie Dizajn?

Všetko čo sa týka dizajnu, trendov v bývaní, rady a tipy na to, ako si zariadiť byt. Vlado ako laik a odborník architekt Miško sa spoločne popasujú s rôznymi zadaniami. Ako vyriešiť malú detskú izbu pre dve deti, obývačku, ktorá musí pripomínať lesný príbytok alebo ako zariadiť funkčne kuchyňu. Miško s Vladom sa vyberú aj na nákupy, pri ktorých sa veľa dozvieme o módnych trendoch alebo čo s čím kombinovať, akú farbu či tapetu si kúpiť. Okrem toho nám vo svojej dielni spolu so svojimi pomocníkmi, vždy ukáže aj niečo, čo si diváci môžu doma sami zmajstrovať. Pre majiteľov bytov bude výsledok vždy prekvapením, pretože architekt sa riadi iba tromi indíciami, ktoré mu dajú. Moderátor : Vlado Voštinár Réžia: Roman Bünger, Albert Vlk Slovenská lifestylová reality-šou (2018). Zdroj TV JOJ

Nájdete nás aj na Facebooku.
Mnoho ďalších videí nájdete na našom YouTube.