Nový byt mladej rodiny so sedačkou LAMIA od Phase

V tomto diely uvidíte premenu nového bytu mladej rodiny, ktorá sa prihlásila do televíznej relácie Nové bývanie Dizajn s Vladom Voštinárom.

Pozrite si tento diel a načerpajte inšpiráciu. Dizajnér, odborník Michal Skrak navrhol a vybral do interiéru sedačku LAMIA, ktorá má elektricky vysúvateľné sedáky pre zlepšenie komfortu leňošenia a nadstaviteľné opierky hlavy.

  • Nákup sedačky s dizajnérom môžete vidieť od 17:12 minúty.
  • Celkový vzhľad interiéru so sedačkou Lamia od Phase môžete vidieť v 44:06, 44:25, 45:04 minúte.

Sedačku LAMIA od Phase si môžete pozrieť na webe.

Fotky z realizácie:

O čom je relácia Nové Bývanie Dizajn?

Všetko čo sa týka dizajnu, trendov v bývaní, rady a tipy na to, ako si zariadiť byt. Vlado ako laik a odborník architekt Miško sa spoločne popasujú s rôznymi zadaniami. Ako vyriešiť malú detskú izbu pre dve deti, obývačku, ktorá musí pripomínať lesný príbytok alebo ako zariadiť funkčne kuchyňu. Miško s Vladom sa vyberú aj na nákupy, pri ktorých sa veľa dozvieme o módnych trendoch alebo čo s čím kombinovať, akú farbu či tapetu si kúpiť. Okrem toho nám vo svojej dielni spolu so svojimi pomocníkmi, vždy ukáže aj niečo, čo si diváci môžu doma sami zmajstrovať. Pre majiteľov bytov bude výsledok vždy prekvapením, pretože architekt sa riadi iba tromi indíciami, ktoré mu dajú. Moderátor : Vlado Voštinár Réžia: Roman Bünger, Albert Vlk Slovenská lifestylová reality-šou (2018). Zdroj TV JOJ

Nájdete nás aj na Facebooku.
Mnoho ďalších videí nájdete na našom YouTube.