DNI MARIANNE 2022 – najväčšia zľavová horúčka sa blíži. Predobjednávajte so zľavou už teraz!

A ako sa na to chystáme vo Phase? Nuž tak, že zákazníkom dáme veľkú zľavu DNI MARIANNE už od 1. 8. 2022. Áno, presne tak. Zľavu DNI MARIANNE si môžete uplatniť už teraz a kupón na zľavu doložíte, až keď bude k dispozícii.

V článku sa dozviete, že ak chcete mať sedačku alebo posteľ od Phase vyrobenú ešte tento rok, prečo je dobré objednať si hneď alebo počas Dní Marianne. A tiež sa dočítate o tom, že pre tých, ktorí plánujú nákup našich výrobkov až budúci rok, sme pripravili jedinečnú ponuku: FIXÁCIU CENY. 

Zľava DNI MARIANNE u nás platí už od 1. augusta.

Vieme, že objednávok v rámci Dní Marianne bude veľa a termíny dodania sa predĺžia. Ale ak už dnes viete alebo premýšľate o tom, že si sedačku či posteľ chcete kúpiť, tak neváhajte a začnite sa s nami o tom radiť. A ak sa rozhodnete objednať si už teraz, získate zľavu DNI MARIANNE a zľavový kupón doložíte neskôr, až keď bude k dispozícii. Spolu sa nám tak podarí rozložiť termíny plánovania výroby tak, aby sme dokázali uspokojiť čo najviac zákazníkov.

 

U nás vo Phase trvajú DNI MARIANNE od 1. 8. do 18. 9. 2022.

Buďte šikovní a objednajte si ešte pred termínom Dní Mrianne. Už roky vieme o tom, že existujú zákazníci, ktorí čakajú len na septembrové Dni Marianne a objednávku si často nechávajú na poslednú chvíľu. Naše odporúčanie: ak patríte k racionálnym typom ľudí, ktorí svoje sny o bývaní dopredu plánujú, vytvorte si, prosím, na dodávku svojej sedačky či postele časovú rezervu a objednajte si ju pre istotu radšej čím skôr. Spolu tak predídeme napätiu z čakania kvôli naplneným kvótam vo výrobe.

Budete potrebovať sedačku či posteľ až budúci rok? Nevadí. ZAFIXUJTE SI CENU. 

Čo to znamená „zafixovať si cenu“? Funguje to jednoducho. Ak neplánujete nákup sedačky alebo postele teraz, ak staviate dom či rekonštruujete byt a viete, že budete nakupovať až budúci rok, jednoducho si teraz urobte predobjednávku a my vám v budúcnosti garantujeme dnešnú cenu.

Za fixáciu dnešných cien sedačiek a postelí zaplatíte vopred 30 %. Za zálohu už dnes nakúpime do našich skladov materiál. Vašu predobjednávku však pošleme do výroby až vtedy, keď budete pripravení a dáte nám signál, že ste rozhodnutí a už je ten správny čas. Ak by ste sa nakoniec rozhodli predobjednávku nevyužiť, zálohu vám samozrejme v plnej výške vrátime.

Zafixujte si cenu svojej budúcej sedačky alebo postele už teraz, počas najväčšej zľavovej akcie DNI MARIANNE. Nečakajte na to, kým zľavy Dni Marianne skončia a výrobky budú drahšie o ďalších pár percent.

Prajeme vám pohodové nákupy. Podľahnite pohodliu!


ZĽAVY DNI MARIANNE V PHASE:

Zľava v kategórii sedačiek CLASSIC:
- ak si objednáte samostatnú sedačku z kategórie Classic, získate 17% zľavu
- ak si sedačku objednáte spolu s kobercom, získate zľavu 19%.

Zľava v kategórii sedačiek ELEGANCE:
- ak si objednáte samostatnú sedačku z kategórie Elegance, získate 18% zľavu
- ak si sedačku objednáte spolu s kobercom, získate zľavu 21%.

Zľava v kategórii sedačiek LUXURY:
- ak si objednáte samostatnú sedačku z kategórie Luxury, získate 22% zľavu + doprava ZADARMO
- ak si sedačku objednáte spolu s kobercom, získate zľavu 25% + doprava ZADARMO

Zľava v kategórii POSTELE:
- ak si objednáte samostatnú posteľ z ponuky Phase, získate výnimočnú zľavu 30%. Zľava platí aj na celú výbavu postele (rošty, nočné stolíky).

Zľava v kategórii MATRACE:
- Matrac Phase môžete vyberať z troch kategórii komfortu:

1. Matrac CAPRI z kategórie "vysoký komfort" (mäkší alebo tvrdší) získate so zľavou 30%
2. Matrac ELBA z kategórie "stredný komfort" (mäkší alebo tvrdší) získate so zľavou 30%
3. Matrac LIDO z kategórie "bežný komfort(mäkší alebo tvrdší) získate so zľavou 30%.


Zľava v kategórii DOPLNKY:
- na objednávku len samostatného koberca, kresla, stolíka alebo iných doplnkov, získate zľavu 10%.

Zľava platí do 18.9.2022!