NAJVÄČŠIA ZĽAVOVÁ HORÚČKA - DNI MARIANNE 2021 SA BLÍŽI. 

A ako sa na to chystáme vo Phase? Nuž tak, že zákazníkom dáme veľkú zľavu DNI MARIANNE už od 1. 8. 2021. Áno, presne tak. Zľavu DNI MARIANNE si môžete uplatniť už teraz a kupón na zľavu doložíte, až keď bude k dispozícii. 

DOPYT NEUTÍCHA, ALE PHASE MÁ STÁLE NORMÁLNE TERMÍNY DODANIA

Pre mnohých z vás predstavujú Dni Marianne skvelý spôsob, ako ušetriť. Avšak tento rok ste iste vo svojom okolí zaznamenali, že pandémia spôsobila v mnohých segmentoch nedostatok komodít či materiálov, a tým aj nedostatok hotových produktov. Automobilové čipy, konzervy, piesok, kaučuk, cement, drevo a množstvo ďalších materiálov zdraželo, lebo dopyt je veľký a výroby meškajú. Ešte aj Suezský prieplav, a tým aj globálny obchod bol na pár týždňov zablokovaný. Všetci čakáme až sa svetový obchod a ekonomika stabilizujú. 

Globálny dopyt a zároveň nedostatok materiálov sa dotýka aj nás. Na sedačky a postele si zákazníci, ktorí si objednajú až v druhej polovici septembra, budú musieť počkať dlhšie.

V TÝCHTO ČASOCH SÚ OKREM ZLIAV ZAUJÍMAVÉ AJ DODACIE LEHOTY

Tak, ako budú teraz pri nákupe prakticky čohokoľvek ešte nejaký čas opatrní občania, budú opatrní aj tí, čo dovážajú materiály. Výraznejšie zmeny sa dajú očakávať až po odznení pandémie a stabilizácii svetovej ekonomiky.

Na Dni Marianne čakajú ľudia, ktorí už niekoľko mesiacov kúpu sedačky alebo postele odkladali, pretože im možno nevyhovoval systém on-line predaja, alebo trpezlivo čakajú na zľavovú akciu. Očakávame, že objednávok od 1. 8. do  Dní Marianne bude veľa a termíny dodania sa predĺžia. Buďte šikovní a objednajte si ešte pred jeseňou.

OBJEDNAJTE SI UŽ PRED ZAČIATKOM AKCIE DNI MARIANNE. ZĽAVA PLATÍ OD 1. AUGUSTA

Pretože dlhé roky vieme o tom, že existuje skupina kupujúcich, ktorí si plánujú novú sedačku a posteľ pod stromček a objednávku si nechávajú na jeseň, odporúčame vám, ak ste racionálne typy ľudí, ktorí svoje sny o bývaní dopredu plánujú, vytvorte si, prosím, tento rok na dodávku svojej sedačky časovú rezervu a objednajte si ju pre istotu radšej čím skôr, predídete tak napätiu z čakania. 

Spoločne sa nám tak podarí rozložiť termíny plánovania výroby, aby sme dokázali uspokojiť čo najviac zákazníkov. Ak už napríklad dnes len trochu tušíte, alebo viete, že si sedačku alebo posteľ chcete kúpiť, tak prosíme, neváhajte a začnite sa už s nami o tom radiť. A ak sa rozhodnete objednať už teraz, taktiež získate zľavu DNI MARIANNE a kupón doložíte neskôr, až keď bude k dispozícii. 

Každý deň overujeme všetky procesy a faktory, ktoré ovplyvňujú výrobu. Napríklad v týchto týždňoch vám vieme vyrobiť a dodať sedačku aj do 10-14 týždňov. Tak neváhajte a oslovte naše skúsené asistentky predaja. Podľahnite pohodliu a doprajte si Phase.

ZĽAVY DNI MARIANNE V PHASE: 

- Kategória sedačiek LUXURY 25 % zľava
- Kategória sedačiek ELEGANCE  20 %  zľava a ak si objednáte spolu so sedačkou posteľ, získate zľavu 22%.
- Kategória sedačiek CLASSIC 20 % zľava.
Postele Phase zľava 20% na samostatnú objednávku postele.  
Koberce a stolíky so zľavou 20%.

Zľavu DNI MARIANNE si môžete uplatniť od 1.8 do 19.9.2021. 


Objednávky s termínom dodania do Vianoc prijímame len do konca septembra

Ani nás – spoločnosť Phase – neobchádzajú problémy s nedostatkom materiálov. Nebývalé tempo oživovania svetových ekonomík a zvýšený dopyt po spotrebe výrazne komplikujú dodávateľské a logistické reťazce, súčasťou ktorých sme aj my. Nedostatok a meškanie dodávok materiálových vstupov na jednej strane, ale aj naša snaha o udržanie vašej dôvery na strane druhej, nás nútia férovo vám oznámiť, že ak chcete mať novú sedačku alebo posteľ ešte tento rok, objednajte si ich najneskôr do 30. septembra. Žiaľ, po uplynutí tohto termínu vám už nedokážeme garantovať ich dodanie do Vianoc.