Mechanizmy v sedačke, ktoré Vám spríjemnia momenty relaxu

Mechanizmy v sedačke, ktoré Vám spríjemnia momenty relaxu

Len tak si sadnúť na sedačku, nastaviť si svoju obľúbenú polohu, položiť si kávu na otočný stolík, zapojiť vybitý telefón do USB zásuvky a relaxovať po ťažkom dni v práci. Toto všetko a ešte viac je možné so sedacou súpravou od Phase. Prečítajte si, aké technologické vychytávky môže obsahovať Vaša nová sedačka.


Polohovanie sedákov pre lepší pôžitok z leňošenia

Nastaviť si šírku sedenia je v dnešnej dobe nevyhnutnosť. Vysúvanie sedákov si môžete objednať v manuále alebo v elektrike. Vďaka tejto vychytávke môžete pohodlne sedieť a keď chcete komfortne ležať, jednoducho si sedák vysuniete a vznikne Vám široký priestor pre leňošenie. Na takto rozšírený sedák sa zmestia obaja  partneri a niektorí zákazníci využívajú túto funkciu aj ako ďalšie lôžko pre príležitostné prespanie návštevy. 


Polohovanie operákov pre správnu ergonómiu sedenia

Vysoký operák je staromódny. Nízky operák je moderný a dizajnový, ale menej praktický. Keď sa opriete, chcete mať nohy na zemi, alebo Vám nevadí keď ich máte vo vzduchu? Pri sedení si potrebujete oprieť hlavu, alebo viac na sedačke ležíte a potrebujete si oprieť hlavu len príležitostne? Toto všetko sú otázky, ktoré si všetci pri výbere sedačky kladieme sami sebe. Aj tento problém vyriešili Phase sedačky.

Všetky tieto komplikované otázky vyriešite jednou sedačkou, ktorá má posuvné operáky, vďaka ktorým sedíte na sedačke s nohami na zemi, alebo si posuniete operák dozadu a vznikne Vám väčší priestor na ležanie. A naviac má nastaviteľnú výšku opretia hlavy. Dokonalé riešenie pre nerozhodných zákazníkov.

Podrúčka sedačky plná technologických prekvapení

Chladnička, bar, otočný stolík, úložný priestor, zásuvka 220V a USB. Toto všetko si viete navoliť do Vašej novej sedačky. Myslíte si, že je to zbytočné? Tak si spomeňte napríklad na to, ako sa vždy musíte zo sedačky postaviť a dať si svoj mobil na nabíjačku , niekde mimo sedačky.

Alebo ako si zohrejete večeru a nekomfortne ju máte položenú na kolenách a konzumujete zo sedačky. Toto všetko sú veci, ktoré budú pre Vás minulosťou, ak si do výbavy sedačky navolíte napríklad otočný stolík so zásuvkami 220V a USB. Túto vychytávku si obľúbili aj ľudia, ktorí často pracujú po večeroch a vďaka stolíku a zásuvke si svoju prácu dorábajú doma komfortne zo sedačky a trávia čas vedľa svojho partnera.


Sedaciu súpravu MODENA (z obrázka) nájdete v kategórii Elegance na našom webe tu: https://bit.ly/2PGD3Rs