Luxusné sedačky s nohami pozlátenými 24-karátovým zlatom

To je LUXUS v podaní spoločnosti Phase sedačky. Táto spoločnosť sa tento rok rozhodla zaradiť do ponuky luxusné prevedenia svojich sedacích súprav. Prečo sa tak rozhodla a čo to presne znamená nám odpovedal majiteľ a generálny riaditeľ spoločnosti Martin Duras.

Prečo ste sa rozhodli zaradiť do ponuky luxusné prevedenia sedačiek?

Mám veľa úspešných známych, ktorí keď kupujú luxusnú sedačku, tak ju vyberajú v rôznych zahraničných značkových obchodoch. Mne to bolo smiešne, nakoľko tento biznis dobre poznám a viem, kde a ako sa tieto „luxusné“ sedačky vyrábajú. Sedačky sú vyrobené z lacných materiálov a ani jeden predajca neposkytuje záruku viac ako 2 roky. My poskytujeme záruku 5 rokov. Je to jeden z našich základných dôkazov kvality.

V čom sú teda Vaše sedačky v Luxury prevedení výnimočné?

Napríklad jeden z našich modelov s názvom Modena dostal tento rok jedno vylepšenie pre skutočne náročných zákazníkov. Do područky tejto sedačky sme navrhli a zapracovali BAR s podsvietením, do ktorého sa zmestí približne 9 fliaš. Područku sme nazvali „Someliér“.

Ďalšou výnimočnosťou sú nohy na sedačke, ktoré sú na komplet pozlátené 24 karátovým zlatom. Je to naozaj vec, ktorú si k sedačke objednávajú len tí najnáročnejší klienti. Celá sada zlatých nôh stojí približne 1000 eur. Poťahové materiály z kategórie Luxury ako koža Manhattan, alebo látka Charm sú výnimočné svojím vzhľadom a kvalitou. Na oba poskytujeme taktiež záruku 5 rokov.

Treba ešte spomenúť, že Luxusné poťahové materiály, ale aj zlaté nohy, sa dajú použiť na ktorýkoľvek model z ponuky Phase. K sedačke klient ďalej dostane zlatú plaketu a taktiež čierno zlatý vankúš s ručne vyšitým logom a nápisom LUXURY edition. To slúži k tomu, aby bolo hneď vidieť, akú kategóriu sedačky Phase vlastní.