Kúpou sedačky PHASE spoločne pomáhame tým, ktorí to potrebujú


Sedačky pre nás nie sú len kusom nábytku. Sú útočiskom, v ktorom sa uvoľníte a  zabudnete na problémy. Niekedy však uvoľnenie  nestačí. Aj preto venujeme výťažok z predaja každej sedačky organizácii Liga za duševné zdravie. 


Každý sa občas potrebuje vyrozprávať. Trápiť nás môže všeličo - problémy s partnerom, šikana v práci či v  škole, alkohol, depresie. Stáva sa, že ťaživú myšlienku držíme v hlave celý deň. Niekedy je taká neodbytná, že sa nám dokonca vkradne do snov.  

V takýchto chvíľach pomáha, keď sa môžeme niekomu zdôveriť.  Čo ale robiť vtedy, keď nie je nikto nablízku? Alebo ak je problém natoľko vážny, že potrebujeme radu od skutočného odborníka? 

 

Nezábudka pomáha 24 hodín denne

Pre takéto situácie je tu bezplatná linka dôvery Nezábudka, ktorú prevádzkuje Liga za duševné zdravie. Stačí vyťukať číslo 0800 800 566 a ťažký životný hlavolam pomôžu vyriešiť vyškolení odborníci z oblasti psychológie, psychiatrie alebo sociálnej práce.  Nezábudka bola spustená do prevádzky v roku 2018 po trinástich rokoch mlčania. Od jej obnovenia prijala 4800 relevantných hovorov. 

Liga za duševné zdravie pomáha aj inak. Združenie už takmer 20 rokov zvyšuje povedomie o psychických ochoreniach a bojuje proti predsudkom, ktoré sú s nimi spojené. Zároveň poskytuje pomoc aj samotným pacientom s duševnými poruchami.

Aj vo PHASE nám záleží na psychickej pohode

Prečo toto všetko spomíname na stránke so sedačkami? Pretože vo PHASE sme presvedčení, že duševná a fyzická pohoda vzájomne súvisia. Napokon, prišiel na to už Sigmund Freud, svetoznámy rakúsky psychoanalytik z prelomu 19. a 20. storočia, ktorý svojich pacientov usádzal do pohodlných kresiel. 


Vo PHASE nevnímame sedačky len ako kus nábytku. Sú útočiskom, v ktorom si oddýchnete po náročnom dni. Zároveň je nám jasné, že ani tá najpohodlnejšia sedačka pre psychickú pohodu niekedy nestačí. A to je dôvod, prečo sme sa rozhodli pre spoluprácu s Ligou za duševné zdravie.


Výťažok z každej predanej sedačky PHASE putuje priamo spomínanej organizácii. Takto naše sedačky pomáhajú hneď dvakrát. Svojim majiteľom, ktorí na nich  načerpajú nové sily, ale aj niekomu inému. Či je to už pacient s duševným ochorením, alebo niekto, kto sa práve potrebuje zdôveriť linke Nezábudka. 

 

Vy, naši zákazníci, pomáhate spolu s nami. Ďakujeme!