Korona zľava až 23 %, aby sme pomohli ekonomike, vám, ale aj sebe.


Koronavírus a z neho plynúca karanténa spôsobila vážne výpadky vo výrobe. Dotklo sa to aj nás v Phase a našich zamestnancov. Aby sme však zmiernili dopady na všetkých a ukázali pochopenie aj pre vás a vaše potreby, prichádzame k vám ústretovo s férovou ponukou:

KORONA ZĽAVA je platná do 30.6.2021:

  • Kategória sedačiek LUXURY 20 % zľava a ak si objednáte spolu so sedačkou posteľ Phase, získate zľavu 23% na komplet objednávku.
  • Kategória sedačiek ELEGANCE  15 % zľava a ak si objednáte spolu so sedačkou posteľ Phase, získate zľavu 20% na komplet objednávku.
  • Kategória sedačiek CLASSIC 5, 10, alebo 15 %  zľava, podľa kategórie látky, ktorú si vyberiete. 
  • Postele Phase zľava 15% na samostatnú objednávku postele.
  • Koberce a stolíky so zľavou 20%.

Ak pre vás dôležitý dátum dodania, ideálne bude, ak podpíšete objednávku čo najskôr. Koronavírus je pre výrobné fabriky stále problém a kedykoľvek môže nastať zdržanie výroby, kvôli zamestnancom v karanténe. Doporučujeme prečítať si tento článok.


Pre nás je dôležité zabezpečiť svojou dobrou ponukou klientom prácu pre našich stolárov, čalúnikov, šoférov, účtovníčky a  všetkým zamestnancom. Sme zodpovední a chceme aby sa kolesá slovenskej ekonomiky pomaly rozbehli, preto v malých dávkach podporíme aj média a ďalšie pracovné pozície u našich dodávateľov.

Zodpovedne vnímame aj opatrenia, ktoré sú spojené s otváraním ekonomiky. Preto sme prijali prísne zásady počas návštevy v našich predajniach:

- v jednej chvíli môže byť v predajni maximálne 5 zákazníkov
- do predajne sa môže vstúpiť len s respirátorom
- vzdialenosť od seba minimálne 2 metre
- zákazník je povinný rešpektovať hygienické pokyny obchodných asistentiek.

Sme tu pre vás, vaše túžby a pohodlie. Veríme, že sa nám spoločným úsilím podarí prekonať toto ťažké obdobie.

 

Prajeme vám všetkým veľa zdravia a tešíme sa na vašu návštevu.