JESEŇ AKO STVORENÁ PRE NOVÚ SEDAČKU A KOBEREC

VŠADE DOBRE, NA SEDAČKE NAJLEPŠIE

Prišla jeseň a s ňou aj sychravé chladnejšie počasie. Nebudeme hovoriť o tom, že prišla aj tretia vlna pandémie, už je to dlhé a únavné. Médiá sa predháňajú v tom, ktoré prinesie väčšiu senzáciu. A asi aj vy vnímate, že spoločnosť v týchto časoch nie je v pohode. Ako kontrast voči tomu, čo sa deje vo verejnom prostredí, prináša značka Phase pokoj a pohodlie. Svojou tvorbou a produkciou vám poskytuje harmóniu a istotu. Phase tak vyrovnáva dávku napätia vo verejnom priestore tým, že prináša kľud a relax do privátnych priestorov vašich domácností. Prispievame tak k vašej lepšej budúcnosti.

Chceme vám rozumieť viac, preto sa s vami hovoríme o vašich potrebách. Aj preto je misiou značky Phase vnášať do životov našich klientov pokoj a krásu. Vieme, že za dverami svojho bývania hľadáte pokoj, harmóniu a relax. Od tvorcov pohodlia, pre vás – milovníkov pohodlia.

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI MALÝM A VEĽKÝM POHODLÍM? OBROVSKÝ!

Centrom vašich svetov sa zase na mnoho mesiacov stane obývačka. Pláže a bazény vymeníte za niečo, čo je pohodlné iným spôsobom. Objatie slnka a mäkkosť vody vystrieda komfort kvalitnej sedačky. Začínate si zútulňovať svoje „brlôžteky a hniezdočká“. Dlhé večery budete tráviť pred televízorom alebo praskajúcim ohňom v krbe. Oddane podľahnete pohodliu a rozmaznávaniu svojich kresiel a sedačiek. Obložíte sa vankúšmi a dekami. Pod nohy si položíte mäkké teplé koberce. V takýchto chvíľach niektorí z vás začnú uvažovať aj o zmene sedačky. Lebo to, že máte pohodlie, neznamená, že nemôžete mať ešte lepšie pohodlie. Práve pre vás máme možno dobrú správu.

ZÍSKAJTE LEPŠIU ZĽAVU PRI KÚPE SEDAČKY S KOBERCOM

Aby ste si aj vy mohli dopriať viac domáceho pohodlia a zabudnúť na nepohodu za vchodovými dverami svojho bytu alebo domu, spoločnosť Phase vám vďaka výnimočným zľavám dáva možnosť získať novú sedačku s krásnym, praktickým a pohodlným kobercom. Ak teda uvažujete o zmene sedačky, pribaľte do balíka svojich snov aj nový koberec.  

DODAJTE SVOJEJ OBÝVAČKE NÁDYCH HYGGE

Na vyčarovanie hrejivej škandinávskej atmosféry vám k novej sedačke chýba posledná vec – KOBEREC. Výbornou cestou k dosiahnutiu Hygge je práve hrejivý koberec. Keď je vonku sychravo, na okná bubnuje dážď a vykurovacia sezóna ešte poriadne nezačala, naše chodidlá si priam žiadajú mäkkú ochrannú vrstvu, ktorá nám zabezpečí tepelnú pohodu.

Ako si však vybrať ideálny kúsok, ktorý si obľúbite a zároveň zapadne do vášho interiéru? To zistíte v našich predajniach Phase. Asistentky vám poradia, ktorý koberec je pre vás ideálny a navyše ešte získate väčšiu zľavu, keď objednáte koberec spolu so sedačkou.

👉 Kliknite sem a pozrite si aktuálnu akciu pre jednotlivé kategórie sedačiek