JE TU MÁJ – MESIAC LÁSKY – PHASE VÁM S LÁSKOU PONÚKA ZĽAVY AŽ 30 %

Viete, ktoré miesto v domácnosti najviac motivuje k bozkom? Je to posteľ a sedačka. Preto sme pre vás počas mesiaca zamilovaných pripravili až 30% zľavy na všetky naše dizajnové postele a skvelú zľavu až 25 % na sedačky PHASE.

NEZMEŠKAJTE PRÍLEŽITOSŤ
Máj prináša do života novú energiu a vášeň – pozvite si ich do svojich obývačiek a spální.

Májová zľavová akcia PHASE je perfektnou príležitosťou, ako sa dostať k štýlovým a pohodlným kusom nábytku, ušetriť domáci rozpočet a splniť si pritom sen o dokonalom bývaní. 


SME TU PRE VÁS
Ak už viete, ktorú posteľ či sedačku chcete, alebo sa o tom ešte potrebujete poradiť, neváhajte a príďte čo najskôr. Asistentky predaja vo všetkých našich prevádzkach PHASE sa na vás tešia už dnes.

Náš MESIAC ZAMILOVANÝCH má tento rok 31 dní. Tým sme nechceli povedať, že máte byť v strese. Ale na druhú stranu – kvôli tým zľavám trocha stresu nevadí. Tak podľahnite pohodliu:

  • ak si objednáte samostatnú sedačku z kategórie Classic, získate 15% zľavu. Z kategórie Elegance taktiež 15% a v kategórii Luxury 22% zľavu.

  • ak si sedačku objednáte spolu s kobercom, zľavu si navýšite na celú objednávku. V kategórii Classic na 17%, v kategórii Elegance 18% a v kategórii Luxury na 25%.

  • na posteľ v poťahovom materiály z kategórie Classic získate zľavu 20%, v kategórii Elegance 25% a v kategórii Luxury 30%.

  • Na objednávku len samostatného koberca, kresla, stolíka alebo iných doplnkov, získate zľavu 10%.


Zľavy si môžete podrobnejšie pozrieť v každej kategórii tu. 

 

ZĽAVA je platná do 31.5.2022. Tešíme sa na vašu návštevu.