JANUÁROVÝ VÝPREDAJ SO ZĽAVOU 15% AŽ 35%.

JANUÁROVÝ VÝPREDAJ SO ZĽAVOU  15% AŽ 35%.

Phase pre vás pripravilo jedinečnú januárovú akciu, počas ktorej svoju vysnívanú sedačku môžete získať lacnejšie so zľavou  15% - 35% z pôvodnej ceny.


Vysnívaná sedačka hneď po Vianociach

Vianoce sú teda dobrým dôvodom obdarovať sa aj spoločným darčekom a potešiť sa ako rodina. Obdarovať sa však môžete aj po Vianociach a ešte pri tom ušetríte. A čo je lepšie ako vytúžená nová sedačka, ktorú používa každý člen rodiny po svojom, každý inak a pritom všetci spolu? Uvedomujeme si však aj to, že obdobie po Vianociach je silným útokom na vaše peňaženky.  Phase pre vás preto počas mesiaca január pripravilo jedinečnú výpredajovú akciu, počas ktorej svoju vysnívanú sedačku môžete získať lacnejšie, so zľavou  15% - 35% z pôvodnej ceny. 


Viete o tom, že pohodlie spája?

Sedačka alebo ak chcete gauč, kreslo, pohovka, či sofa. Niekedy nenápadný, inokedy dominantný, alebo extravagantný, ale vždy veľmi dôležitý kus nábytku v strede obývačky. Úžitkový predmet, alebo tichý spoločník, pri ktorom si ani neuvedomujeme, koľko našich túžob je v ňom skoncentrovaných.   V rýchlom svete orientovanom na výsledky hľadáme svoje miesto, istoty a bezpečie. Od domova preto očakávame,  že nám neposkytne len strechu nad hlavou, teplo, plnú chladničku, ale aj pohodlie. Preto na pohodlí záleží.

A najpresvedčivejším dôkazom pohodlia je funkčná a pekná sedačka, kde si môžeme posedieť so svojimi najbližšími v mäkkom, aby nás nič neomínalo, netlačilo. Aby sme sa mohli schúliť do seba, zaboriť do tepla a počúvať hudbu, alebo ticho. Vnímať svoj tep alebo vôňu čerstvo upečenej jablkovej štrúdle s arómou kávy. Aby sme si mohli k sebe pritúliť mačku, alebo psíka. Prikryť sa dekou a usrkávať z horúceho čaju. Vnímať radosť, zdravie, šťastie a vitalitu v každom momente blahodarného oddychu.


U nás vo Phase si preto uvedomujeme,  že sedačky nevnímame len zrakom a hmatom, ale že sú stavebným kameňom a súčasťou našich hlbších zážitkov a emócií.  Vieme, že pohodlie spája. 


Milí naši zákazníci, prajeme vám, aby ste boli spolu celá rodina čo najčastejšie. A vďaka našej akcii ušetrili počas mesiaca január peniaze na ďalšie spoločné chvíle strávene s rodinou napríklad na peknej letnej dovolenke. 


Aktuálnu výpredajovú akciu nájdete tu.