5 chýb pri výbere sedacej súpravy

Čas čítania 1 min. 30 sec.

Viete aké sú časté chyby, ktorých sa zákazníci dopúšťajú pri kúpe sedačky? Akých omylov sa dopúšťajú? Čo najčastejšie žiadajú? 

Zo 60 tisíc zákazníkov vznikol prieskum a tu sú výsledky.


1. Chyba: Chcem rozťahovaciu sedačku

Keď bola položená otázka prečo, skoro každá odpoveď znela „pre istotu, keby prišla návšteva“. Chcete naozaj kvôli príležitostnému prespaniu návštevy doplatiť na celkový dizajn a kvalitu sedačky? Len preto, že niekedy možno niekto prespí? Kto sedačku užíva každý deň? Vy s rodinou alebo návšteva, ktorá sem tam prespí? Návšteve stačí nafukovací matrac za pár eur a Vy si kúpte sedačku, ktorá bude komfortná, dizajnová a ktorá bude srdcom Vašej obývačky. 


2. Chyba: Chcem úložné priestory v sedačke

Nie je úložných priestorov v každom dome, či byte až dosť? Skutočne chcete mať aj v sedačke priestor, kde si uložíte ďalšie nepodstatné veci? Opäť s tým len doplatíte na celkový komfort, kvalitu konštrukcie a celkový vzhľad. Sedačka vykuchaná pre úložný priestor alebo pre rozťahovací mechanizmus nikdy nemôže mať taký komfort a dizajn ako sedačka pevná a skonštruovaná, aby plnila požadovanú kvalitu a pohodlie svojích majiteľov. 

3. Chyba: Stačí mi lacnejšia sedacia súprava

Každý tretí zákazník príde do predajne s tým, že kúpil niekde lacnú sedačku a že prežil „peklo“. Absolútne nesplnila požadovaný komfort, všade kde sa oprel cítil drevo a poťahový materiál vydržal pol roka. Čo nastáva potom? Podanie reklamácie a nekonečné nervy s vybavením. Máte Vy čas, tráviť hodiny hádaním sa s predajcom a dokazovaním, koho je to chyba? Alebo by ste radšej chceli spokojne každý večer relaxovať pred TV? 


4. Chyba: Nepotrebujem žiadnu doplnkovú výbavu v sedačke

Je pravda, že nepotrebujete, ale keď zistíte, ako Vám technologické vychytávky spríjemnia momenty relaxu, určite neodoláte. Napríklad výsuvný sedák Vám rozšíri miesto na leňošenie. Stolík v područke využijete pri práci na počítači, alebo pri konzumovaní večere. Do zásuvky USB alebo 220V si zapojíte do nabíjačky svoj telefón bez toho, aby ste ho museli odložiť niekde mimo a mnoho iných vecí, ktoré skutočne oceníte.

5. Chyba: Sedačku kúpim rýchlo v nábytkovom dome

Sedačka sa väčšinou kupuje na dlhšie obdobie ako auto a taktiež ju používate každý deň, tak ako svoje auto. A keď si kupujte auto, kúpite si hneď v prvom a najbližšom obchode? Nie. Dávate si záležať a snažíte sa o to, aby Vám čo najviac naplnilo predstavy. Skúste to tak aj so sedačkou a investovaný čas na začiatku sa Vám vráti počas dlhých rokov užívania..


Na správnom výbere záleží 

Príďte si pozrieť svoju sedačku do PHASE sedačky a podľahnite pohodliu, tak ako tisíce zákazníkov pred Vami.  

📌  Sedačky z jednotlivých kategórií si môžete prezrieť na našej stránke tu: Vyberte si svoju kategóriu sedačiek Phase

📌 Najužitočnejšie a najčítanejšie články, ktoré Vám môžu pomôcť pri výbere novej sedačky nájdete tu: TOP 10 najčítanejšie články