Čo získate kúpou sedačky Taormina z kategórie LUXURY?

  • Záruka 5 rokov na sedačku Taormina a poťah
  • Výber látky alebo kože z kolekcie LUXURY
  • ZADARMO dovoz sedačky Taormina
  • PREDNOSTNÝ SERVIS sedačky Taormina u Vás doma
  • Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačke Taormina
  • Vankúš Phase LUXURY Edition na sedačku Taormina
  • Možnosť objednať na sedačku Taormina pozlátené nohy 24-karátovým zlatom

1. Záruka 5 rokov na sedačku Taormina a poťahový materiál

Sedacia súprava Taormina z kategórie LUXURY je sedacia súprava určená pre náročných zákazníkov. Sedačka Taormina je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a môžete si vybrať z luxusných poťahových materiálov ako koža Master alebo látka CHARM. Na sedaciu súpravu Taormina vyrobenú v prevedení LUXURY dostanete 5 rokov záruku a táto záruka platí aj na poťahový materiál látku CHARM a kožu MASTER.

2. Výber látky alebo kože na sedačku Taormina z kolekcie LUXURY

Sedacia súprava Taormina, ako aj ďalšie modely z kategórie LUXURY má v ponuke dva vysokokvalitné poťahové materiály. Látku CHARM a kožu MASTER. Okrem toho, že na oba materiály získate záruku 5 rokov, tieto poťahy sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou.

Látka CHARM je unikátna svojim jemným vzhľadom, veľkou škálou pastelových farieb ale hlavne vysokou odolnosťou voči oderu, ktorú má otestovanú na viac ako 100 000 oderov bez poškodenia. So sedačkou Taormina v látke CHARM dostane váš interiér správnu dávku moderného luxusu.

Koža MASTER je semianilínová koža so širšou hrúbkou 1,3-1,5 mm. Je kvalitne spracovaná, pevná a má ochrannú vrstvu, ktorá chráni proti poškriabaniu a zafarbeniu od oblečenia. Je to veľmi silná koža, avšak veľmi jemná na dotyk a dostatočne pružná. Vybrať si môžete tiež z niekoľkých odtieňov. Sedačka Taormina v koženom prevedení Váš interiér premení na miesto s nádychom luxusu a honosnosti.

3. ZADARMO dovoz sedačky Taormina

Celú Vašu objednávku sedacej súpravy Taormina z kategórie LUXURY Vám privezieme na naše náklady, až pred Váš dom. Vopred si dohodnete termín a naši vodiči sa budú snažiť doručiť Vám sedačku Taormina včas.

4. PREDNOSTNÝ SERVIS sedačky Taormina u zákazníka doma

Ak by sa Vám niečo so sedačkou Taormina neskôr prihodilo, naše servisné oddelenie je pripravené poslať k Vám prednostne servisného technika na posúdenie a opravu závady. Po príchode sa bude náš technik snažiť celú opravu uskutočniť na mieste tak, aby nenarušil Vaše užívanie sedacej súpravy Taormina.

5. Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačke Taormina

Na sedaciu súpravu Taormina z kategórie LUXURY dostanete pri podpise Vašej objednávky zlatý štítok s nápisom PHASE Luxury Edition. Štítok si môžete nalepiť na akékoľvek miesto na Vašej sedačke Taormina. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva zlaté šítky.

Phase LUXURY

6. Vankúš Phase LUXURY Edition na sedačke Taormina

Na sedaciu súpravu Taormina z kategórie LUXURY dostanete pri podpise Vašej objednávky Vankúš s nápisom PHASE Luxury Edition. Vankúš je čierno zlatý a ladený tak, aby sa hodil do každého interiéru a zároveň vzbudil vzhľad luxusu.. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva vankúše.

Phase LUXURY

7. Možnosť objednať pozlátené nohy 24-karátovým zlatom na sedačku Taormina

K sedacej súprave Taormina z kategórie LUXURY si môžete objednať nožičky pozlátené 24-karátovým zlatom. Je to absolútna novinka a túto možnosť neponúka žiadny výrobca, ani predajca v Európe. Zlaté nožičky sú určené len pre náročných zákazníkov. Sedačka Taormina so zlatými nohami vyzerá neuveriteľne luxusne. Jeden model sedacej súpravy so zlatými nožičkami nájdete v každej predajni Phase sedačky. Najbližšiu predajňu môžete nájsť tu: https://sedackyphase.sk/predajne

Phase LUXURY