Pre zobrazenie akcií si vyberte kategóriu sedačiek:

Predvianočný VÝPREDAJ na sedacie súpravy kategórie LUXURY (Platí od 1.12.2018 do 14.12.2018)

Predvianočný VÝPREDAJ na sedacie súpravy kategórie LUXURY (Platí od 1.12.2018 do 14.12.2018)

Vážený zákazník,
Výška zľavy na Vašu sedačku z kategórie LUXURY záleží len na Vás
Ak navštívite ktorúkoľvek predajňu Phase, môžete využiť aktuálne zvýhodnenie, predvianočnú výpredajovú zľavu 20%, na sedačky vyrobené z poťahov kategórie LUXURY (látka CHARM alebo tenká koža Imperial a hrubá koža Royal).

Doprava Vašej sedačku LUXURY úplne zadarmo v cene sedačky
Na sedaciu súpravu z kategórie Luxury dostanete naviac dopravu sedačky úplne ZADARMO v cene sedačky.

Chcete získať zľavu až 25%?

Využite aktuálne prebiehajúcu zľavu Nákupy s Evitou! Zľavu na nákup novej sedacej súpravy získate na našej stránke, zaslaním mailovej správy na live chat linku. Následne Vám bude vygenerovaný a zaslaný zľavový kód pre uplatnenie zľavy. Zľavu si uplatníte priamo na predajni po predložení zľavového kódu. Zľava bude automaticky odpočítaná z ceny objednávky. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami a aktuálne prebiehajúcimi akciami. Kupóny nie je možné kumulovať. Kupón nie je možné použiť ako darčekovú poukážku. 

Na našej stránke môžete nájsť aj sedačky 3 kategórií Luxury, Elegance a Classic. Každá kategória má svoje výhody a každá kategória sedačiek má svoju akciu. Ak si ju chcete pozrieť, hore si prekliknite kategóriu.

Všetky stoličky, kreslá, konferenčné stolíky a leňošky so zľavou 20%
Ak si objednáte akékoľvek stoličky, kreslo, leňošku, stolík alebo doplnky v poťahovom materiály z kategórie LUXURY (látka Charm, Catallina alebo koža Royal a Imperial) dostanete zľavu 20%.


Tešíme sa na Vašu návštevu.