Pre zobrazenie akcií si vyberte kategóriu sedačiek:

Marcová AKCIA na sedacie súpravy kategórie ELEGANCE (Platí od 16. 3. 2018 do 31. 3. 2018)

Marcová AKCIA na sedacie súpravy kategórie ELEGANCE (Platí od 16. 3. 2018 do 31. 3. 2018)

Vážený zákazník,

Výška zľavy na Vašu sedačku z kategórie ELEGANCE záleží len na Vás
Ak navštívite ktorúkoľvek predajňu Phase, môžete využiť aktuálne zvýhodnenie, zľavu 4,6,8, alebo 10%, podľa výšky sumy Vašej objednávky.
Ak si na sedačku objednáte náš poťahový materiál z kategórie Exclusive (Emotion, Stellina alebo Fiorellina so zárukou 5 rokov), naviac si pripočítate zľavu 5%. To isté platí aj na objednávku v koži Noble.

Na našej stránke môžete nájsť aj sedačky 3 kategórií Luxury, Elegance a Classic. Každá kategória má svoje výhody a každá kategória sedačiek má svoju akciu. Ak si ju chcete pozrieť, hore si prekliknite kategóriu.

Všetky stoličky, kreslá, konferenčné stolíky a leňošky so zľavou 15%
Ak si objednáte akékoľvek stoličky, kreslo, leňošku, stolík alebo doplnky k Vašej novej sedacej súprave, dostanete zľavu 15%.

Teraz k sedačke z kategórie ELEGANCE predĺžená  Záruka na 4 roky úplne ZADARMO!
Donedávna bola možnosť predĺžiť si záruku na sedačku z kategórie ELEGANCE bez poťahu za poplatok 160 Eur. Aktuálne však dostanete túto záruku 4 roky k sedacej súprave od Phase ZADARMO v cene sedačky.  

Ak si naviac vyberiete na sedačku poťahový materiál z kategórie Exclusive (Emotion, Fiorellina alebo Stellina), získate záruku 5 rokov aj na poťahový materiál.

Revolučné koberce CARPET DECOR exkluzívne len v predajniach PHASE a so zľavou 36%
Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nepresiaknu vodu, sú zdravotne nezávadne a naviac sa dajú prať v práčke? Predstavujeme Vám novú kolekciu revolučných kobercov Carpet Decor s fantasticky prevedenou úpravou EASY CLEAN.

Všetky dizajny kobercov môžete vidieť a kúpiť len v predajniach Phase sedačky. Alebo na našej internetovej stránke www.carpetdecor.sk.

Pri príležitosti 10. výročia založenia firmy Phase máte možnosť kúpiť koberec so špeciálnou až 36% zľavou. Pôvodná cena koberca je 310 eur s DPH, po odpočítaní zľavy iba 199 eur s DPH.

Tešíme sa na Vašu návštevu.