Pre zobrazenie akcií si vyberte kategóriu sedačiek:

Júnová AKCIA na sedacie súpravy kategórie ELEGANCE (Platí od 16. 6. 2018 do 30.6. 2018)

Júnová AKCIA na sedacie súpravy kategórie ELEGANCE (Platí od 16. 6. 2018 do 30.6. 2018)

Vážený zákazník,

Výška zľavy na Vašu sedačku z kategórie ELEGANCE záleží len na Vás
Ak navštívite ktorúkoľvek predajňu Phase, môžete využiť aktuálne zvýhodnenie, zľavu 7,9, alebo 11%, podľa výšky sumy Vašej objednávky.

- Ak si na sedačku objednáte poťahový materiál z kategórie Exclusive (Emotion, Stellina alebo Fiorellina so zárukou 5 rokov), naviac si pripočítate zľavu 5%. To isté platí aj na objednávku v koži Noble.

- Ak si na sedačku objednáte poťahový materiál z kategórie Vysoká kvalita naviac si pripočítate zľavu 2%.

Na našej stránke môžete nájsť aj sedačky 3 kategórií Luxury, Elegance a Classic. Každá kategória má svoje výhody a každá kategória sedačiek má svoju akciu. Ak si ju chcete pozrieť, hore si prekliknite kategóriu.

!! PREDPREDAJ SPUSTENÝ !! - Prvá poschodová sedačka BERGAMO
Od 2.5. do 31.7.2018 si môžete objednať poschodovú sedačku Bergamo v predpredajovej zľave 20%. Cena sedačky je 2082 EUR a po odpočítaní predpredajovej zľavy 20% je cena 1666 EUR s DPH. Stačí keď podpíšete svoju objednávku do 31.7.2018.

Sedačka Bergamo sa aktuálne nachádza len v predajni Phase v Bratislave a v Prahe na Radlickej ulici. Na ostatných predajniach bude sedačka k dispozícii až od 1.8.2018.

Podpíšte svoju nezáväznú objednávku do tohoto termínu, využijete tak predpredajovú zľavu a keď bude sedačka na predajni vystavená, asistentka Vám zavolá a Vy buď svoju objednávku potvrdíte, alebo zrušíte. Nemáte teda čo stratiť, môžete len ušetriť na predpredajovej zľave.

Všetky stoličky, kreslá, konferenčné stolíky a leňošky so zľavou 15%
Ak si objednáte akékoľvek stoličky, kreslo, leňošku, stolík alebo doplnky dostanete zľavu 15%.

Revolučné koberce CARPET DECOR exkluzívne len v predajniach PHASE a so zľavou 36%
Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nepresiaknu vodu, sú zdravotne nezávadne a naviac sa dajú prať v práčke? Predstavujeme Vám novú kolekciu revolučných kobercov Carpet Decor s fantasticky prevedenou úpravou EASY CLEAN.

Všetky dizajny kobercov môžete vidieť a kúpiť len v predajniach Phase sedačky. Alebo na našej internetovej stránke www.carpetdecor.sk.

Pôvodná cena koberca je 310 eur s DPH, po odpočítaní zľavy iba 199 eur s DPH.

Tešíme sa na Vašu návštevu.