Pre zobrazenie akcií si vyberte kategóriu sedačiek:

Februárová AKCIA na sedacie súpravy kategórie CLASSIC (Platí od 14. 2. do 28. 2. 2018.)

Februárová AKCIA na sedacie súpravy kategórie CLASSIC (Platí od 14. 2. do 28. 2. 2018.)

Vážený zákazník,

Výška zľavy na Vašu sedačku z kategórie CLASSIC záleží len na Vás
Ak navštívite ktorúkoľvek predajňu Phase, môžete využiť aktuálne zvýhodnenie 10%.

Ak si na sedačku objednáte náš poťahový materiál z kategórie Vysoká kvalita (Gordon alebo Moxy), naviac si pripočítate zľavu 5%.

Sedačky kategórie CLASSIC budeme vystavovať na všetkých predajniach až od 1.4.2018. Od tohoto dátumu sa dajú oficiálne objednať. Je tu však možnosť, objednať si sedačku z kategórie CLASSIC v predpredaji s väčšou zľavou 20%. To znamená, že ak na predajni do 31.3.2018 podpíšete objednávku na sedačku z kategórie Classic, automaticky získate predpredajovú zľavu 20%. 

Po vystavení sedačiek na predajni Vás bude naša asistentka predaja kontaktovať, aby ste si sedačku prišli pozrieť osobne a oficálne potvrdili Vašu objednávku do výroby. Samozrejme, bude možné Vašu objednávku upraviť podľa Vašich požiadaviek.

Na našej stránke môžete nájsť aj sedačky 3 kategórií  Luxury, Elegance a Classic. Každá kategória má svoje výhody a každá kategória sedačiek má svoju akciu. Ak si ju chcete pozrieť, hore si prekliknite kategóriu.

Všetky stoličky, kreslá, konferenčné stolíky a leňošky so zľavou 15%
Ak si objednáte akékoľvek stoličky, kreslo, leňošku, stolík alebo doplnky k Vašej novej sedacej súprave, dostanete zľavu 15%.

Revolučné koberce CARPET DECOR exkluzívne len v predajniach PHASE a so zľavou 36%
Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nepresiaknu vodu, sú zdravotne nezávadné a naviac sa dajú prať v práčke? Predstavujeme Vám novú kolekciu revolučných kobercov Carpet Decor s fantasticky prevedenou úpravou EASY CLEAN.

Všetky dizajny kobercov môžete vidieť a kúpiť len v predajniach Phase sedačky. Alebo na našej internetovej stránke www.carpetdecor.sk

Pri príležitosti 10. výročia založenia firmy Phase máte možnosť kúpiť koberec so špeciálnou až 36% zľavou. Pôvodná cena koberca je 310 eur s PHH, po odpočítaní zľavy iba 199 eur s DPH.

Tešíme sa na Vašu návštevu.