Kreslo PRATO

Stiahnite si katalóg

Nádherné dizajnové kreslo PRATO oslní každého milovníka nevšednej elegancie. Vďaka širokej vejárovitej opierke chrbta na vás zapôsobí až romantickým dojmom. PRATO však nie je len krásne, ale aj veľmi pohodlné. Opierka chrbta i široký sedák sú vyrobené tak, aby sa vám na kresle pohodlne sedelo aj niekoľko hodín. Otočný podstavec vám umožňuje natočiť sa tak, ako práve potrebujete.

Originálne kreslo PRATO môžete smelo použiť ako doplnok vašej obývačky alebo ako neoddeliteľnú súčasť vašej kancelárie. Vzhľad tohto dizajnového kresla ocenia predovšetkým romantické a kreatívne duše. PRATO vám radi vyhotovíme vo všetkých poťahových materiáloch (látke, koži, koženke). Pre viac informácií kontaktujte ktorúkoľvek predajňu PHASE.

Cenník

BEŽNÁ KVALITA STREDNÁ KVALITA VYSOKÁ KVALITA EXCLUSIVE Koža jemná Koža hrubá
ZOSTAVA Vienna, Florida Napoleon, Dock, Stone Mazara, Cameleon, Cartago, Astoria Emotion, Endurance Prince, Nevada Florida, By Cast
1 kus 630 € 641 € 653 € 671 € 777 €

 

Sed – samostatne stojaca sedačka
L – ľavá (ľavú a pravú stranu je potrebné určiť z čelného pohľadu k sedačke)
P – pravá (ľavú a pravú stranu je potrebné určiť z čelného pohľadu k sedačke)
L-P sed s jednou područkou – komponent, ktorý je na ľavej alebo pravej strane ukončený područkou, k časti bez područky môžete pripojiť ďalšie komponenty (ľavú a pravú stranu je potrebné určiť z čelného pohľadu k sedačke)
Sed bez područiek – komponent, ktorý nie je ukončený područkou a z oboch strán sa na ňom dá pripojiť ďalší komponet. (Najčastejšie pri sedačkách v tvare U)

Tieto poťahové materiály nájdete exkluzívne len v predajniach PHASE
Bežná kvalita Stredná kvalita Vysoká kvalita Exclusive
5 ročná záruka
Koža
VIENNA
FLORIDA
STONE
DOCK
NAPOLEON
ARIA
CARTAGO
NAPOLEONOV II
MAZARA
CAMELEON
ASTORIA
EMOTION
ENDURANCE
BY CAST
FLORIDA
NEVADA
PRINCE

Rozmery