CATANIA

 

Stiahnite si katalóg

Štýl sedačky Catania zapôsobí ľahkosťou a jednoduchou eleganciou. Catania má tie najlepšie predpoklady  ešte viac zvýrazniť moderný interiér alebo vytvoriť s vyhraneným historickým, industriálnym či mestským štýlom neopakovateľnú atmosféru. Sedačku Catania možno v rámci modelového radu kombinovať s ďalšími čalúnenými komponentmi. Pre svoj interiér ľahko vytvoríte variovaním dvojsedačiek, trojsedačiek a rohových komponentov rozmerovo vhodnú zostavu v tvare písmena „L“ s možnosťou prikúpenia otomanu. Opierky modelu Catania sú polohovateľné. Posunom opierok dopredu a dozadu si sedačku ľahko prispôsobíte.

V rámci výberu čalúnených komponentov Catania nájdete aj taburetku v rovnakom štýle. Model Catania sa prispôsobí vášmu interiéru opticky ľahkými kovovými nôžkami v exkluzívnom „T“ tvare, môže však stáť na jednom z troch druhov chrómových nôžok alebo niektorej zo štyroch obmien drevených nôžok. Dizajnéri sedačky Catania mysleli na praktickosť a vzhľadne tvarovaný chrbát tejto série. So samozrejmosťou tak nachádza svoje miesto v súčasnom i netradične riešenom interiéri hoc aj v strede dispozície vašej obývačky.

 

Prezentácia sedačky CATANIA

Cenník

BEŽNÁ KVALITA STREDNÁ KVALITA VYSOKÁ KVALITA EXCLUSIVE KOŽA JEMNÁ KOŽA HRUBÁ
ZOSTAVA Vienna, Florida Napoleon, Dock, Stone Mazara, Cameleon, Cartago, Astoria Emotion, Endurance Prince, Nevada Florida, By Cast
Taburetka 120×60 262 € 294 € 303 € 312 € 482 €  –
3 – L-P sed s jednou područkou 761 € 856 € 882 € 908 € 1 389 €  –
2 – L-P sed s jednou područkou 698 € 782 € 808 € 832 € 1 301 €  –
Otoman L-P Chair 778 € 874 € 900 € 927 € 1 081 €  –
Otoman L-P veľký 867 € 975 € 1 004 € 1 034 € 1 566 €  –
Noha T exclusive 13 €

Sed – samostatne stojaca sedačka
L – ľavá (ľavú a pravú stranu je potrebné určiť z čelného pohľadu k sedačke)
P – pravá (ľavú a pravú stranu je potrebné určiť z čelného pohľadu k sedačke)
L-P sed s jednou područkou – komponent, ktorý je na ľavej alebo pravej strane ukončený područkou, k časti bez područky môžete pripojiť ďalšie komponenty (ľavú a pravú stranu je potrebné určiť z čelného pohľadu k sedačke)
Sed bez područiek – komponent, ktorý nie je ukončený područkou a z oboch strán sa na ňom dá pripojiť ďalší komponet. (Najčastejšie pri sedačkách v tvare U)

Tieto poťahové materiály nájdete exkluzívne len v predajniach PHASE
Bežná kvalita Stredná kvalita Vysoká kvalita Exclusive
5 ročná záruka
Koža
VIENNA
FLORIDA
STONE
DOCK
NAPOLEON
ARIA
CARTAGO
NAPOLEONOV II
MAZARA
CAMELEON
ASTORIA
EMOTION
ENDURANCE
BY CAST
FLORIDA
NEVADA
PRINCE

Rozmery

Detaily sedačky