Rozkladacie sedačky nielen pre návštevu

073a204e4b75bf48377979594353c698

Pohodlná klasická rozkladacia sedacia súprava s možnosťou usporiadania jednotlivých prvkov podľa vlastného výberu je vynikajúcim riešením, ak u vás často prespáva návšteva. Kvalitný rozkladací mechanizmus umožní rýchle rozloženie na dvojlôžko a tým vám poskytuje možnosť využitia sedačky aj na príležitostné spanie.

Pokiaľ sa bude sedačka na spanie využívať častejšie, je potrebné si vybrať takú, ktorá je na to určená. Na truhu existuje mnoho sedačiek, ktoré sú určené aj na pravidelné spanie. Takáto sedačka by mala byť vyrobená z pružinových matracov, podobných ako normálne matrace v posteliach. Týmto výberom zabezpečíte vysokú kvalitu sedenia i spánku a dlhú životnosť sedacej súpravy.

 

 

Na spanie nemusíte využiť len rozkladaciu sedačku. Na trhu nájdete aj sedačky, ktoré sú nerozkladateľné, ale dá sa na nich spať. A to vďaka taburetke. Tá sa priloží k sedačke a vytvorí sa tak dostatočné množstvo priestoru na príjemný spánok. Toto riešenie sa využíva pri rohových sedačkách a sedačkách do tvaru U. Získate tak pevnú sedačku a možnosť rýchlej premeny na lôžko.

 

S výberom materiálu je to len na vás. Nenechajte sa oklamať mýtom, že koža pri spaní vŕzga. Stáva sa to len v prípade, ak ide o nekvalitný alebo umelú kožu, koženku. Vtedy sa budete počas spánku potiť, pretože tento nízko kvalitný materiál nedýcha tak, ako pravá koža. Ak sa rozhodnete pre látkový poťah, nič nepokazíte

Obrázky: www.pinterest.com