logo sofa-phase sedackyphase

Referencie od našich zákazníkov

Chcete poslať referenciu?

Veľmi nás potešíte ak nám napíšete Vašu skúsenosť s dodaním sedačky, prípadne ako ste spokojný s Vašou sedačkou…

Opravte prosím označené polia a odošlite formulár znovu.
Vaša správa bola úspešne odoslaná.
 • Dobrý deň

  Dobry den,

  Ja dakujem vam za mily mail ale v prvom rade vam dakujem za uzasnu sedacku a skvely zakaznicky servis na predajni v Kosiciach. Vsetky zamestnankyne boli velmi mile a ochotne. Aj autodoprava nam vyhovela ked sme potrebovali urgentne sedacku doviezt do domu skor ako bolo v dany den planovane. Urcite vas budem odporucat dalej, za tie peniaze ta sedacka stoji, je velmi kvalitna, pevna, a dizajnovo ani nehovorim, vsetky vase sedacky su krasne mali sme problem si vybrat naozaj 🙂 v prilohe vam zasielam foto sedacky

 • Dobrý deň

  Nastal čas výmeny akoby člena domácnosti – sedacej súpravy. Pri hľadaní slovenských výrobcov sme narazili na váš výborný web. Po prečítaní recenzií padlo rozhodnutie navštíviť predajňu v Trnave. Hneď po vstupe sa nás ujala p. Milada Tomášková. Nepamätám si , kedy som sa stretol s takou profesionalitou, ľudskosťou a ochotou. Po vyskúšaní si viacerých modelov a vypočutí si našich predstáv, sme sa spoločne zhodli na Lamii. Pani Tomášková poradila typ poťahu a pridala zopár rád. A od včera máme Lamiu v obývačke, dokonca ešte o týždeň skôr ako bolo plánované. Chcel by som vašej firme poďakovať za celkový spôsob predaja, ale hlavne za pracovníkov ako je p. Tomášková.
  Veľa úspechov !

  M. Stanko, Piešťany

 • Dobrý deň,

  Chcem sa  veľmi pekne poďakovať.  Sedačka vyzerá krásne, presne to čo som si objednala a navyše naozaj veľmi pohodlná a kvalitná. Budem odporúčať aj ďalej !

  Chcem taktiež vyzdvihnúť servis-  páni, ktorí mi doniesli sedačku, ako aj dámy v ochode BB – p. Jela M. ako aj jej kolegyňa bola veľmi milá, profesionálna a nápomocná. Nič nebol problém – takto si predstavujem kvalitný servis.

  Veľmi pekne ďakujem ešte raz a prajem veľa spokojných zákazníkov ako ja,

  Pekný deň, Mrenová

 • Dobrý deň,

  konečne nastal čas, kedy pomedzi pracovné povinnosti máme trochu voľna a chceli by sme sa spolu s priateľom podeliť o fotografiu sedačky Lamia, s ktorou sme naozaj veľmi spokojní.
  Dlho sme čakali s poslaním fotografie, keďže ešte stále sme v štádiu úprav a prerábania nového bytu, ale aspoň sme si mohli dlhšie testovať a užívať novú sedačku.
  Veríme, že bude aj naďalej spríjemňovať naše chvíle večerného oddychu, či spoločným chvíľ pri návštevách, ktorým sa budeme s novou sedačkou chváliť a zároveň odporúčať kolegom a známym.
  Chceli by sme veľmi poďakovať za profesionálny prístup asistentkám v žilinskej predajni, ktoré pri našej návšteve ochotne poukazovali rôzne modely a poradili s výberom poťahu.

  S pozdravom Patrícia Javorská a Marek Čéč

 • Dobrý deň,

  Chcela by som sa poďakovať celému týmu, za profesionálnu prácu, ktorú odviedli na mojej vysnívanej sedačke,bolo to obrovské prekvapenie pre moju rodinu sú z nej nadšený a ja velmi šťastná, splnil sa mi sen.Posielam aj veľké poďakovanie pani Slávke Polomskej z predajne Popradu, ktorá sa mi venovala bola velmi milá všetko mi vysvetlila a poradila s úsmevom na tvári ďakujem. Prajem veľa úspechov a veľa nových zákazníkov, ešte raz ďakujem.

  Z pozdravom rod.Nevrlyová

 • Dobrý deň pán Duras,

  chcela by som sa Vám v mene celej rodiny veľmi pekne poďakovať za sedačku, ktorá je presne podľa našich predstáv…je proste úžasná :). Oceňujem Váš profesionálny prístup, usmiate milé príjemné ochotné zamestnankyne v B.Bystrici, len škoda, že sa s takýmto prístupom stretávame v dnešnej dobe len zriedka. Vaša firma je fantastická a z 10-tich bodov máte u nás 15-sť, ešte raz ďakujeme a prajeme veľa úspechov 🙂

  S pozdravom rodina Čilliková

 • Dobrý deň,

  My Vám ďakujeme za skvelý personál obchod a kvalitu ktorú ponúkate. Veď okrem novej leňošky od Vás mame aj sedaciu súpravu ktorá má síce 6 rokov ale nevidieť na nej známky opotrebovania a to mame 4r chlapčeka ktorý na nej s obľubou skáče a raňajkuje. Aj to bol jeden z dôvodov prečo si vybrať leňošku práve od phase takže vám naozaj ďakujeme a želáme veľa veľa pracovných úspechov a nových spokojných zákazníkov.

  Nataly Ledlova

 • Dobrý deň,

  Našu sedačku používame celodenne a každý deň, môžem zhodnotiť, že to bola perfektná kúpa, máme doma aj psíka a obávala som sa chytania chĺpkov, nedržia sa na nej, je skutočne kvalitná, pevná, je vyššia čo je perfekt výhoda pri vstavaní z nej, dobré sa na nej sedí aj spí, nie je problém s údržbou, máme bledú farbu, nevidieť nečistotu, ľahko sa stiahne vlhkou rukou, sme skutočne spokojní, odporúčam ju ďalším.

  S pozdravom zákaznička Klimková

 • Dobrý deň,

  Bola to naša najlepšia investícia 🙂 do sedacej súpravy sme sa celá rodina doslova zamilovali. Vďaka jej priestrannosti si každý našiel svoj kúsok. Naša štvorčlenná rodina doslova zbožňuje leňošenie na novej sedacej súprave Cannes 😉

  Vaša spoločnosť nás milo prekvapila. Od objednávky až po prevzatie sedacej súpravy sme sa stretli len s pozitívami. Zamestnanci boli milí, ochotní a úctiví. S takýmto prístupom k zákazníkovi sa dnes stretnete len málokde. Kúpa sedacej súpravy v spoločnosti Phase, bola pre nás tá správna voľba. Ďakujeme.

 • Dobrý deň,

  Týmto by sme sa chceli poďakovať za proklientský a vysoko profesionálny prístup, počnúc objednávkou sedačky vo Vašej predajni v Bratislave (p. Rigová) a končiac jej samotnou realizáciou. Sedačka je perfektná. Zo spolupráce s Vami nám zostali iba pozitívne pocity, ktoré budeme s radosťou šíriť ďalej.

  S pozdravom Ivana

 • Dobrý deň,

  Gratulujem Vám  k takej predávajúcej, akou je pani Župančičová, ktorá s nami zostala v predajni aj hodinu po otváracích hodinách, nakoľko sme sa nevedeli rozhodnúť. Má skvelý vkus a keďže ste nemali druh poťahu, ktorý sme si vybrali v odtieni, ktorý som pôvodne plánovala, vďačím jej za netradičnú a zaujímavú farbu našej sedačky. Sme teda vaši vďační a spokojní zákazníci.

  S pozdravom a želaním úspechov

  Petronela Babničová

 • Dobrý deň,

  touto cestou chcem poďakovať a vyzdvihnúť profesionálny prístup v predajni v Banskej Bystrici. Boli sme si vybrať sedačku a veľmi milo nás obsluhovala pani Jela Majerská. O všetkom nás informovala s trpezlivosťou, kombinovala s nami všetky možnosti. Veľmi dobre nám poradila, nakoniec sme vybrali aj to s čím sme vôbec nepočítali, ale veľmi sa nám to hodí.
  Ďakujem ešte raz a tešíme sa na našu novú sedačku – kráľovnú obývačky.

  Fraňová Jana s rodinou.

 • Dobrý deň,

  chceme si kúpiť sedačku do obývacej izby a od priateľky sme dostali tip na kvalitne sedačky. 9.9.2016 v dopoludňajších hodinách sme navštívili  vašu predajňu na Galvaniho v BA. Bola som s dvoma dcérami a najmladším vnúčatkom. Chceme pochváliť ochotu, trpezlivosť a všímavosť vašich zamestnankýň. Mali sme so sebou aj mesačné novorodeniatko. Také odskúšanie trvá dlhšie, pani si všimla i to že máme takéto malé dieťatko a klimatizovanú teplotu prispôsobila najmenšiemu…

  Napriek tomu, že naše kritéria výberu boli široké, s ochotou sa nám vaše zamestnankyne venovali. Tovar síce plánujeme vybrať z outletoveho sortimentu, ale poskúšať pocitovo sme ho chceli naživo.

  Chválime a ďakujeme.

  Ernestina Podolska, Senec

 • Dobrý deň,

  chcel by som sa Vám aj touto cestou poďakovať za skvelú a nádhernú sedačku Cannes, ktorú sme si u vás zakúpili.

  Musím veľmi vyzdvihnúť profesionalitu a ústretovosť pani Čičovej na predajni v TN. S takýmto prístupom sme sa „bohužiaľ“ doteraz stretli hlavne len v krajinách na západ od SK a preto vnímame veľmi pozitívne, že aj na SK je niekoľko podnikateľov, ktorí ak to môžem povedať zjednodušene robia svoju prácu hlavne pre zákazníkov. A aj preto budeme šíriť dobré meno vašej firmy medzi našimi priateľmi a známymi.

  Tak isto vysoko pozitívne hodnotíme aj web stránku, jej prehľadnosť a možnosť sledovať krok po kroku stav výroby sedačky = fantastický a praktický nápad.

  Dúfam, že nám váš kvalitný výrobok poslúži dlhé roky a ja vám s mojou rodinou prajem až ste hrdým a dobrým konateľom vašej spoločnosti a aby aj vaši pracovníci boli hrdí na svoju prácu a firmu v ktorej pracujú.

  S pozdravom
  Andrej Fekiač

  P.S. Aj naši malí psíkovia zbožňujú sedačku, každé ráno keď vstanú prvá cesta vedie na ňu, kde dospávajú zvyšok noci 🙂

 • Dobrý deň,

  dnes som u Vás na pobočke v Bratislave na Galvaniho ulici objednala sedačku a obsluhovala nás p.Rigová. Chcem ju pochváliť za jej trpezlivosť, profesionálny prístup, bola veľmi milá, zlatá, ochotná poradiť už dávno som sa na Slovensku s takou ochotou nestretla ako u nej.

  S pozdravom Sabová

 • Dobrý deň pán Duras,

  pred pár dňami nám bola doručená sedačka PHASE a radi by sme sa Vám poďakovali za krásne a precízne odvedenú pracú, za neskutočne milý a ochotný personál na pobočke BA (zvlášť pani Grmanová, úžasná a vždy usmiata pani). Sme nesmierne spokojní a šťastní, že sme si vybrali práve vašu predajňu a s radosťou Vás odporučíme ďalej. Prajeme Vám veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme Vám krásny deň.

  S pozdravom

  Lucia Pilnikova & Jozef Urban

 • Dobrý deň,

  So sedačkou Phase sme veľmi spokojní. Váš proklientsky prístup je na špičkovej úrovni o čom sme sa presvedčili už v predajni Poprad, kde sa nám venovala p. Polomská a výborne nám aj poradila. Taktiež komunikácia a dodanie sedačky bolo na profesionálnej úrovni.
  Prajeme vám veľa ďalších spokojných klientov a určite vašu firmu budeme odporúčať našim známym.

 • Dobrý deň,

  Ďakujeme za priateľský a profesionálny prístup! Odporúčame Vašu firmu aj našim priateľom.

  Anna, Košice

 • Dobrý deň,

  So sedačkou sme maximálne spokojní a ako som prisľúbila aj Vašej kolegyni zasielam sľúbené foto sedačky v prevádzke.

  s pozdravom

  Bobotová

 • Dobrý deň, pán Duras,

  Ďakujem za mail, ale hlavne za zážitok pri nákupe sedačky vo Vašej firme.
  Zážitok, pretože od prvého momentu som mala pocit, že som na predajni vítaná a dôležitá. Obsluhovala ma pani Rigová s takou profesionalitou a trpezlivosťou, že som už do inej predajne ani nešla a na druhý deň som bola sedačku objednať. Objednávka bola vybavená v predstihu, oceňujem veľmi aj možnosť sledovať celý proces výroby na internete. Aj dopravná firma na jednotku. Naša nová kožená Atlanta nám skrášľuje domov už dva týždne. Ďakujem ešte raz za profesionálny prístup. Vašu firmu budem odporúčať kde sa len dá.

  S pozdravom

  Ivana Aibekova 

 • Dobrý deň p.Duras,

  Čo sa týka referencie, tak od internetovej stránky, kde sme našli vysnívanú sedačku, ktorú sme si potom išli pozrieť osobne do Vašej predajne v B.Bystrici, kde nám ochotne vysvetlili a zodpovedali naše otázky…a až po konečné dodanie prebehlo všetko na jednotku. Stránka veľmi prehľadná a zrozumiteľná, všetko čo sme potrebovali sme našli na jednom mieste. Poradenstvo a doplnenie našej objednávky z Vašej strany nebol žiadny problém. Doručenie včas oznámené, tak sme si vedeli zariadiť dopredu voľno v práci a čo sa týka samotného dodania, chalani super prístup, komunikácia.
  Čo dodať na záver?……mali by sa od Vás učiť veľa firiem v rámci jednania, prístupu…atď. Vrelo Vás len odporúčame ďalej a myslím si, že tak by to malo byť, netreba reklamy, spokojnosť ľudí je tá najväčšia reklama. Fotografie už finálnej hotovej poskladanej sedačky ešte nemáme, nakoľko sa budeme sťahovať do nového domu v júli, potom by som Vám ich zaslal keď to budeme mať na final hotové.
   
  Ešte raz ďakujeme a ostávam s pozdravom
   
  Martin Kelčík

 • Dobrý deň,

  Ďakujem veľmi pekne. som nadmieru spokojná, moje sestry sa na základe mojej objednávky rozhodli si dať spraviť krásnu veľkú sedačku do ich obývačky, takže celá rodina budeme mať pohodlné a kráasne sedačky.

  Ďakujeme Janka Danišová

 • Dobrý deň,

  Dnes som si objednala sedačku u Vás na predajni v BB a musím pochváliť výklad pani predajkyne Majerskej, ktorá mi podala veľmi dobrý výklad k tovaru, príjemný prístup a ochota. Veľmi pekne ďakujem a už len čakám na dodanie.

  s pozdravom Penzesova Alena Levice

 • Dobrý deň,

  chcem sa pani Čičovej poďakovať za ochotu, odborné poradenstvo pri výbere sedačky a poťahových materiálov, profesionálny prístup a príjemné vystupovanie. So sedačkou som veľmi spokojná, je presne podľa mojich  predstáv a verím, že nám bude dlho slúžiť k spokojnosti. Tiež sa chcem poďakovať za dodržanie dohodnutého termínu dodania a v neposlednom rade i za sprostredkovanie a načasovanie dovozu a výkladku.

  Prajem Vám veľa zdravia, úspechov vo Vašej práci a veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravom,

  Katarína Makarská

 • Dobrý deň,

  chcel by som sa podeliť o skúsenosť s vašou zamestnankyňou Monikou Ruskovou z predajne v Banskej Bystrici. Prišli sme tam takmer celá rodina vybrať si našu vysnívanú sedačku. Pani Monika sa nám hneď ako to bolo možné začala venovať a s úsmevom na tvári na poradila v každom smere čo sa týka výberu sedačky. Bola veľmi ochotná a zanechala na našej celej rodine veľmi dobrý dojem. Takto nejak si predstavujem ideál milej a nápomocnej predavačky. Nakoniec sme si u vás aj sedačku objednali a snáď je už aj vo výrobe a veľmi sa na ňu tešíme. Dúfam že Monika bude aj naďalej pokračovať v skvelej práci a ľudia budú od vás odchádzať s úsmevom na tvári podobne ako my.
   
  S pozdravom

  Andrej Mahut

 • Dobrý deň p. Duras,

  dovoľujem si Vás osloviť v súvislosti s návštevou mojej rodiny Vašej predajne v Poprade dňa 27.5.2016. Spolu s rodinou sme prišli do predajne tesne pred koncom pracovnej doby a mali sme pomerne veľa otázok na Vaše zamestnankyne. Musím vysloviť veľkú pochvalu a spokojnosť s ich profesionálnym prístupom, napriek tomu, že sme ich zdržali aj po pracovnej dobe a navyše, keď sa okrem starostlivosti o nás dokázali venovať aj našim deťom, aby sme sa naplno mohli venovať komunikácii ohľadne tovaru.

  Prajem Vám aj naďalej šťastnú ruku pri výbere takýchto zamestnancov. 

  S podravom

  JUDr. Milan Žoldoš

 • Dobrý deň,

  Dnes sme si u vás na Galvaniho objednali našu novu sedačku. V pondelok sme vrazili do predajne tesne pred záverečnou, napriek tomu sa nám okamžite začala venovať p.Župančičová. Hľadala s nami riešenia, poradila, mala prehľad, poukazovala látky, kombinovala tak, aby sme sa zmestili do potrebných rozmerov. Odišli sme asi 20 min po záverečnej. Aj napriek tomu mala na tvári úsmev.
  Preto sme dnes dokončili objednávku práve u vás.

  Ďakujeme!

  S pozdravom Zuzana & Andrej

 • Dobrý deň,

  ďakujem Vám za mail ktorým ste ma rovnako prekvapili ako s celkovým prístupom. Považujem sa za náročného klienta u ktorého nie cena je dôležitá pri kúpe sedačky ale hlavne pocity z obchodu a prístup personálu. Keď som navštívil vašu predajňu v Nitre,interiér pôsobil na mňa veľmi čistotne a pozitívne aj profesionálne uložené sedačky. Rád by som pochválil prístup ku klientovi p.Sivákovej, ktorá odviedla intelektuálny predaj a veľmi ľudský prístup.Na základe týchto faktorov som sa rozhodol urobiť kúpu kompletu u vás.Počas výroby mi volala jedna pani,ktorej meno neviem ale mal som z nej veľmi dobrý dojem.Absolútne zrozumiteľne a kľudne vysvetlila v akej fáze je výroba a kedy asi bude doručená. Jedinú vec mi dovoľte poznamenať k zlepšeniu, dopravu a výnos sedačky. Mne bola doručená utorok ale ja som žiaľ absolvoval operáciu pruhu v pondelok,takže som nemohol  pomôcť vodičovi. Bol to milý pán ktorý pomohol ako vedel ale žiaľ bol sám nato s mojou priateľkou. Keby boli dvaja chlapi v aute tak by neboli ťažkosti.Na záver mám veľmi dobrý pocit z celej objednávky, čomu ďakujem Vám za ten mail a hlavne p.Sivákovej za kvalitnú prácu.

  Ďakujem a určite len v tom najlepšom budem spomínať vašu spoločnosť mojim kolegom a priateľom.

  Mgr.Ladislav Ágh 

 • Dobrý deň,

  Ďakujeme pekne za mail i darček.
  Sedačku zatiaľ nepoužívame, lebo ešte dokončujeme stavbu rodinného domu. Chceli by sme však vyzdvihnúť spokojnosť s profesionálnym prístupom Vášho personálu v pobočke v Košiciach, najmä p. Máriu Krajňákovú, s ktorou sme sedačku vyberali.

  S pozdravom

  Bohušovci

 • Dobrý deň,

  Jedného dňa sme sa s manželom rozhodli že po 19 rokoch je načase vymeniť našu koženú gaučovku. Tak sme sa vybrali že prejdeme všetky predajne v Košiciach a vyberieme. Prvá predajňa kde sme prišli bola Phase. Prebehli sme po predajní odskúšali a čakali nakoľko p.predavačka Jana Kissová mala ľudí.  Prišiel rad na nás. Asi po pol hodine sme odišli. Sadli sme do auta pozreli s manželom na seba a povedali sme si: to čo bolo?.  No proste nepamätám sa kedy som sa s takýmto prístupov naposledy stretla. To bolo ako v sne. Ta pani bola neskutočná,  komunikatívna,  poradila nám akú sedačku,  plusy a mínusy,  veľkosť, hneď nám aj vytlačila alternatívu sedačky keďže sme chceli do učka, veľkosť tu najväčšiu, behala lietala okolo nás aj keď jej o 5 minút končila pracovná doba absolútne ju to netrápilo. Takže sme si povedali že už nejdeme nikam hľadať a pozerať a na ďalší deň bol manžel objednať sedačku. Verím že tak ako ta bolo s prístupom na začiatku super ????,  budeme spokojný ďalších možno 20 rokov.
  Týmto vám prajem, aby ste takýchto zamestnancov mal čo najviac, pretože to je super reklama.
  Mam 40 rokov a je to prvý krát čo píšem takýto list. Ale musela som.
  Prajem všetko dobré.
  Ďakujem
  Katarína Vozárová
  Košice

 • Dobrý deň p. Duras,

  v utorok som  navštívila Vašu predajňu v Poprade, cítila som sa tam veľmi dobre a výborne sa mi tam sedelo.Rada by som touto cestou pochválila kolektív predavačiek spomínanej  predajne, zvlášt p. Rybakovú (nech mi prepáči, keď som poplietla meno), ktorú chválim za jej profesionálny a ľudský prístup. Vybrala som si konkrétne sedačku LAMIA (2+3), len ešte rozmýšľam nad farbou. Najprv som chcela sivú, ale začala som sa zahrávať s myšlienkou modrej (endurance 765), trošku sa toho obávam, môže to byť super, alebo naopak veľmi zlé….Nechcem sa v rozhodnutí unáhliť, dávam tomu čas. Určite predajnu ešte navšťívim, hoci je to trošku komplikovanejšie nakoľko som z L.Mikuláša,

  Prajem pekný deň

  Prokopová

 • Dobrý deň,

  chceli by sme sa, hneď na začiatku spolupráce, poďakovať Vašej kolegyni z Plzne, pani Věre Maškovej, ktorá nás svojím vysoko profesionálnym a hlavne ľudským prístupom, tak oslovila, že sme si neváhali obratom objednať Váš výrobok, pretože sme presvedčení, že by sme urobili veľkú chybu, keby sme si sedaciu súpravu nekúpili práve u Vás vo Phase. Veľký podiel na našom rozhodovaní, samozrejme okrem špičkových parametrov Vašich sedacích súprav, mala práve pani Věra Mašková, za čo jej moc moc  ďakujeme a už teraz sa tešíme na to, ako si „Sadneme navzájom“ . V dnešnej dobe si takýto nevtieravý, vysoko profesionálny a ľudský prístup treba vážiť a hlavne sa o ňom zmieniť ostatním. Nezostáva nám nič iného, ako sa s našimi prvými príjemnými dojmami a vskutku veľmi dobrými skúsenosťami, podeliť s ostatními ľuďmi z nášho okolia a urobiť rovnako nadšených i našich priateľov a známych. 
  Táto naša reakcia je výsledkom okamžitého rozpoloženia a nedalo nám, aby sme ju tiež neprezentovali Vám.

  Zatiaľ ďakujeme a už sa tešíme.

  Šárka Jelenová
  Vladimír Bagin

 • Dobrý deň, pán Duras,

  dňa 9.03.sme si na Vašej predajni v B.Bystrici objednali sedačku.
  Chcem veľmi pozitívne vyzdvihnúť ochotu a profesionalitu Vašej asistentky p.Majerskej. Veľmi príjemne sme sa cítili a týmto jej chceme poďakovať a taktiež aj Vám.

  S pozdravom, S.Klubicova,Ružomberok

 • Dobrý deň pán Duras,

  aj ja Vám ďakujem za skutočné perfektný servis (počnúc pani Čicovou a končiac pánom šoférom) spojený s dodávkou sedačky, s ktorej kvalitou sme nadmieru spokojní. Na slovenské pomery absolútny nadštandard služieb. Určite sa môžete spoľahnúť na naše vrelé odporúčania Vašich služieb.
   
  Prajem Vám ešte veľa spokojných zákazníkov.
   
  S pozdravom I.Kalin

 • Dobrý deň pán Duras,

  Dnes sme boli s manželkou u Vás na predajni a vzorkovni v TN za účelom spracovania cenovej ponuky. Okrem toho že sme dostali absolútne komfortné informácie, Vaša zamestnankyňa pani Čičova, bola usmiata, príjemná, v okamžitej pohotovosti, nám zodpovedať naše otázky, bez ohľadu, či práve na niečom (dôležitom) pracovala. 
  Dopracovali sme sa ako k cenovej ponuke tak aj k praktickému poradenstvu, „zo života“ podľa skúsenosti.

  Naozaj úprimná pochvala tejto veľmi milej pani 🙂
   
  Určite sa vrátime a budeme odporúčať Vaše služby.

  S úprimným pozdravom
  Backa Michal
  Váš spokojný zákazník

 • Dobrý deň,

  minulý rok začiatkom roka sme u Vás kupovali sedačku, ktorá nám slúži veľmi dobre a sme s ňou spokojní. Týmto sa Vám chceme poďakovať a posielame fotku malej spokojnej zákazníčky 🙂

  Prajeme Vám veľa úspechov!

  E.Sopkova
  Sebechleby

 • Dobrý deň p. Duras,

  v prvom rade by sme sa chceli poďakovať p. Kissovej v košickej pobočke za milí a profesionálny prístup, pre ktorý sme sa rozhodli práve pre Vašu firmu. Sedačka nám došla za necelé 4 týždne a sme s ňou veľmi spokojní. Cítime kvalitu a je veľmi penká. Budeme Vás odporúčať.

  S pozdravom D. Sz.

 • Dobrý deň Váž.pán Duras,

  Veľmi pekne Vám ďakujem za Vašu pozornosť a starostlivosť o nás zákazníkov.Sedacia súprava je presne taká, akú sme si ju predstavovali.Veľmi milo nás prekvapila dodacia lehota,nakoľko sme ju čakali o 2-3 týždne neskôr.Veľmi sa tešíme a užívame si spoločné chvíle,každý člen rodiny ma už svoje obľúbené miesto…a ešte som zabudla,tá vôňa tej kože…super.! Ďakujeme a určite budeme Vašu spoločnosť odporúčať aj svojim známym,nakoľko v rodine už každý má od Vás sedaciu súpravu.

  Prajeme Vám veľa zdravia,šťastia,lásky a porozumenia v súkromnom, ale aj v pracovnom živote a taktiež celému Vášmu tímu.

  S pozdravom Morgošová Lenka

 • Pán Duras,

  veľmi pekne Vás zdravím a teší ma Váš záujem. So sedačkou, ktorú ste vyrobili sme veľmi spokojní. Boli sme veľmi poteší aj prístupom Vášho predajcu v Poprade, pani Polomskej. Všetko na vysokej úrovni a radi šírime Vaše meno medzi našimi priateľmi.
  Ďakujeme a prajeme krásny deň.

  Dano Hlinka, Poprad

 • Dobrý deň,

  v decembri 2014 sme u vás zakúpili sedačku a nejako som zabudla poslať fotky,ako ste žiadali v priloženom liste. Na druhej strane sme v obývačke nemali ešte nič, kedže sme si náš nový domček zariaďovali postupne. Teraz, po dvoch rokoch, naša obývačka dostala konečne „farbu a tvar“  🙂 preto zasielam foto. Chcem len vyzdvihnúť,že po tých 2 rokoch vyzerajú obe sedačky ako nové a sme veľmi radi,že sme sa rozhodli práve pre Phase 🙂
  V blízkej dobe ešte plánujeme dokúpiť taburetku,tak sa zas tešíme,až navštívime vašu predajňu a popozeráme čo mate nove!

  Prajeme veľa spokojných zákazníkov!

  S pozdravom

  Anna Okruhlanska

 • Dobrý deň,

  ďakujeme za úžasnú sedačku. Taktiež za perfektné služby, či už na predajni milej pani Krajňákovej, ako aj chlapcom, ktorí nám sedačku priviezli. Sme veľmi spokojní.

  Ďakujeme. Odporúčame sedačku Phase každému.

 • Dobrý deň,

  Pred 2 rokmi som si u vás kúpila sedačku Cosmo (3+2+1) a s jej kvalitou som doteraz veľmi spokojná. A aj preto som sa k vám vrátila, aby som si k nej vybrala ešte taburetku. Chcem oceniť profesionálny prístup p.Piršelovej v predajni v Nitre, ktorá ochotne a s max.ústretovosťou zodpovedala všetky moje všetečné otázky, poradila pri výbere a k mojej spokojnosti pružne vybavila dodanie taburetky. Moja vďaka parí kolektívu za kvalitný výrobok a zvlášť p.Piršelovej v predajni v Nitre.

  S pozdravom a s prianím spokojných zákazníkov sedačiek Phase

  Timea Valachová, Nové Zámky

 • Dobrý deň,

  Posielam Vám foto našej sedacej súpravy COSMO, užívame ju už skoro 2 roky a nedáme na ňu dopustiť. Je najlepšia na svete 🙂

 • Dobrý deň,

  v prílohe Vám posielam foto mojej sedacej súpravy vyrobenej u Vás. Som s ňou veľmi spokojný čo sa týka prevedenia ako aj kvality materiálov.

  Vašu predajňu v Banskej Bystrici som navštívil už na jeseň a veľmi ma oslovili Vaše ponúkané sedacie súpravy. Už vtedy som si dal u Vás nezáväzne vypočítať kalkuláciu na dnes už zakúpenú sedaciu súpravu a čo ma možno trošku teraz mrzí, že vtedy Ste mi ponúkali ako akciu pri zakúpení uvedenej sedačky kávostroj, ktorému by som sa potešil, ale viem, že to bolo viazané, že musím uskutočniť objednávku do istého dátumu, čo som kôli služobným povinnostiam nestihol, ale aj napriek tomu Vám chcem ešte raz poďakovať za kvalitný výrobok a želám v Novom roku veľa spokojných zákazníkov.

  S  pozdravom Mgr. Vlastimil Tkáč

 • Vážený pán majiteľ,

  vyjadrujem veľkú spokojnosť s Vašou firmou, konkrétne s osobným prístupom pani Polomskej z prevádzky v Poprade, všetko prebehlo na profesionálnej úrovni od objednania až po dodanie. Prajem pokojné prežitie vianočných sviatkov a veľa spokojných zákazníkov v Novom roku.

  S pozdravom Andrea Krauszová

 • Dobrý deň,

  chceme sa veľmi pekne poďakovať za sedačku, s ktorou sme po dvoch mesiacoch užívania maximálne spokojní. Je pohodlná, pekne vypracovaná a spĺňa naše predstavy a očakávania. Bolo zaujímavé sledovať celý proces jej výroby. Poďakovanie patrí aj personálu v predajni v Košiciach, kde sme si ju objednali, najmä pani Kissovej – profesionálny prístup, maximálna ochota, ústretovosť, odborné odpovede na naše dotazy a celkový záujem vyhovieť našim požiadavkám. Prajeme celému kolektívu PHASE a vedeniu firmy všetko dobré v nastávajúcom roku 2016, iba samých spokojných zákazníkov a veľa dobrých nápadov.

  S úctou rod. Perejdová, Vranov nad Topľou

 • Dobrý deň,

  Chceme Vám poďakovať za sedaciu súpravu Monaco, s ktorou sme veľmi spokojní. Zvlášť by sme chceli poďakovať za profesionálny prístup Vašim pracovníčkam p. Kissovej a p. Krajňákovej v predajni v Košiciach. Tak isto chceme vyzdvihnúť profesionálny prístup pracovníkov prepravnej spoločnosti.

  Ešte raz ďakujeme.

  S pozdravom rod. Dodecká

 • Dobrý deň pán Duras,

  My ďakujeme za kvalitu, ktorú sme obdržali jednak v podobe novej sedačky od Vás, ale jednak aj v podobe vysoko profesionálneho servisu, ktorý sa nám dostával po celú dobu od objednania po dodanie zo strany Vašich pracovníčok v predajni na Galvaniho v BA, najmä pani Grmanovej.

  Prajem príjemné sviatky, veľa zdravia a šťastia v novom roku a najmä veľa spokojných zákazníkov.

  Alena Masikova

 • Dobrý deň p.Duras,

  Môžem naozaj potvrdiť, že to čo píšete vo svojich prospektoch o individuálnom prístupe k zákazníkovi platí. Týmto sa chceme poďakovať p. Slávke Polomskej z Popradu, za jej ústretovosť, profesionalitu a naozaj individuálny prístup. Pevne verím, že termín dodania nami objednanej sedačky naozaj dodržíte. 13.februára sa žení syn a veľmi radi by sme rodinu usadili na novučičkú sedačku.

  Prajem šťastné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roku

  S pozdravom Zuzana Dojčárová

 • Dobrý deň,

  Aj my sa Vám chceme poďakovať za sedačku ktorá splnila naše očakávania. Som veľmi rada že sme všetko vyriešili na jednom mieste, bez akýchkoľvek problémov. Vďaka patri vašim zamestnancom či už vo výrobe na predajni či dovoze. V neposlednom rade by som Vám ako konateľovi  chcela  vyzdvihnúť predajňu v Nitre. V predajni sme zažili neskutočnú ochotu pomôcť a poradiť, profesionálny prístup v riešení našich požiadaviek a verte nebolo ich maaaaalo  🙂 i napriek tomu po 1 a 1/2 hodine sme spoločnými silami všetko vyriešili. Navštívili sme v minulosti aj inú vašu predajňu ale tato v NR je fakt úplne naj….

  s pozdravom a prianím pekného dňa a príjemné prežitie Vianočných sviatkov

  Oresanska

 • Dobrý deň,

  chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za skvelý nákup vášho produktu sedacej súpravy Phase a aj za darčeky, ktoré sme od Vás získali.
  Predovšetkým by sme chceli vyzdvihnúť veľmi dobrý dojem z profesionality a prístupu k zákazníkovi Vašich šikovných pracovníčok p. Kissovej a p. Krajňákovej v predajni v Košiciach.
  Ich ochota a trpezlivosť nám vyhovieť a poradiť bol pre nás signál, že určite si niečo u Vás vyberieme a tovar zakúpime.
  Neoľutovali sme. Nasledovala prekvapivo dobrá organizácia vašich služieb od objednávky, sledovanie priebehu výroby až po samotnú expedíciu domov. Sedacia súprava je veľmi pohodlná, pekná, vhodná do nášho priestoru a kvalitne spracovaná.
  Radi Váš výrobok budeme odporúčať …. vlastne sa tak už aj deje 🙂
   
  Prajeme Vám aj celému tímu príjemne prežité sviatky, pevné zdravie a radosť z práce a tržieb !!!

  rodina Pulková  z Košíc

 • Dobrý deň,

  veľmi pekne ďakujeme za skvelý servis, ktorý nám bol Vašou spoločnosťou poskytnutý počas celého obdobia od objednávky sedačky až do dodania domov. Všetko bolo vysoko profesionálne! Po dodaní som sa telefonicky poďakovala aj Vašej kolegyni z predajne na Galvaniho p. Grmanovej.

  Objednané máme ešte kreslo s podnožkou, tešíme sa na jeho dodanie, tým bude naša obývačka kompletná 🙂

  ešte raz vďaka,

  Alena Masikova

 • Dobrý deň p. riaditeľ,

  Vašu firmu som ešte donedávna neregistroval, ale v súčasnosti sa rozhodujeme o výbere novej sedačky a zavítali sme aj do vašej predajne v B. Bystrici. Musím povedať, že p. Majerová (dúfam, že si dobre pamätám meno), bola veľmi príjemná, profesionálna a priateľská. Veľmi dobre sme sa s manželkou cítili pri predvádzaní produktov a mnohých kombináciách sedacích súprav. Rovnako uvoľnene na nás pôsobila aj kolegyňa.

  Odchádzali sme odtiaľ z množstvom informácií, ale aj s konkrétnou cenou a ponukou pre naše požiadavky a to sa nám páčilo, že sme dokázali počas tých cca 40 minút zúžiť možnosti, v ktorých sa budeme rozhodovať.

  Ešte nie sme rozhodnutí, pre akú značku sa nakoniec rozhodneme, ale táto skutočnosť v nás zanechala veľmi dobrý dojem.

  Píšem spätnú väzbu predovšetkým ako informáciu, že myslím, že tam máte ľudí na správnom mieste. Len tak ďalej a ak sa rozhodneme pre váš produkt, tak vám dám vedieť aké bolo pokračovanie.

  Všetko dobré a nech sa vám darí. Firmám ako tá Vaša, veľmi fandím a držím palce. Dúfam, že tržby vám začnú opäť rásť a investované úsilie prinesie očakávanú “úrodu”.

  S pozdravom

  M. Očenáš

 • Dobrý deň, pán Duras,

  chcela by som sa poďakovať za vynikajúci prístup vašich zamestnankýň v predajni v Banskej Bystrici – pani Ruskovej a Majerskej. Dá sa povedať, že vďaka nim som si zakúpila Vašu sedačku Milano, s ktorou som zatiaľ veľmi spokojná. Keď som prišla na predajňu/ začiatkom mája 2015 / , mala som za sebou už viac ako rok hľadania správnej sedačky, keďže priestor, do ktorého sme sedačku potrebovali umiestniť, bol špecifický nielen rozmerovo a priestorovo, ale aj farebne. Výber modelov, ale hlavne materiálov a farieb, ktoré mi tieto panie predviedli, s maximálnym venovaním sa aj po pracovnej dobe,  boli rozhodujúcim momentom, pre ktorý som si vašu sedačku vybrala.

  Prajem Vám aj im veľa úspechov, s pozdravom Eva Krchňavá.

 • Dobrý deň,

  týmto sa chcem ešte raz poďakovať za profesionálny prístup a poradenstvo v predajni v Košiciach. Sedačka mi prišla včera po 6 týždňoch, čo som bola veľmi milo prekvapená. Je úžasná, pohodlná, krásna…verím, že mi bude dlho slúžiť k spokojnosti a tak ako sa z tej teším teraz, sa budem tešiť aj po rokoch. Nesklamali ste.

  S pozdravom Viera Čižmárová

 • Dobrý deň,

  Chcem vyjadriť poďakovanie a pochvalu asistentke predaja Márii Krajňákovej, v predajni v Košiciach. Venovala sa nám pri výbere sedačky nenúteným spôsobom. Dávno sme sa nestretli s tak profesionálnym a trpezlivým prístupom. 

  S pozdravom 

  Ivan Danko

 • Dobrý deň,

  Vážená pani Rusková, ďakujem veľmi pekne za Vašu ochotu a možnosť vymeniť otočenie sedačky. Potvrdzujem správnosť tejto objednávky a naozaj ste ma veľmi potešili, že je to ešte možné, nakoľko mi v kuchynskom štúdiu teraz navrhli linku opačne ako som to mal pred tým ako som objednával sedačku a tým pádom by som tam už nevedel predošlé otočenie dostať.

  Ďakujem Vám ešte raz, naozaj povesť ktorá koluje medzi ľuďmi o Vašej spoločnosti o ústretovosti a perfektnom personále je pravdivá. Či vy, alebo aj kolegyne z BA predajne, kde som strávil asi 2×3 hodiny výberom latky, nôh a pod. a samozrejme aj pani Katarína Beňadiková, ktorá to cele začala, že ma „zlákala“ na Vašu sedačku na výstave MODDOM ste maximálne ústretové, necíti z Vás zákazník, keď chce čokoľvek, že Vás otravuje a je tu navyše, ale presne to čo ma cítiť, že ste tu pre neho… takýto profesionálny prístup sa len tak nevidí a zákazník sa naozaj u Vás cíti ako Váš pán.

  Do kópie mailu dávam aj Vášho pána majiteľa pána Martina Durasa, ktorý môže byt pravom na Vás všetkých  hrdý. Ma personál, ktorý robí len to najlepšie meno jeho spoločnosti. Držím palce pán Duras , aby ste ste si kvalitu personálu udržali navždy. Nie je to ľahké, ale Vám sa to darí.

  Už sa teším, keď si budem môcť vyskúšať u seba doma Vašu – moju sedačku

  S úctou
  Peter Ondrasik

 • Dobrý deň,

  Máme od Vás novú sedačku Cosmo a sme nadšení.

 • Dobrý deň,

  chcela by som vyzdvihnúť profesionálny prístup Vašej zamestnankyne v predajni Banská Bystrica. Pani bola veľmi ústretová, poradila nám vo výbere sedačky a nenásilným spôsobom nám interpretovala všetky informácie ohľadom našej budúcej sedačky. Myslím, že si určite zaslúži pochvalu. Už teraz sa tešíme na našu novú sedačku – Monaco.

  S pozdravom Mgr. Zuzana Kupcová z Brezna spolu s rodinou Cibuľovou

 • Dobrý deň,

  posielam fotku našich dvoch sedačiek. Prišla nám pred mesiacom, ale stále sme v procese zariaďovania. Sme veľmi spokojní, nádherná variabilná sedačka, najkvalitnejšie služby, od výberu v Banskej Bystrici, kde sú najšikovnejšie a najochotnejšie predávajúce, cez celý proces a rýchle vyhotovenie. Sedačky Phase odporúčam ďalej. 

  Eliška Košičárová 

 • Dobrý deň,

  Objednal som si dve sady súpravy Monaco. Do obývačky hnedú rohovú súpravu a do pracovne tmavo sivú troj-sedačku s taburetom. Po zlých skúsenostiach z iných predajní, kde mi prišli porušené sedačky som sa pri rozbaľovaní obával, čo ma čaká – ale bol som milo prekvapený už kvalitou balenia, ktoré bolo absolútne neporušené prepravou a vynáškou do bytu. Po rozbalení sa ukázali úplne neporušené súpravy, ktoré opustili výrobný závod po 100%nej kontrole kvality, nebol na nich ani náznak akéhokoľvek problému. Perfektne vyvážené a bez akejkoľvek vady na koži. V neposlednom rade som vdačný p.Krajňákovej z predajne v Košiciach, ktorá bola maximálne ochotná poradiť pri viacerých návštevách predajne a aj po telefóne, kým sme vybrali konkrétne kusy a poťahy.

  Ďakujem, Ivan Hudak

 • Dobrý deň pán Duras, celý PHASE-tím,

  chcel by som sa Vám v mene celej našej rodiny vrelo poďakovať za nového spoločníka v našej domácnosti. Sedačku z Vašej firmy si “užívame” už celý týždeň. Je to vyslovene krásny doplnok nášho bytu po prestavbe. Sme Vám vďační za kompletný servis okolo tejto “výmeny nábytku”. Začínajúc poradenstvom v predajni Košice (perfektný ľudský a profesionálno-odborný prístup pani Janky Kissovej), sledovanie postupu výroby, dodávka ako aj sprievodný servis Vašej firmy. Môžeme jedine plne odporúčať Vaše výrobky aj všetkým našim známym a Vašim budúcim klientom. Naša nová sedačka sa stala klenotom nášho bytu po prestavbe.

  Prajeme Vám a Vašej firme všetko dobré, veľa nových, spokojných zákazníkov a ešte jeden odkaz – robíte Vašu prácu poctivo a so srdcom, čo ihneď aj na Vašich výrobkoch badať.

  ďakujeme a prajeme všetko dobré celému PHASE-tímu,

  rodina Petrasková, Košice

 • Vážený pán majiteľ a celý kolektív spoločnosti Phase,

  dovoľte nám, aby sme sa s Vami podelili o našu pozitívnu skúsenosť s Vašou firmou a vyjadrili našu spokojnosť so sedačkou firmy Phase. Na Vašu firmu sme sa obrátili po predchádzajúcej negatívnej skúsenosti, kedy sme sa obrátili na Vašu konkurenciu. Zakúpili sme si sedačku modelu COSMO, ktorú ste mali pred časom v ponuke Vy. Po dlhej čakacej dobe nám prišla domov vŕzgajúca sedačka s 13-timi viditeľnými chybami, kvôli ktorým sme ju boli nútení vrátiť. Vďaka dobrým referenciám a odporúčaniu okolia sme sa po veľkom sklamaní pri predošlej kúpe obrátili na Vašu firmu. Veľmi oceňujeme prístup v predajni v Banskej Bystrici a to predovšetkým p. Jely Majerskej, ktorej ústretový prístup, skúsenosti a rady nám boli veľmi nápomocné pri výbere novej sedačky.

  Vybrali sme si model MONACO v bielom prevedení v látke napoleon a boli sme zmierení s dobou dodania, nakoľko situácia bola o to zložitejšia, že predošlú sedačku sme vrátili. Pár týždňov od nákupu nás kontaktovala p. Porubská, ktorú zaujímala naša spokojnosť s nákupom a  názor na Vašu spoločnosť. Veľmi oceňujeme jej prístup a ochotu flexibilne riešiť vzniknutú situáciu a  touto cestou by sme radi poďakovali za urýchlenie zhotovenia sedačky skoro o polovicu dodacej doby.

  Radi by sme sa ešte raz poďakovali Vám a celému kolektívu za Vaše služby,  za ústretový a profesionálny prístup ku klientovi, za kvalitnú, peknú a pohodlnú sedačku.

  S pozdravom

  spokojný zákazník

 • Vážený pán Duras,

  navštívila som Vašu predajňu v Košiciach a
  bola som veľmi prekvapená s akou ochotou a odbornosťou pracuje Vaša pracovníčka Janka Kissová. Rada odporučím Vaše služby mojim známym, aby navštívili Vašu predajňu. Prajem Vám veľa takýchto pracovníkov, ktorí Vám odvádzajú profesionálnu prácu, zaslúžia si, aby ste o takýchto verných pracovníkoch vedeli.

  Prajem Vám veľa zdravia s úctou Katarína Machalová, Košice.

 • Dobrý deň,

  zasielame foto našej krásnej sedačky od Vás. Každému kto má veľkú rodinu takúto sedačku odporúčame. Keďže nemáme nejakú „obrovskú“ obývačku (klasika 4,5 x 4,5 m), báli sme sa, že ak tam dáme takúto veľkú sedačku, že to bude natrieskané. Ale nie je, myslíim, že to je SUPEEER 🙂 …. ešte raz ďakujeme

  rodina Krajčová

 • Dobrý deň,

  moja sedačka je naozaj krásna a ja som veľmi spokojná s nákupom sedačky vo vašej firme. Celý proces je prehľadný a výborne zmanažovaný. Máte obrovský výber látok, druhov dizajnov a kombinácii sedačiek. Úplne oceňujem „stav mojej objednávky“ v mojom konte na vašej stránke, kde som si mohla priebežne kontrolovať stav svojej sedačky a pripraviť sa na jej dodanie. Veľmi milý a odborný prístup p. Čičovej v predajni vo Veľ.Bieroviach, žiadne nátlaky na kúpu, ale naozaj profesionalita a odbornosť. Dokonca všetko bolo na výbornú aj pri prevzatí sedačky od šoféra, ktorý prišiel takmer na minútu presne. Nakupovať u Vás je naozaj jedná veľká radosť. Sedačku som si vybrala vo vašej firme na základe referencií mojich známych, ktorý sedačku Phase tiež vlastnia nejaký čas, jej odolnosť v používaní v domácnosti s malými deťmi je teda riadne testovaná. A určite budem vaše sedačky a celý prístup odporúčať ďalej.

  Želám Vam veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

 • Dobrý deň pán Duras,

  chcel by som sa Vám v mene celej našej rodiny vrelo poďakovať za nového spoločníka v našej domácnosti. Sedačku z Vašej firmy si “užívame” už celý týždeň. Je to vyslovene krásny doplnok nášho bytu po prestavbe. Sme Vám vďační za kompletný servis okolo tejto “výmeny nábytku”. Začínajúc poradenstvom v predajni Košice (perfektný ľudský a profesionálno-odborný prístup pani Janky Kissovej), sledovanie postupu výroby, dodávka ako aj sprievodný servis Vašej firmy. Môžeme jedine plne odporúčať Vaše výrobky aj všetkým našim známym a Vašim budúcim klientom. Naša nová sedačka sa stala klenotom nášho bytu po prestavbe. Prajeme Vám a Vašej firme všetko dobré, veľa nových spokojných zákazníkov a ešte jeden odkaz – robíte Vašu prácu poctivo a so srdcom, čo ihneď aj na Vašich výrobkoch badať.

  Ďakujeme a prajeme všetko dobré celému PHASE-tímu,

  rodina Petraskova, Košice

 • Dobrý deň pán Duras,

  Veľmi rada by som chcela vyjadriť svoju spokojnosť s prístupom a naozaj príjemným zážitkom vo vašej predajni. Boli sme s manželom v predajni v Nitre, kde sa nám veľmi milo , ochotne a naozaj profesionálne venovala pani Siváková.Napriek tomu že bolo v predajni viac zákazníkov ona veľmi šikovne zvládala svoju prácu. Odborná pripravennosť a naozaj skvelý prístup k zákaznikovi nás presvedčil že určite si prídeme objednať našu sedačku. Aj nám veľmi dobre poradila a spolu sme vybrali model aj látku na našu sedačku. 

  Ďakujeme veľmi pekne a prajeme stále veľa spokojných zákazníkov .

  rod. Skalická

 • Dobrý deň,

  Chcel by som týmto mailom veľmi pekne poďakovať vašej pracovníčke p. Krajňákovej (Košice) za prístup a odborne vysvetlenie a poradenie pri výbere sedačky od vašej spoločnosti.
  Kedže sme si dnes v sobotu 13.6 robili prehľad a prieskum pre našu novú sedaciu súpravu, tak po tejto návšteve sme presvedčený, že si ju objednáme a kúpime od vás. Kedže sám pracujem v obchode s ľuďmi tak si takýto prístup a správanie veľmi vážim. Fakt príjemné vystupovanie, vysvetlenie a prístup k zákazníkom.

  Ešte raz veľká vďaka a čo najviac takýchto príjemných zamestnancov vám a vašej spoločnosti prajem.

  S pozdravom
  Bandurič Vladimír, Košice

 • Dobrý deň pán Duras,

  chcem sa s Vami podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s firmou Phase. Veľmi oceňujem prístup pani Rigovej, ktorá mi pomohla s výberom a so správnou špecifikáciou sedačky. Napriek tomu, že boli v predajni aj ďalší ľudia, ktorí sa jej prihovárali, zvládla to veľmi profesionálne.

  Takisto informácie ohľadom dopravy sedačky a samotná donáška prebehli veľmi profesionálne, potešil aj darček.

  Zostávam s úctou a želám Vám veľa takýchto spokojných zákazníkov, ako som ja.

 • Dobrý deň

  posielam Vám foto našej sedačky Cosmo, ktorú sme si u Vás kúpili zhruba pred rokom. Je veľmi elegantná, pohodlná a poťah je ľahko udržiavateľný. Sedačky Phase všetkým vrelo odporúčam!

  Ďakujem

  S pozdravom Urbanovská

 • Dobrý deň,

  dlhšie vlastníme psí peliešok a sme s ním veľmi spokojný. Fotky nášho psíka v ňom sme dali aj do celoslovenskej súťaže 🙂

  ďakujem a prajem veľa  rovnako spokojných zákazníkov ako sme my

  s pozdravom R.Talafa

 • Dobrý deň,

  Posielam Vám fotku sedačky ktorú som si u Vás objednal. Síce nie je ešte dokončená obývačka, ale sedačku som odfotografoval :-D. So sedačkou som veľmi spokojný, pretože je nádherná a vidieť že je aj kvalitne precízne robená.

  Ďakujem Vám, prajem Vám krásny víkend, veľa veľa spokojných zákazníkov ako som samozrejme aj ja a veľa úspechov do budúcna

  s pozdravom

  Martin Gajdošík

 • Dobrý deň,

  nakoľko prostredníctvom Vašej webstránky umožňujete aj takýto priamy kontakt s vedením spoločnosti, rozhodol som sa aj takouto cestou oceniť snahu Vašich zamestnancov. Už dlhšie sme boli rozhodnutí, že si vyberieme sedačku práve od Vás. Najmä kvôli tomu, že ste slovenský výrobca. Investovaním do Vašej sedačky podporíme slovenskú firmu a ta dá ďalej prácu ľudom, ktorí žijú aj okolo nás…
  No a samozrejme kvôli ich kvalite. Mame známych, ktorí majú sedačky od Vás a sú s nimi veľmi spokojní. V neposlednom rade aj  pre  možnosť promptného vyriešenia prípadnej reklamácie… čo pri sedačkách z dovozu nie je niekedy ani možné…

  Počas návštevy Vašej predajne sme boli obslúžený na vysokej profesionálnej úrovni. Objednávku dotiahla do konca pani Mária, ale pri prvej návšteve nám ponuku vypracovávala jej kolegynka. Obe boli veľmi milé a profesionálne vyškolené. Pani Máriu snáď nezaskočila ani jedna otázka… promptne reagovala či na otázky ohľadom údržby, záruky, variácií poťahov, komponentov, skúseností iných zákazníkov…
  Showroom je krásny, presvetlený a s týmto personálom si u Vás asi nevyberie len ten, pre koho je sedačka od Vás za horizontom jeho rozpočtu. Potešila nás aj 20% zľava, ktorá sa nám teraz veľmi hodí, nakoľko finishujeme s dokončením bývania a každé ušetrené EURO sa počíta 🙂

  Držím Vám palce v budovaní dobrého mena spoločnosti a prajem veľa spokojných zákazníkov. Vybudovali ste tu na Slovensku značku, ktorá ma meno a je symbolom kvality. Nech to tak aj zostane, aj za pomoci kvalitného personálu, ktorí mate.

  Veľa šťastia a ďakujeme.

  Ing. Michal  Kender

 • Dobrý deň,

  dnes som bola spolu s rodičmi vyberať sedačku do ich obývačky. V predajni v Bratislave sme boli nadmieru spokojní. Už naozaj veľmi dávno sa mi nestalo, že by obsluha bola tak príjemná, ochotná, trpezlivá… Musím len chváliť!!! Kiežby sa takto profesionálne správali v každej predajni. Klobúk dole a veľký rešpekt pred Vami. Prajem Vám len to najlepšie a budem Vás s radosťou odporúčať ďalej.

  S pozdravom a veľkou vďakou Petra a jej rodičia 🙂

 • Vážený pán Duras,

  V podstate čo sa týka celého nákupného procesu sme boli nadmierne spokojní, atmosféra, prístup k zákazníkom fakt na jednotku.
  Potom nám bola dovezená nádherná sedačka, na ktorú sme sa tešili, a napriek tej malej trhline na sedacom vankúšiku taburetky bolo všetko perfektné. Som veľmi rád, že  máte nadštandardnú starostlivosť o zákazníka. Pani Janovská bola úžasná a spravila všetko – ozaj všetko -a si myslím, že aj niečo naviac ako všetko, aby naša reklamácia bola vybavená na čas a kvalitne.
  Sedačku využívame každý deň, je to ozdoba a pýcha  našej obývačky (je to už na vašej webovej stránke. č.470) a máme ju nesmierne radi.
  Ešte raz Vám ďakujem az profesionálny prístup  som si istý, že veľa spoločností na území našej malej vlasti by sa mohlo učiť od Vás.

  ďakujem a ostávam s pozdravom:
  Váš spokojný zákazník:

  Ing. Ján Süli

 • Dobrý deň,

  už viac ako týždeň si vychutnávame pohodlné sedenie či ležanie na našej novej sedačke z Vašej produkcie. Aj keď sme si vybrali už práve vybiehajúci model COSMO, sme s ním veľmi spokojní, v maximálnej možnej miere splnil naše očakávanie, pozitívne zmenil našu obývačku. Veľmi spokojní sme boli aj s prístupom a ochotou pani Turanovej z trnavskej predajne, ďakujeme. Veríme, že nám sedačka bude dlho slúžiť a Vám želáme veľa ďalších spokojných zákazníkov.

  Klučárovci z Majcichova

 • Dobrý deň,

  včera nám po 7mich týždňoch dorazila naša vysnívaná sedačka. Od prvého momentu, kedy sme si s manželom začali pred 4 rokmi vytvárať náše krásne bývanie sme vedeli, že chceme sedačku od Vás a sme nesmierne šťastní, že náš sen sa stal skutočnosťou. Naša Lyonka je úžasná!!! Bola to láska na prvý pohľad. Zatiaľ sme ešte nestihli zistiť, či výber bielej farby bola dobrá voľba, ale zvolili sme si skvelú teflónovú úpravu, ktorá nas dúfam nezradí. Musíme vyzdvihnúť systém, ktorý monitoruje priebeh výroby sedačky až po jej samotné dodanie – je super!

  Ďakujeme

  Manželia Zajacoví

 • Dobrý deň, pán Duras,

  už takmer mesiac sa tešíme z našej novej sedačky. Pre nás bol výber veľmi ťažký – mali sme na sedačku možno až nesplniteľné požiadavky. Potrebovali sme nielen pohodlnú sedačku, ale predovšetkým aj kvalitnú posteľ, na ktorej by sme mohli dennodenne spávať. A to ešte aj s podmienkou, aby sedačka aj posteľ odolali nájazdom troch detí. Pochodili sme veľa predajní, pozreli veľa sedačiek. Vaša sedačka Palermo všetky naše požiadavky splnila. Ochota, profesionalita a prístup pani Martiny z predajne v Žiline nám v našom výbere len pomohli. Ale rozhodnutie bolo otázkou srdca. Išlo naozaj o zamilovanie na prvé sedenie, a potom na prvé ležanie. Profesionalita a starostlivosť celej firmy o zákazníka, je na takej vysokej úrovni, s akou som sa na Slovensku ešte nestretla. Dovoľte mi ešte raz poďakovať za nádhernú sedačku, rýchle dodanie a kvalitné služby. A dovoľte mi poďakovať ešte raz aj pani Martine z predajne v Žiline, ako aj pracovníkovi prepravnej firmy, ktorý nám ochotne pomohol nasťahovať sedačku až do obývačky, napriek tomu, že rozkladacia časť bola neskutočne ťažká. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.

  Katarína Klučková, Žilina

 • Dobrý deň,

  Chcel by som Vám aspoň touto formou veľmi poďakovať za Vašu ochotu a ústretovosť.
  Sedačka dorazila v poriadku a aj keď nemá Vašej peknú vôňu predajne, sme s ňou maximálne spokojní.

  Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

  Radek Skříšovský

 • Dobrý deň,

  chcel by som Vám a Vášmu vedeniu spoločnosti ešte raz veľmi pekne poďakovať za ústretový krok pri objednávke sedacej súpravy.

  Príjemný prístup a kvalitné výrobky budú Vašou budúcou devízou.

  O Vašom ústretovom prístupe /v oblasti poradenia a kvalitného výberu/ som rozprával kolegyniam jedna z nich susedke a tak prídu k Vám vybrať si u Vás novú sedaciu súpravu:)

  Ešte raz veľmi pekne ďakujeme

  manželia Balaščákoví

 • Vážený pán Duras,

  Obraciam sa na Vás so svojou zákazníckou skúsenosťou s Vašou spoločnosťou a pretože je skutočne znamenitá a veľmi pozitívna pridávam do kópie aj tie, ktorým by som okrem Vás osobne chcela touto cestou poďakovať za skvelú prácu.
  V prvom rade je to marketingové oddelenie Vašej spoločnosti. Klobúk dolu pred spôsobom, ako dokážete milo a vtipne upútať na prednosti Vašich sedačiek. Jednoznačne na základe Vášho skvele cieleného billboardu som sa začala o Vašu ponuku zaujímať.
  Ďalšia pozitívna skúsenosť na mňa čakala na Vašej predajni na Prahe 5 pri stretnutí s pani Jiřinou Plavcovou a aj keď som sa do predajne dostala tesne pred koncom prevádzkovej doby, pani Plavcová sa mi venovala a ani jediným gestom mi nedala tento fakt najavo, čo ma úprimne v porovnaní s inými skúsenosťami milo potešilo. Počas jej vysvetlenia som si urobila jasnú predstavu, akú sedačku môžem mať s ohľadom na stavebné obmedzenia, ale aj akú presne chcem s ohľadom na moje očakávania. Skvelé tipy a komunikácie majú za následok, že mi doma od piatku stojí presne taký gauč. Asi prvýkrát v živote sa mi stalo, že som si v piatok priala daždivý víkend, aby som si novú sedačku užila hneď cez víkend čo najviac. V prílohe je fotka, ktorú pokojne využite na Vašu FB stránku.
  Milo ma tiež prekvapilo volanie z Vašej infolinky a preverenie mojej zákazníckej skúsenosti. Tu som sľúbila, že sa o ňu podelím s Vami.
  Na záver teda patrí poďakovanie aj Vám, nie tak často sa mi stane, že nemám žiadny námet na zlepšenie a môžem len konštatovať “Len tak ďalej, držím vám palce”!
  Kateřina Krásová

 • Dobrý deň,

  so sedačkou sme neskutočne spokojní, je nádherná a krásne nám zapadla do
  našich priestorov – ako uliata … presne to čo sme tak dlho hľadali.
  Práve u Vás sa nám po roku hľadania tej správnej sedačky podarilo za pomoci
  Vašej pani predavačky  na prevádzke Veľké Bierovce vybrať túúú konečne
  správnu a vhodne ju vyskladať do našich požadovaných rozmerov. Taktiež sme
  spokojní s látkou, zamenili sme kráľovskú modrú farbu predošlých dvoch
  sedačiek za čokoládovú a spravili sme výborne.
  Takže sme spolu s manželom i deťmi nadšení a už len, aby nám dlho slúžila k
  nášmu pohodliu a spokojnosti.

 • Dobrý deň pán Duras,

  včera sme navštívili Vašu predajňu v Košiciach. Venovala sa nám p. Kissová a musím povedať, že máte v predajni neskutočne šikovnú a milú pracovníčku. 
   
  Na webe sme si naštudovali, čo by sme asi chceli, takže sme do predajne prišli s určitou predstavou. Vedeli sme, že nami vybraná gaučovka nevyhovuje všetkým našim požiadavkám, ale spoľahli sme sa, že to na predajni doriešime…Pani Kissová si nás pozorne vypočula, vysvetlila aké sú naše možnosti a spoločne sme nakoniec našli gaučovku, ktorá je pre nás ako stvorená. V predajni bola s nami aj dcéra, ktorá sa samozrejme počas papierovačiek začala nudiť, vtedy jej p. Kissová navrhla, nech jej niečo pekné na pamiatku nakresli – niekoľkokrát sa jej počas práce milo prihovorila. Musím povedať, že sme už dávno neodchádzali z nejakej predajne takto spokojní.

  Veľa úspechov v práci!
   
  rodina Vilagiova
  Košice

  P.S.  Mimochodom klobúk dole- robíte skvelú prácu – obehli sme si niekoľko predajni s nábytkom a až vo Vašej sme mali skutočne pocit, že si kupujeme niečo oku lahodiace + čo nám vydrží nejaký ten rok…teda aspoň dúfame 😉 
   

 • Dobrý deň,

  Veľmi oceňujem rýchlosť, felxibilitu a hlavne ochotu vyriešiť vzniknutú situáciu. Považujem spoločnosť Phase za ukážkový príklad pre ostatných slovenských obchodníkov a vrelo odporučím ďaľším zákazníkom. Stretnutie s ochotou od obchodníčky, cez vedenie spoločnosti až po pánov, ktorí mi sedačku vyniesli priamo do obývačky je ukážkové. Veľké ďakujem. JUDr. Mojžišová

 • Dobrý deň,

  Dnes sme navštívili s manželom a synom vašu predajňu v Bratislave. Keďže sme potrebovali novú sedačku mali sme už obehaných zopár predajní aj vytypované sedačky ktoré sa nám páčia.

  Išli sme sa pozrieť aj do vašej predajne aj keď v užšom výbere sme zrovna sedačku od Vás nemali.Po návšteve predajne musím konštatovať  že sedačky od Vás sú naživo krajšie než na fotkách.Ale to že sme z Vašej predajne dnes odišli s vybratou a zaplatenou sedačkou je jednoznačne zásluha  personálu predajne v Bratislave .Obsluhovala nás konkrétne slečna (pani ) Kanócová Diana a aj napriek tomu že mala bandáž okolo krku jej vystupovanie ale aj vystupovanie jej kolegyne bolo na tak vysokej úrovni že s takou ochotou a príjemným vystupovaním som sa ešte nestretla. Skutočne práve vystupovanie vašich zamestnankýň bola tá rozhodujúca vec vďaka ktorej sme sedačku u Vás kúpili. Aj napriek tomu že aj po zľave 15 % bola sedačka nad rozpočet ktorý sme si určili. Bodaj by tak ústretový predajcovia boli na celom Slovensku v každej predajni. Ak sedačka ktorú sme dnes kúpili bude tak kvalitná ako Váš personál máme sa na čo tešiť.

  S pozdravom

  Hermannová Zuzana

 • Dobrý deň,

  dnes sme boli vybrať našu novú sedačku v predajni BB a chcela by som veľmi pekne pochváliť poskytnuté služby. Boli sme nadmieru spokojní s obsluhou!

  a už teraz sa na sedačku veľmi tešíme 🙂 nech sa darí 🙂

 • Dobrý deň Vážený pán Duras,

  rád by som Vám poďakoval týmto spôsobom za prístup a vybavenie celej reklamácie mojej sedacej súpravy. Vaša firma k celej veci pristúpila veľmi profesionálne. Väčšina firiem v SR by sa od tej Vašej mohla učiť tomu, ako sa má k zákazníkovi pristupovať.
  Chcel by som menovite poďakovať pani Ing. Beate Janovskej, ktorá mala celú reklamáciu na starosť a celý jej priebeh skoordinovali, tak že všetko prebehlo hladko a k mojej úplnej spokojnosti. Je to človek a zamestnanec na svojom mieste.
  Ďalej by som rád poďakoval aj Vašim predavačkám na plzenskej pobočke pani Maškovej a pani Kozlovej, ktorých poradenský servis bol veľmi príjemný a profesionálny.

  Ďakujem a prajem Vám všetkým krásne prežitie Vianočných sviatkov.
  S pozdravom,

  Lukáš Stupka

 • Vážený pán Duras,

  tak ako na vstupe do predajne informujete, dajte nám spätnú väzbu o spokojnosti na služby Vašej spoločnosti.

  Tak tu je:
  Služby, ktoré poskytujete sú na vysokej úrovni – predajňa v Poprade si zaslúži 1*****
  Prístup Vašich kolegýň bol veľmi profesionálny, odborne sú pripravené výborne, zodpovedali nám všetky otázky, ktoré sme mali, akceptovali aj overenie deklarovanej ľahkej očisty látky a predviedli nám to.

  Pri tvorbe objednávky veľmi dobré odporúčania a spolupráca.
  Rozhodli sme sa teda pre sedačku z produkcie Vašej firmy.
  Sledovanie cez konto zákazníka – veľmi užitočné, ďakujeme.

  Dovoz – seriózna dohoda, Vaši kolegovia ochotne pomohli s vynesením sedačky do bytu, za čo aj touto cestou ďakujeme.
  Celkovo kvalita a prístup Vašich zamestnancov hodnotím kladne, a ak môžem, tak svojim známym odporučím návštevu predajne v Poprade.

  Sme veľmi spokojní.
  Držím Vám palce, aby sa Vám a celému Vášmu kolektívu darilo ďalej.
  Za celú rodinu Dudaškovú prajem všetko dobré a veľa úspechov.

  S pozdravom
  Daniel Dudaško

 • Dobrý deň,

  Chcem sa poďakovať za krásnu sedačku.Som veľmi spokojná je nádherná.Moje veľké poďakovanie patrí personálu v Žiline za profesionálny a ústretový prístup ktorý si zaslúži len tu najvyššiu pochvalu.

  Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

 • Dobrý deň,

  v sobotu 15.11. 2014 som bola s manželom vo Vašej pobočke v Banskej Bystrici. Venovala sa nám pani Jela a pani Monika. Už dávno som sa nestretla s takým prístupom ku zákazníkovi. Obe Vaše zamestnankyne boli na jednej strane veľmi milé a na druhej strane maximálne profesionálne a kompetentné. Presne vedeli o čom hovoria a čo vlastne predávajú. Toto nebol prvý obchod so sedačkami, ktorý sme navštívili, ale bol posledný 🙂 Pretože sme našli presne to, čo sme hľadali a napokon sme sedačku aj kúpili. Keď sme odchádzali, boli sme vyslovene šťastní. 🙂 Ak bude aj sedačka taká super ako Vaše zamestnankyne, tak to by bola úplná paráda. 🙂 Rozhodne budem Vašu pobočku v BB odporúčať svojim známym.

  S pozdravom,

  Martina Valocková

 • Dobrý deň prajem,

  prednedávnom nám doručili našu novú sedačku. Pridávame sa teda medzi spokojných zákazníkov. Hlavne by som chcela pochváliť prístup dám v predajni v Ba na Galvaniho. Pomohli s výberom zloženia zostavy, kvalitnou kožou a tiež vhodnosťou na konkrétnu sedačku. Už vďaka prvej návšteve predajni, keď sa nám pani asistentka venovala až skoro hodinu po zatváracích hodinách, sme sa rozhodli pre sedačku Phase.

  S pozdravom a prianím úspechov,
  Reisenauerova

 • Dobrý deň,

  Chcel by som poslať veľké poďakovanie a pochvalu pani Pirselovej (Pobočka Nitra), ktorá sa dnes mojej mame tak profesionálne a dôkladne venovala pri kúpe sedačky Phase. Nakoľko som v zahraničí vyberal som si sedačku online z vašej stránky. Po konzultácii s mojou mamou, ta dnes navštívila vašu predajňu v Nitre. Keďže v skutočnosti výber farby a poťahu je trochu odlišný ako online, mama si nevedela poradiť. Ale pani Pirselova svojim profesionálnym a veľmi nápomocným prístupom dopomohla k pozitívnemu výsledku, s ktorým bola moja mama a samozrejme aj ja vysoko spokojný. Takže sedačka je objednaná a dúfam, že až do finálnej fázy budem rovnako spokojný ako na začiatku.

  Ešte raz veľmi pekne ďakujem za vašu firmu s veľmi kvalitnými sedacími súpravami a hlavne pani Pirselovej za jej bezchybný prístup k zákazníkom.

  S pozdravom Peter Tapusik

 • Dobrý deň,

  už našu sedačku Phase máme od júla,ale ešte sme čakali na stolík ohio,aby to bolo kompletné a samozrejme na nasťahovanie do nášho domčeka 🙂
  Sedačka je úžasná a látka Carabu je veľmi príjemná na dotyk,takže my aj všetky naše návštevy sú z nej nadšení.Uvidíme koľko znesie od môjho 3 ročného synčeka.
  Super,že máme takúto firmu ako ste vy na Slovensku.Veľa nových nápadov a úspechov Vám prajem.

  S pozdravom,

  Zuzana Kočišová

 • Dobrý deň,

  V utorok 30.9,2014 sme obdržali sedačku Atlanta. Všetko prebehlo, až na malé komplikácie s nasťahovaním do bytu, bez problémov. Chcel by som vám všetkým, ktorí sa na výrobe a distribúcii podieľali, vyjadriť svoje poďakovanie. Zvlášť chcem poďakovať Vám za trpezlivosť a milý a ústretový prístup k nám, zákazníkom. Naše poďakovanie patrí aj pánom dopravcom, ktorí hoci sa k nám dostali až v neskorých popoludňajších hodinách, a mali toho za celý deň určite dosť, boli veľmi prívetiví, ochotní s profesionálnym prístupom. (poslal by som k nim niektoré naše doručovacej služby na zaškolenie).
  Sedacia súprava je v perfektnej kvalite a plne zodpovedá našim predstavám. Ešte raz náš veľký dík.

  Na záver ešte raz moc ďakujeme za krásnu sedaciu súpravu a do ďalšej práce vám prajeme veľa úspechov a hlavne spokojných zákazníkov.

  Vladimír a Mária

 • Dobrý deň,

  Od piatku 26.9.2014 sme hrdými majiteľmi úžasnej sedačky COSMO v koženom prevedení. Ďakujeme všetkým – od skvelej pani Turanovej v trnavskej predajni cez všetkých ktorí sa podieľali na jej výrobe, až po chlapcov, ktorí nám ju priviezli a ochotne pomohli preniesť až do vnútorných priestorov domu. Vďaka!!!

 • Dobrý deň,

  12.09.2014 sme s manželom išli pozrieť sedačky. Zavítali sme aj do vašej predajne. Na predajni nás privítal príjemný personál. Pani ( na menovke p. Ester) bola veľmi príjemná a ochotná. Keď sme prišli domov začali sme rozmýšľať nad kúpou sedačky. V sobotu sme sedačku prišli kúpiť a myslím, že sme sa rozhodli aj na základe toho, že na vašej predajni je personál z ktorého by si mali brať príklad viaceré predajne.
  Ďakujeme krásne personálu v Žiline.
  S pozdravom Gromová

 • Dobrý deň,

  Nedávno sme s manželom navštívili Vašu pobočku v Trnave a boli sme spokojní s Vašou kvalitou výrobkov, ale aj s prístupom Vašej zamestnankyne p. Turanovej. Píšem Vám to preto lebo som si prečítala Váš úvodný príhovor v brožúre. My Slováci sme zvyknutí reklamovať a kritizovať a vtedy sa vieme veľmi rýchlo ozvať, a dožadovať svojich práv. Pani Turanová bola rozhľadená, obchodná, nevtieravá a nevadili jej ani naše ukričané a živé deti. To bude pravdepodobne dôvod, že v blízkej budúcnosti rozhodneme pre Vašu sedačku.

  Ďakujeme

  Bilanicova

 • Dobrý deň,

  chcem poslať veľké poďakovanie a pochvalu pani Begáňovej (Pobočka Trenčianske Stankovce), ktorá sa mi v utorok, 26.08.2014 tak profesionálne a dôkladne venovala pri kúpe sedačky phase.
  Pochádzam z Viedne a náhodne som išla okolo vašej pobočky. Naozaj môžem povedať že už 2 mesiace hľadám kvalitnú a dizajnovú sedačku, ale doteraz mi nikto tak dobre neporadil. Určite vašu firmu odporučím aj mojim priateľom a známym. Ako sa vaši zamestnanci správajú ku zákazníkom sa mi veľmi páčilo, ďakujem! Je to veľká škoda že nemáte aj pobočku v Rakúsku, pretože si myslím že by ste tu mali veľký úspech.

  Prajem pekný deň,

  S pozdravom
  Cornelia

   

 • Dobrý deň p. Duras,

  Dovolím si touto formou pochváliť Váš personál z prevádzok v Poprade a Košiciach, kde môj prejavený záujem o kúpu sedačky bol k s spokojnosti zavŕšený vytvorením objednávky. Samozrejme neviem posúdiť ešte komplexnú starostlivosť, nakoľko na sedačku stále čakám, avšak na mojom rozhodnutí sa, mali veľký podiel ústretový poradcovia predaja jednotlivých prevádzok. Navyše oceňujem nastavenie vysokého štandardu filozofie firmy PHASE, čistotu prevádzok, a v neposlednej rade starostlivosť o zákazníka až do poslednej fázy, odberu objednaného tovaru, ktorý si môže kontrolovať sám a priebežne.

  Chcem sa poďakovať a zároveň povzbudiť, pretože takýmito službami sa dá aj v čase ekonomickej krízy úspešne predávať aj slovenské výrobky.

  S pozdravom

  Jaroslav

 • Dobrý deň,

  Včera sme si objednali sedačku COSMO v koži v predajni v Trnave, chcem vyjadriť veľkú spokojnosť ako sa nám venovala pani Turanová Valéria – príjemná, ochotná, fundovaná, má prehľad o všetkom čo sa tovaru týka, vie super poradiť, vysvetliť, usmerniť nerozhodných zákazníkov ako som ja 😀 Do predajne sme s manželom vošli iba nakuknúť a „odišli sme so sedačkou“ 😀 Tak už nech tú moju čo najrýchlejšie vyrobia, neviem sa dočkať! 

  Andrea B.

 • Dobrý deň pán majiteľ,

  touto cestou mi prosím dovolte, aby som sa Vám poďakoval za ústretový prístup, snahu a ochotu Vašich zamestnancov, ako aj profesionálne zvládnutý problém pri mojej tretej a poslednej reklamácii. Chcem touto cestou prejaviť poďakovanie a vyzdvihnúť prácu pani Janovskej, ktorej maximálne vynaložené úsilie a snaha pomôcť reklamačnému procesu ma vedie aj napriek sklamaniu sa vo Vašom produkte k týmto par riadkom vďaky.
  Preto ešte raz prosím prijmite moje poďakovanie.

  S priateľským pozdravom

  Vlado Havalda

 • Dobrý deň,

  týmto by som rada poďakovala p.Piršelovej z predajne Phase v Nitre za výbornú prezentáciu sedačiek,dobré rady pri výbere a veľkú trpezlivosť pri našej návšteve s deťmi. Ja už mám sedačku Panama,látka Astoria doma-z Outletu Šamorín,kde som našla presne akú som hľadala a p.Piršelová mi zariadila dovoz aj všetko ostatné. Teraz netrpezlivo čakáme na ďalšiu objednanú pre moju maminku-Palermo. A ešte malá poznámka: sedačky Phase sú naozaj \“odolné voči deťom\“. Naša bola už obliata kakaom,čajom,kofolou;natretá detským krémom,ocitli sa na nej aj cestoviny s tuniakom-a všetko išlo perfektne vyčistiť mydlovou vodou. Takže reklama neklame. A sedí sa na nej fantasticky.

  Ďakujem a prajem veľa rovnako spokojných zákazníkov. SF

 • Dobrý deň pán Duras,

  píšem Vám tento mail, preto lebo sme si u vás objednávali (síce už 7.7.2014) sedačku v Bratislave (Galvaniho) a obsluhovala nás vaša zamestnankyňa pani Grmanová, ktorá bola veľmi ochotná, milá (ale nie vtieravá) a hlavne rozumela svojej práci (čo už je u predavačiek veľkou zriedkavosťou) vedela poradiť a vôbec jej nerobilo problém nám naceniť ktorúkoľvek sedaciu súpravu.
  Než sme prišli do vašej predajne tak som sa telefonicky informovala a myslím že to tiež bola spomínaná pani ktorá mi aj do telefónu prepočítala cenu.
  Priznám sa že sme neboli rozhodnutí že si od vás vyberieme sedačku ale celé prostredie predajne a spomínaná pani nám tak „učarovali“ že sme si u vás objednali žltú koženú sedačku cosmo + stôl. Síce sedačku ešte nemáme doma (lebo neubehla dodacie doba) ale aj informovanosť o priebehu výroby sa mi veľmi páči.

  Dúfam že výsledný efekt sedačky bude taký dobrý ako celá spolupráca s vašou firmou. (zatiaľ o vás šírime len to najlepšie meno:)))

  PS: síce píšem neskoršie od objednania ale nedalo mi vás nepochváliť lebo v súčasnom svete len kritizujeme a na milých ľudí  a pochvaly pre nich zabúdame.

  S pozdravom

  Daša Rozborilová Gbely

 • Dobrý deň,

  v utorok sme objednali na pobočke v Bratislave sedaciu súpravu London s taburetkou a leňoškou.

  Chcela som len napísať, že obe predavačky v tomto obchode boli luxusne vybavené potrebnými informáciami.

  Je vidieť, že vedia, čo predávajú. Sú trpezlivý, ochotný a príjemný. Dokážu poradiť a na všetky otázky dokonca odpovedať.

  Super prístup, to už som dlho nezažila 🙂

  Jediné mínus vidím, dlhú dodaciu dobu.

  S pozdravom

  Katka

 • Dobrý deň,

  včera som navštívila Vašu predajňu v Bratislave a urobila objednávku na sedačku.Chcela by som jej týmto udeliť veľkú pochvalu 🙂 Už dlho som pri kúpe tovaru nezažila tak príjemné vystupovanie, ochotu a pozitívny prístup k svojej práci. Pani mi pomohla s výberom typu sedačky, materiálu, farby, pretože som sama trošku tápal. Zostala so mnou takmer pol hodiny po skončení pracovnej doby, aby so mnou mohla dokončiť objednávku.

  Ešte raz ju týmto ďakujem.

  Tiež by som chcela vyjadriť spokojnosť s riešením a vzhľadom Vašej predajne, veľkým výberom typov, materiálu a farieb. Páči sa mi tiež riešenie Vašich webových stránok a konto zákazníka.

 • Dobry deň p. Duras,

  pred časom sme s priateľkou kupovali sedačku vo Vašej predajni v Poprade. Mala nás na starosti p. Slávka Polomská. Tymto emailom Vám chcem poďakovať za dodanie kvalitného výrobku a predovšetkým oceniť profesionálny prístup, vystupovanie a praktické rady, ktoré nám p. Polomská počas realizácie objednávky ponúkla.

  Ešte raz vďaka

  S pozdravom Hudzikova, Hric

 • Dobrý deň,

  Chcela by som  sa Vašej spoločnosti veľmi pekne poďakovať za skvelý gauč (ktorému robím reklamu aj po 4 rokoch od zakúpenia) a tiež za to že ste nám ho vyreklamovali a následne opravili.

  Chcela by som pochváliť skvelý prístup Pani Ing. Beaty Janovskej, ktorá sa starala o to, aby prišlo k náprave. Skvelá osoba na tom správnom mieste!

  Ešte raz veľká vďaka! Prajem Vám krásne leto a veľa spokojných zákazníkov 🙂

  S pozdravom Mgr. Silvia Vasilko

 • Dobrý deň,

  Chcela by som sa Vám poďakovať za ochotu, rady a príjemnú spoluprácu. Všetko prebehlo bez problémov, sedačka je úžasná a máme z nej veľkú radosť. Ak môžem napísať nejaké poďakovanie verejne čo sa týka komunikácie s Vami aj s pani z predajne, ktorá mi veľmi pomohla s výberom, budem len rada. Prajem vám veľa zdravia a plno spokojných zákazníkov.

  Ďakujem

 • Vážený pán riaditeľ,

  Dlhé mesiace som hľadala pre seba vhodnú štýlovú, tvarom vyhovujúcu a kvalitnú sedačku a konečne som ju NAŠLA ! Minulý týždeň som obdržala u vás objednanú sedačku COMET, s ktorou som maximálne spokojná. Dostala som presne to, čo som čakala: náročná, pekná zostava, bezchybná kvalita ! Chcela by som poďakovať predavačkám v Budapešti /Gottmann Zsuzsanna/ a v Győri /Gyarmathy Cecília/, za ich ochotu, pomoc a znalosti, ktoré preukázali pri mojom výberaní modelu a poťahovej látky. Ja som mala dobrý výber pri sedačke a Vy ste mali dobrý výber pri vyberaní kolegýň.

  Vašu firmu určite budem odporúčať svojím známym a kamarátom. Ďakujem je vašu prácu, s pozdravom

  Mihalecz Annamária

 • Dobrý deň,

  chcela by som Vám veľmi poďakovať za Vaše dokonalé a rýchle služby. Je vidieť, že ste firma, ktorá je veľmi seriózna a dbá o svojich zákazníkov.

  Sedačka prišla v poriadku, manžel ju dal dokopy. Je veľmi pekná, mám z nej obrovskú radosť a dúfam, že nám bude dlho a dobre slúžiť. Je už na prvý pohľad vidieť, že je to kvalitný, pekný kus nábytku.

  Prajem Vám veľa, veľa spokojných zákazníkov.

  Marta Doholová

 • Dobrý deň,

  možno mi to neuveríte, ale bola som ešte včera pripravená zavolať do predajne a vyjadriť svoje poďakovanie, spokojnosť a hlavne nadšenie zo svojej novej sedacej súpravy. Bohužiaľ kým som všetko vybalila bolo po 18.hodine a tak som to nechala na dnešok. Ďakujem, za ochotu a vašu trpezlivosť, ktorú ste mi na predajni venovali pri výbere sedačky, dala som si naozaj záležať. Dostala som veľkú pochvalu od svojich synov a to je pre mňa naozaj veľké PLUS.

  Majte sa krásne, prajem Vám veľa spokojných zákazníkov, takých ako som ja.

  Barbora Štefková

 • Dobrý deň,

  v Pondelok nám prišla naša sedačka a sme nadšení.
  Chcela by som sa touto cestou poďakovať pracovníčkam na predajni v Bratislave za nielen profesionálny ale hlavne ľudský prístup.
  Sedačku sme vyberali veľmi dlho a v rôznych predajniach a s tak príjemným personálom sme sa ešte nestretli. A aj keď sme chceli sedačku v neutrálnej farbe, bola nám odporúčaná fialová a je naozaj krásna.

  Ešte raz Ďakujeme

  Ivana Lorinzová

 • Dobrý deň pán Duras,

  chcel by som touto cestou poďakovať Vašej firme a predovšetkým Vašim pracovníčkam na pobočke Nitra za perfektné služby .
  Pred nedávnom sme vyberali s manželkou sedačku do nášho nového domu a bola nám odporučená Vaša firma . Pri našej návšteve predajne na Štúrovej ulici sme boli veľmi milo prekvapení nielen výberom a sortimentom , ale predovšetkým ústretovosťou a ochotou Vašich zamestnankýň. Ich záujem o zákazníka a jeho “ vrtochy “ pri výbere sedačky nás presvedčil , že práve tu máme nakúpiť . Keďže tiež pracujem v obchodnej sfére viac ako dvadsať rokov a každý deň sa stretávam so zákazníkmi , aj keď v inom odbore , myslím , že môžem posúdiť, ako ťažká je to práca , teda komunikácia s človekom a ako ťažké je vyhovieť jeho požiadavkám . S takýmto prístupom som sa už dlho nestretol a musím povedať , že ma celkom mrzí , že sme si už sedačku vybrali a objednali , lebo za Vašimi dievčatami bola naozaj radosť chodiť a jednať s nimi . Toto je skutočne profesionálny prístup k zákazníkovi po stránke pracovnej , ale predovšetkým ľudské .

  Ešte raz ďakujem a celkom určite Vašu firmu odporučím svojim známym .

  Ivan

 • Dobrý deň,

  moja mamina si kúpila u vás sedačku. Je s ňou úplne spokojná a ja len čakám, kedy nám naša sedačka doslúži a pôjdem len a len k vám!
  Pri objednaní sedačky sme boli veľmi nadšené s perfektným prístupom, profesionalitou a príjemným jednaním. S tak úžasným pocitom sme asi ešte nikdy z obchodu neodchádzali.

  Ďakujeme

  Katarína Biliková

 • Dobrý deň, pán Duras,

  úvodom tohto e-mailu by som vám chcela poďakovať za váš prístup ku klientovi. Veľmi ma potešil váš list a zároveň som veľmi príjemne prekvapená, ako pristupujete k jednaniu s klientami. Čo, bohužiaľ, vôbec nie je častým javom.

  Ešte raz ďakujem za milú pozornosť, na sedačku od vás sadám s radosťou.

  Klufová Simona

 • Dobrý deň,

  touto cestou by som chcela vyzdvihnúť profesionalitu Vašej firmy od A po Z. Po troch rokoch sme museli našu sedačku reklamovať… Komunikácia s Vašim reklamačným oddelením prebiehala nad moje očakávania veľmi ústretovo. Reklamácia bola rýchlo vybavená, bez zbytočných komplikácií, čo sa v dnešnej dobe cení a hlavne nestáva často…, žiaľ.Na naše prekvapenie nám bol ešte doručený list s ospravedlnením za vzniknuté škody s pridaním bonboniéry, za čo ďakujeme. S profesionalitou ako je u Vás sme sa stretli len s pár firmami na Slovensku a preto Vás budeme ďalej odporúčať, ako sme to robili doteraz. Pekný deň Baranová Kristína BAnská Bystrica

 • Tak nám včera veľmi ochotní páni priviezli ten náš vysnívaný zázrak. Hoci nasťahovanie sedačky bolo veľmi komplikované, chlapci sa ničoho nezľakli, v rekordnom čase rozmontovali kus balkóna, najväčšiu časť sedačky nasťahovali cez balkón a zase všetko perfektne uviedli do pôvodného stavu. Rada by som poďakovala ako perfektným predavačkám na Radlickej, tak aj prepravnej firme. Všetko prebehlo hladko a bez problémov, sedačku sme dostali ešte o pár týždňov skôr, než bol predpoklad. Ešte raz veľká vďaka.

  Ivana Vernerová

 • Vážený pán riaditeľ,

  V novembru 2013 sa nám zapáčila sedačka PALERMO Vašej spoločnosti v Českých Budejoviciach.

  Vyrobená bola v januári 2014 a od začiatku februára konečne zdobí môj byt. Počas celého procesu výberu, objednávania a dodania som bola v kontakte s pani Danušou Hošnovou – pracovníčkou predajne v Českých Budejoviciach. Jej príjemný a profesionálny a profesionálny prístup k zákazníkovi ma presvedčil o kúpe vo Vašej firme. Je to človek na svojom mieste a môžem skonštatovať, že by Vám takého zamestnanca mohli mnohé formy len závidieť.

  Ďalej by som chcela poďakovať aj prepravnej službe p. Součka a jeho spolupracovníkov z Pardubíc. Doprava sedačky do Havlíčkovho Brodu, bytovky a 3 poschodia nebola práve jednoduchá, ale všetko bez problémov zvládli. Odovzdajte prosím poďakovanie týmto zamestnancom, Vaše výrobky aj služby trvale odporúčam.

  Doškárová Helena

  Havlíčkov Brod

 • Dobrý deň,

  Rada by som Vám poďakovala. Do našeho nového domu som si priala červenú sedačku a prianie som si splnila. Sedačka je úžasná – pohodlná, farba nám krásne rozžiarila interiér, manžel je spokojný, že môže odpočívať, tie posuvné operadlá sú fantastická vychytávkaJ. Spracovanie sedačky je veľmi kvalitné.

  Ešte raz ďakujeme

  Veronika Demová

 • Dobrý deň,

  Nadväzujem na môj dnešný telefonický rozhovor s pani Dobrohruškovou z vašej predajne v Hradci Králové a veľmi týmto ďakujem za profesionálny prístup pri pozitívnom vyriešení mojej žiadosti o dodatočnú zmenu v objednávke. Došlo k tomu na základe mojej požiadavky, nie vinou niekoho z vašich pracovníkov. Tých chcem naopak všetkých pochváliť za skutočne perfektný prozákaznícky prístup. Pre upresnenie išlo o dodatočnú zmenu farby poťahu už objednanej sedacej súpravy typu COSMO z pôvodnej červenej na aktuálne požadovanú šedú a to v dobe, kedy zákazka bola už v stave rozpracovanosti na 10%.

  Zároveň chcem veľmi poďakovať všetkým pracovníkom vášho zákazníckeho centra za ich ľudský prístup k mojej osobe a vyššie uvedenej požiadavke. Názov kontaktu, ktorý má toto oddelenie stastiezakaznika@sedackyphase.sk je naozaj celkom na mieste.

  Ešte raz vám všetkým úprimne ďakujem. Som rád, že sa aj v dnešnej zložitej dobe nájdu firmy, ktoré sú tu pre zákazníka, vážia si ho a pekne k nemu pristupujú. V mojej osobe máte o jedného vďačného a ešte viac spokojného zákazníka viac.

  S úctou

  Miroslav Vopršálek

  Vysoké Mýto

 • Vážený pán majiteľ firmy Phase,

  Minulý týždeň som po hľadaní na internete navštívila osobne Vašu predajňu v Plzni. Hneď sa ma tu veľmi ochotne ujali Vaše zamestnankyne pani Eva Kozlová a Viera Mašková. Bola som veľmi prekvapená vysokou mierou profesionality a odbornosti u obidvoch menovaných, dá sa povedať, že poznajú všetok sortiment do najmenších detailov a rozmerov naspamäť. Obe sú veľmi milé, príjemné a ochotné, nakoniec sme spoločne vybrali sedačku COSMO, ktorú som si už záväzne objednala. Každý z nás taký prístup k zákazníkovi očakáva, avšak pri stavbe a zariaďovaní domu som sa stretla s prístupom opačným. Preto považujem za dôležité, aby ste ako majiteľ vedel, že na plzenskej pobočke máte zamestnancov, ktorí robia vašej firme dobré meno.

  S pozdravom

  JUDr. Iveta Zítková

 • Dobrý deň,

  Dňa 30.1.2014 nám bola dovezená sedačka Cosmo. Je nádherná, sme spokojní, zhotovená bola veľmi rýchlo. Chceme poďakovať aj Vášmu šoférovi, ktorý nám ju ochotne doviezol až pred vchod a tiež Vašej predavačke p.Čičovej/z predajne Trenčín/,ktorá nás očarila hneď od prvého vstupu do predajne. Je perfektná, poradila, hneď bez problémov spravila kalkulácie na viacero sedačiek a s úsmevom na tvári, aj keď mala viacero zákazníkov to zvládla. Prešli sme viacero predajní so sedačkami a aj vďaka jej prístupu sme si vybrali a kúpili u Vás.

  Srdečná vďaka, manželia Hulínovci

 • Dobrý deň,

  som tiež majiteľom peknej červenej koženej sedacej súpravy London, už asi 3 roky. Je perfektná a veľmi kvalitná, čo som veľmi rád . Ak budem kupovať sedačku, tak už iba od Vás a zasa koženú, alebo aj materiál exclusiv.

 • Chcel by som týmto vyjadriť pochvalu

  Vašej zamestnankyni pani Tamare Fojtíkovej z Ostravy za výbornú obsluhu, jednanie a celkový profesionálny prístup k zákazníkovi pri kúpe sedacej súpravy COSMO.

  Ing. Miroslav Procházka

 • Dobrý deň,

  Ďakujeme za Váš milý dopis a darček, ktorý nás minulý týždeň viac než potešil a zároveň prekvapil, pretože sme aj tak boli veľmi spokojní s prácou Vášho servisného technika. Čo sľúbil, to dodržal, pracoval rýchlo, čisto, profesionálne. Rovnako aj pracovníčka v pobočke v Hradci Králové si zaslúži pochvalu.

  Dúfame, že sedacia súprava nejakú dobu skutočne vydrží. Už sme Vašu firmu odporučili našim známym.

  S pozdravom

  Jitka Tomková

 • Dobrý večer

  posielame vám foto našej krásnej sedačky, ktorú ste nám urobili, ďakujeme pekne, sme moc spokojní. Prajeme vám veľa takých spokojných zákazníkov, ako sme my. Sedačka je nielen pekná, ale veľmi pohodlná, každý náš hosť ju nesmierne obdivuje. Máte skutočných odborníkov a super šéfa. Ďakujeme vám pekne za všetko, nech sa vám darí aj v roku 2014.

  Miriam Ruckiová

 • Prvé Vianoce so sedacou súpravou PALERMO s úložným priestorom.

  Sme veľmi spokojní s odvedenou prácou na tomto výrobku. Sedacia súprava nám veľmi vyhovuje. Chcem však touto cestou vyzdvihnúť vynikajúci prístup obidvoch predavačiek k zákazníkovi v predajni v Českých Budejoviciach, kde nám obzvlášť pani Hošnová pri výbere a rozhodovaní pred nákupom ochotným a vytrvalým vysvetľovaním pomohla uskutočniť nákup. Považujeme za nutné tento prístup predavačky veľmi oceniť, lebo s takýmto prístupom sme sa ešte nestretli. Veľmi za to ďakujeme.

  Jana a Jozef Jindroví

 • Dobrý deň,

  dnes som vo Vašej predajni v Hradci Králové objednala sedaciu súpravu COSMO. Chcela by som touto cestou poďakovať Vám ako majiteľovi za krásne a kvalitné sedacie súpravy, ktoré ponúkate a tiež oceňujem správanie a profesionalitu Vašich zamestnankýň, konkrétne Tatiany Dobrohruškovej a jej kolegyne. S chuťou sa nám venovali, pomáhali s výberom sedacej súpravy a poťahového materiálu. Z ich správania je vidieť, že majú svoju prácu rady.

  S pozdravom a prianím pekných dní,

  Alena Martínková

 • Dobrý deň

  Chcel som sa Vám poďakovať za profesionálny prístup zamestnancov v Pardubiciach. Je až neskutočné, ako firmu vediete, neskutočná ochota všetkých od predaja až po dodanie. Len tak ďalej, bodaj by malo taký prístup viac firiem. Som rád, že som vybral sedačku od Vás, nedá sa porovnať s konkurenciou. Neľutujte investovať peniaze do bilbordov, na ktorých Vás je už teraz dosť vidieť.

 • Vážený pán Duras,

  i keď s odstupom času, chcela by som sa Vám i Vašej spoločnosti poďakovať za ústretovosť pri vybavovaní reklamácie na sedaciu súpravu Denver, ktorú sme zakúpili vo Vašej predajni v Žiline. Vašu spoločnosť som si vybrala na základe referencií a od prvotného kontaktu som bola s prístupom Vašich kolegov maximálne spokojná. I napriek tomu, že po prevzatí sedacej súpravy sme po prvotnej obrovskej radosti mali určité výhrady, spôsob akým ste reklamáciu vyriešili si veľmi vážim a svedčí o vysokej profesionalite všetkých zainteresovaných. Chcela by som touto cestou poďakovať tak kolektívu predajne v Žiline, ako aj pani Ing. Beáte Janovskej z reklamačného oddelenia a v neposlednom rade i pánom, ktorí zabezpečovali odvoz starej, ale i dovoz novej časti sedacej súpravy, čo vzhľadom k umiestneniu nášho bytu na 5. poschodí nebolo vôbec jednoduché. Ochotne pomohli a poradili so všetkým potrebným.
  Skutočne si vážim a vyzdvihujem takýto prístup a servis. V týchto dňoch opäť zvažujem návštevu Vašej predajne, nakoľko chcem ešte dokúpiť veľkú taburetku k sedacej súprave, s ktorou sme mimochodom veľmi spokojní.
  Dovoľte mi touto cestou popriať Vám i Vašej spoločnosti veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravom
  B. Murínová

 • Vážený pán majiteľ,

  Dovoľte mi touto cestou poďakovať Vašej firme nielen za krásny výrobok, ale hlavne by som touto cestou chcela vyjadriť môj veľký obdiv za ochotu a profesionalitu Vašej zamestnankyne – pani Lenke Hamplovej z predajne v Pardubiciach.

  Verte mi, stretla som sa už s radou predavačov a predavačiek, ale pani Lenka Hamplová je z inej kategórie )). Je veľmi príjemná, znalá Vašich produktov, vie poradiť pri výbere sedačky, vie doporučiť vhodný materiál. Nevtieravým a prirodzeným spôsobom spôsobom vie zákazníka zoznámiť so škálou Vašich krásnych výrobkov.

  So sedačkou sme tiež spokojní, nielenže dorazila o týždeň skôr, ale je ešte krajšia, ako sme si dokázali predstaviť.

  Prajem Vám, nech sa Vám darí aj naďalej vo „svete sedačiek“ sa držať na popredných miestach. Vaše doterajšie výrobky a ponúkaný servis tam rozhodne patria.

  Ing. Hana Blažková

 • Dobrý deň!

  Dnes som v poriadku dostal dodávku sedacej súpravy, všetko prebehlo bez komplikácií a ja Vám za to veľmi ďakujem a budem Vás odporúčať všetkým svojim známym, ktorí sa rozhodnú pre nákup sedacej súpravy.

  Ďakuje a zdraví JUDr. Jan Ostrolucký

 • Dobrý deň,

  ešte minulý rok sme si kúpili sedačku od Vás a sme s ňou veľmi spokojní. Taktiež by sme sa chceli poďakovať predavačkám v predajni v Žiline, ktoré boli veľmi ochotné a skúsené.

  S pozdravom Vaša zákazníčka
  Martina

 • Dobrý deň,

  Radi by sme poďakovali všetkým, ktorí sa akokoľvek podieľali na realizácii našej špeciálnej objednávky sedačiek Long Island (2sed, 3sed) kombinácia kože, látka.

  Sme si vedomí, že sedačky museli byť vyrobené mimo sériovo, preto si veľmi vážime toho, že aj napriek tomu ste našu objednávku neváhali akceptovať.
  Sedačky máme doma už 3.týždeň a sme s nimi veľmi spokojní – pohodlné, precízne šité. Sú pýchou našej obývačke a veríme, že nám budú robiť dlhoročnú radosť.
  Vašu firmu budeme určite všade odporúčať.
  Ešte raz ďakujeme všetkým za vynikajúcu komunikáciu a spoluprácu.
  S pozdravom

  Monika Mikolášová
  Prachov u Jičína, ČR

 • Dobrý deň,

  dňa 10.10. 2013 nám bola dovezená sedacia súprava Atlanta, s ktorou sme zatiaľ spokojní, zároveň by sme sa chceli poďakovať pracovníčke pani Šebikovej z Popradu za ochotu a spoluprácu pri výbere sedačky.

  S pozdravom Antalová Mária. Levoča.

 • Dobrý deň,

  v prílohe vám zasielam fotku sedačky Cosmo, ktorú sme si u vás objednali… sme maximálne spokojní a veľmi pekne vám ďakujeme

  rodinka Brezovských

 • Dobrý deň, p. Janovská,

  ďakujem za vybavenie reklamácie, Váš pracovník prišiel načas, závadu mi na mieste odstránil.
  Cením si Vašu ochotu a vážim si profesionalitu tímu pracovníkov počnúc predavačkami v predajni v Poprade až po Vášho technika, keby takýto prístup malo viac firiem.

  Ešte raz ďakujem,

  S pozdravom
  Ida Dubajová

  Poprad

 • Dobrý deň pani Čičová,

  chceli by sme sa Vám s manželom poďakovať za spoluprácu pri kúpe sedačky, za rady, trpezlivosť a ochotu.

  Sedačku už máme doma a sme veľmi spokojní, je naozaj nádherná a presne podľa našich predstáv.

  Ďakujeme ešte raz a pekný zvyšok dňa prajeme.

 • Dobrý deň,

  chcem sa poďakovať za Vašu ústretovosť pri dodaní mojej sedačky. Neviem, či si ešte spomínate, ale bolo to asi pred 3 mesiacmi. Mala som objednanú sedačku cez štúdio Tess v Starej Ľubovni. Tento týždeň sme konečne skompletizovali obývačku a tak som sa rozhodla, že Vám pošlem fotky 🙂

  Sedačka naozaj splnila moje predstavy. Je dokonalá. Vojde sa na ňu celá rodina, keď ma prídu navštíviť. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za ochotu a ústretovosť. Prajem veľa spokojných zákazníkov 🙂 „

 • Vážená pani Štěpánková,

  včera sme si priviezli sedaciu súpravu, ktorú sme si u vás kúpili.
  Je úplne úžasná, moc sa nám páči a týmto by sme sa Vám radi poďakovali za skvelý a profesionálny prístup. Veľmi dobre ste nám poradila.
  Budeme Vás všade odporúčať.
  Prajeme Vám množstvo ďalších spokojných zákazníkov.
  Posielam foto.
  Pekný deň

  Jitka a Miroslav Lovčíkovi

 • Vážený pán majiteľ,

  chcela by som touto cestou poďakovať pracovníčkam predajne Phase v Košiciach, kde som si objednala sedaciu súpravu. Ich správanie bolo úplne profesionálne, boli veľmi ústretové a bez problémov zvládli aj organizáciu dovozu sedačky ku mne domov. So sedacou súpravou som veľmi spokojná a odporučím Vašu firmu svojim známym. V prílohe posielam fotografiu sedacie súpravy, ktorú môžete umiestni na Váš web. Ešte raz ďakujem Vašej firme a prajem pekný deň.

  Mgr. Ivana Bazínková
  Olomouc

 • Dobrý deň

  Dnes som si objednala sedačku vo vašej predajni v Plzni. Bola som veľmi milo prekvapená profesionálnym a milým prístupom vašej predavačky p. Evy Kozlovej, ktorá sa mi venovala. Vzhľadom k tomu, že som majiteľkou obchodu s oblečením a obchodnou riaditeľkou vo výrobnej firme, viem, aké ťažké je nájsť lojálnych, schopných a spoľahlivých zamestnancov, ako pani Kozlová a jej kolegyňa bezpochyby sú. Taktiež viem, ako je dôležitá pozitívna motivácia, ktorou môže byť vyjadrenie spokojnosti zákazníka. Preto som sa rozhodla, napísať vám túto recenziu. Taktiež v porovnaní s ostatnými predajcami nábytku v Plzni – Kika, Torrimex a dizajnové štúdio JV Pohoda, ktoré som obišla, sú vaše dámy jednoznačne najviac informovaných a ochotné.

  Dúfam, že sedačka mi prinesie rovnakú spokojnosť, ako dnešná návšteva u vás.
  Andrea Zelenková
  výrobná a obchodná riaditeľka spoločnosti
  Bílý mlýn Kepka s.r.o.

 • Dobrý deň

  Dnes som si objednala sedačku vo vašej predajni v Košiciach. Bola som veľmi milo prekvapená profesionálnym a milým prístupom vašej predavačky p. Evy Kozlovej, ktorá sa mi venovala. Vzhľadom k tomu, že som majiteľkou obchodu s oblečením a obchodnou riaditeľkou vo výrobnej firme, viem, aké ťažké je nájsť lojálnych, schopných a spoľahlivých zamestnancov, ako pani Kozlová a jej kolegyňa bezpochyby sú. Taktiež viem, ako je dôležitá pozitívna motivácia, ktorou môže byť vyjadrenie spokojnosti zákazníka. Preto som sa rozhodla, napísať vám túto recenziu. Taktiež v porovnaní s ostatnými predajcami nábytku vKošiciach – Kika, Torrimex a dizajnové štúdio JV Pohoda, ktoré som obišla, sú vaše dámy jednoznačne najviac informovaných a ochotné.

  Dúfam, že sedačka mi prinesie rovnakú spokojnosť, ako dnešná návšteva u vás.
  Andrea Zelenková
  výrobná a obchodná riaditeľka spoločnosti
  Bílý mlýn Kepka s.r.o.

 • Zdravím,

  chcel by som Vám len napísať, že včera sme si objednali sedačku Cosmo vo vašej predajni v Nitre a boli sme nad mieru spokojný s prístupom zamestnancov. Naozaj veľmi príjemné vystupovanie a všetko do detailov nám bolo vysvetlené.
  Ďakujeme
  S pozdravom Valášek a Kvasňovská

 • Dobrý večer,

  musím sa priznať, že mi je ľúto, že som si už nedávno zariadila byt a v čase zariaďovania nevedela o Vašej značke, pretože dizajny Vašich sedačiek sú super. Pochvala pre dizajnéra a, samozrejme, pre Vás, že ste našli toho správneho kolegu 🙂

  Keďže som relatívne mladá, verím, že budem zariaďovať minimálne ešte jeden príbytok (dom) a potom sa isto znovu vrátim na Vašu web stránku, pretože už teraz je tam zopár kúskov, ktoré sa mi veľmi páčia 🙂

  Držím palce, nech sa Vám darí a len tak ďalej v komunikácii so zákazníkom!
  S pozdravom,

  Viera Konová

 • Dobrý deň,

  dnes som bola aj s manželom v predajni Phase v Žiline a ešte stále som ohúrená prístupom obsluhy, ktorá bola veľmi príjemná, profesionálna a na úrovni. Nikto nás do ničoho netlačil, dostali sme odpoveď na všetky otázky, dobré rady a už teraz viem, že sme urobili dobre, keď sme sa rozhodli pre sedačku Phase. Je správne, že ste stavili na kvalitný personál, pretože už sme navštívili niekoľko predajní s nábytkom a ešte sme sa nestretli s takou ústretovosťou ako v predajni Phase Žilina.
  Prajem pekný deň.

  Šebíková Alena
  Martin

 • Vážený pán Duras,

  radi by sme Vám touto cestou so ženou veľmi poďakovali za skúsenosť, ktorú sme prežili včera popoludní pri nakupovaní sedačky do nového bytu vo Vašej pobočke v Trenčíne. Obaja so ženou máme dosť bohaté skúsenosti s klientským prístupom, já už som tým trochu postihnutý :-), pretože sa tým zaoberám svojim spôsobom aj v súčasnej profesii. Musím povedať, že som sa moc často nestretol s tak otvoreným, osobným a príjemným správaním, ako u pani Novákovej. Nákup samotnej sedačky bola jedna vec, ale práve správanie pani Novákovej je to, čo si zo včerajška odnášame ako niečo naviac. Zvlášť keď sa nákup pretiahol v piatok výrazne cez pracovnú dobu.

  Obaja veľmi pekne Ďakujeme

  Pekný deň

  manželia Kocourkovi

 • Dobrý deň,

  Ďakujem Vám za kladné vybavenie objednávky. Sedačka bola doručená v poriadku. Fotografiu pošlem až po rekonštrukcii obývacej izby. Ďakujem za veľmi profesionálny a milý prístup v predajni Zlín. Vašu predajňu som odporučila ďalšiemu záujemcovi.

  S pozdravom Dacíková

 • Dobrý deň,

  v pondelok 9.9.2013 sme boli objednať sedačku Cosmo na pobočke v Košiciach a obsluhovala nás veľmi príjemná, ústretová, vnímavá, úsmievavá a milá pani predavačka. Všetko sme objednali, prekontrolovali, a z tejto predajne sme odišli s úsmevom na perách a spokojností.
  Tímto by som chcela pani predavačku pochváliť, taký prístup som už veľmi dlho nezažila, naozaj jej vystupování bolo veľmi príjemné, a v dnešnej dobe to je asi jedna z mála. Eště raz chválim, chválim chválim, a dúfam budeme takto spokojní aj so samotnou sedaciou súpravou.
  Prajem Vám pekný deň.

  S pozdravem zákaznička Nikola Kročková

 • Dobrý deň pani Dylová.

  ospravedlňujem sa za neskorú odpoved´,ale boli sme na dovolenke. Moc Vám ďakujeme za pomoc pri výbere našej sedacej súpravy. Sme veľmi spokojní .Krásne sme zaplnili priestor v našom novom dome. Fotografie určite pošleme. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme vašej firme veľa predaných sedacích súprav a spokojných zákazníkov.

  Boleslavští,Pustá Polom u Opavy.

 • Vážená p. Filípková,

  Chcela by som Vám a celej firme PHASE poďakovať za neuveriteľne profesionálny a ústretový prístup. Všetko, od prvej návštevy na predajni, až po dodanie sedačky k nám, prebiehalo úplne hladko a bez problémov. Sedačku sme vyzkúšali a sme s ňou veľmi spokojní. Pošlem fotografiu…..
  Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

  S prianím pekného dňa

  Lenka Pospíšilová

 • Dobré popoludnie pán Duras,

  Využívam kontakt z Vášho webu a rada by som poďakovala. Už dlho sme sa nestretli s takým úžasným, ochotným a hlavne profesionálnym prístupom, ako vo Vašej brnenskej predajni. Pani Trsovej týmto veľmi pekne ďakujeme. Jej prístup určite pomohol k tomu, že sme si sedaciu súpravu vybrali práve u Vás.

  Ešte raz ďakujem a prajem Vám pekný deň

  Denisa Kupská

 • Dobrý deň,

  chcel by som Vám touto cestou poďakovať za veľmi milé a ústretové správanie pri výbere sedačky.
  V utorok 27.8.2013 mi bola doručená sedačka Boston, bol jsem veľmi milo prekvapený prístupom pána šoféra, ktorý mi pomohol so sedačkou až do bytu, som s Vašou firmou VEĽMI spokojný, na lôžku sa spí fantasticky a je vidieť, že práca bola odvedená kvalitne. Nenašiel som jediný problém. Keby by bolo takých firiem na Slovensku viac.
  Konkrétne chcem ešte poďakovať pani Kamile Filípkovej, ktorá je skutočná odborníčka vo svojom odbore, so všetkým mi perfektne poradila, vysvetlila a ochotne ukázala.

  Vrelo všetkým doporučujem Vašu Trnavskú pobočku

  Pekný deň.
  Alex. Holan

 • Dobrý deň.

  Chcem poďakovať celému Vášmu tímu, za rýchlu a perfektne spracovanú reklamáciu!!! A tým tiež doporučiť sedačku Phase všetkým, ktorí o Vás zatiaľ len uvažujú!!! Len tak ďalejl!!!

  Kamila Bednářová

 • Dobrý deň,

  Na predajni ma prekvapila Vaša ochota, profesionalita, ústretovosť, všetko, čo si len zákazník môže priať.

  Taký prístup som ešte nikdy nezažila.
  Ďakujem za všetko, rada doporučím Vašu firmu svojim známym.
  S pozdravom a s prianím pekného dňa

  Bc. Halina Černotová
  Assistant
  Safety Manager

 • Dobrý deň p. riaditeľ,

  Vašu spoločnosť som prvý raz začala registrovať prostredníctvom Vlada Voštinára a na odporúčanie známych sme pri výbere sedačky zavítali aj do Vašich predajni v Trenčíne a v Banskej Bystrici. Keď som odchádzala z Vašich predajni, tak som si dala záväzok, že Vám musím napísať (je to po prvý krát!), po prejdení Vašej stránky som zistila, že nie som jediná…a dúfam, že nie aj posledná.
  Skutočne musím súhlasiť s lepším profesionálnym prístupom či v TN alebo BB som sa na našom malom slovenskom trhu ešte nestretla. Pracovníčky boli milé, ochotné, empatické žiadna agresívna agitácia na zákazníka.
  Sedačku som si objednala, takže teraz čakám a dúfam, že budem spokojná aj s kvalitou.
  Prajem Vám veľa úspechov,

  S pozdravom
  Ing. Koňariková

 • Dobrý deň p. Fojtíková,

  dodávka sedačky bola skvelá, pán šofér bol veľmi ochotný a veľmi milý. Sedačky boli veľmi dobre zabalené, dodané v poriadku a krásne vyzerajú.

  Ďalšieho potenciálneho zákazníka sme Vám už poslali, snáď bude tiež nadšený ako my a sedačku si u Vás kúpi 🙂
  Ďakujeme a prajeme krásne letné dni.
  Dědkovi

 • Dobrý deň, p. Kasálková,

  so sedačkou sme zatiaľ veľmi spokojní a ďakujeme. Ocenili sme bezchybné zabalenie pri dodávke – to sa hneď tak nevidí – a tiež vodič bol veľmi milý a dokonca nám pomohol sedačku vyniesť na poschodie. Ešte stále tzv. ladíme celý interiér obývačky. Keby sme v budúcnosti niečo ešte potrebovali, určite sa na Vás obrátime, tiež budeme Vašu predajňu doporučovať našim priateľom a známym.

  Ešte raz ďakujeme a prajeme iba pekné dni a veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravom K. Václavíková

 • Dobrý deň,

  Zasielam fotku mojej novej sedačky, ktorú ste mi pomohla vybrať a naplánovať, zatiaľ som spokojný a nenašiel som zatiaľ žiadny problém. Fotku samozrejme môžete uverejniť na Vašom webe a na facebooku, sú vo veľmi vysokom rozlížení pre lepšie využitie. Ešte sa u Vás určite zastavím, minimálne vyzdvihnúť niekoľko výtiskov Vašich katalógov. Už niekoľkých kolegov a známych zaujal vzgľad sedačky a tiež moje kladné referencie.

  Pekný deň
  Zákazník praha

 • Máme od vás sedačku ATLANTA, v látke Napoleon.

  Sme maximálne spokojní! Bez problémov sme vysali a vyčistili škvrnu od džúsu, čokoládu, keksíky i niekoľko dní zaschnutú lízanku-nie sme čuníci, len sme neboli doma
  Všetko zišlo bez ujmy na poťahovej látke. Sme vám veľmi vďační. Pri dodaní sedačke chýbali dve nožičky, no ako ospravedlnenie nám majiteľ firmy poslal ospravedlňujúci list a bomboniéru! Toto sa mi ešte nikdy nestalo. Prajeme vám teda veľa úspechu, pracovníkom poctivú plácu a iba spokojných zákazníkov!!!

  Evka Račková Ondisková

 • Sedačku Cosmo sme si objednali na predajni v Trnave,

  zaujalo nás perfektné prostredie, výborný dizajn sedačiek a tiež p. Turanová na predajni bola ochotná a ústretová. Čakali sme na dodanie, či budeme rovnako spokojní aj po ňom. Dodanie prebehlo rovnako v úplnom poriadku, šoféri nám pomohli sedačku preniesť za dvere, čo nemuseli, ale boli rovnako ochotní a ústretoví ako predajkyňa. Sedačka je perfektná, môžete sa teda naozaj spoľahnúť na moje priaznivé referencie a odporúčania.

  Martin Lukáč

 • Dobrý deň pán riaditeľ,

  Dlho som premýšľala o zakúpení novej sedačky, pretože som chcela hlavne kvalitný výrobok. Čítala som výborné referencie na Vašu spoločnosť, a aj preto som sa rozhodla, že si objednám sedačku Boston. Je nielen pekná ale aj pohodlne sa na nej spí.
  Touto cestou by som chcela poďakovať pani Maškovej z predajne v Plzni, ktorá bola prvou kontaktnou osobou firmy sedačky Phase, za profesionálny prístup, poradila mi pri výbere poťahovej látky a trpezlivo odpovedala na moje otázky.
  Sedačka nám mala byť dodaná už v piatok 19.7.2013, ale žiaľ, informovali ma, že sa pokazilo auto a v tento deň už dodaná nebude. Na piatok som mala dohodnutých ľudí na vynášku sedačky do bytu, ale na sobotu som už nikoho nemala, zostala som preto úplne bezradná.
  Chcem sa veľmi poďakovať šoférovi p. Róbertovi Pagáčovi a aj pánovi závozníkovi /jeho meno som nezistila/ za prejavenú ústretovosť a ochotu mi sedačku vyniesť až do bytu, dokonca mi ju rozbalili a vyskladali.
  Ďakujem zamestnancom Vašej spoločnosti za takýto prístup k zákazníkovi a dúfam, že rovnakú kvalitu zákazníckeho servisu si udržíte i v budúcnosti, a že so sedačkou budem aj naďalej spokojná.
  Prajem veľa spokojných zákazníkov.

  p. Věra Flamová

 • Prajem Vám príjemný deň Vážený pán Duras!

  Srdečne zdravím z malebného Spiša. Bývame v Spišskej Novej Vsi, ale aj keď v našom meste nemáte predajňu, rozhodli sme sa pre sadačku Phase.
  Práve sme sa vrátili z Vašej predajne v Poprade. Prístup p. Šebíkovej a
  p. Šrámkovej nás veľmi milo prekvapil. V našich zemepisných šírkach je to jav vídaný leda ak len pod mikroskopom. Venovali sa nám od prvej chvíle čo sme vstúpili do interiéru až kým sme neopustili predajňu. Poradili nám s voľbou sedacej súpravy do podmienok nášho bytu. Dovoľujem si preto, oboznámiť Vás s vysokou profesionalitou Vašich zamestnankýň a vyjadriť im NAŠU HLBOKÚ VĎAKU a POCHVALU! Verím, že nastúpený trend vo Vašej firme zachováte aj naďalej. Ostávam s pozdravom. Michaela Kesselová

  RNDr. et Mgr. Michaela Kesselová

 • Dobrý deň pán Duras,

  vzhľadom na riešenie reklamácie sedačky zakúpenej vo vašej firme, ktorá dopadla v náš prospech chcem prejaviť poďakovanie za veľmi rýchle a profesionálne riešenie.
  Taktiež ma potešil list s ospravedlnením a sladkým potešením vo vnútri. Do budúcna zostávam vašou zákazníčkou.
  s pozdravom

  Mária Jančušová

 • Dobrý deň,

  máme od vás sedačku Atlanta v poťahu Florida a sme s ňou absolútne spokojní. Je vynikajúca, preto som sa rozhodol priobjednať si ešte taburetku aj opierku hlavy pre zvýšenie pohodlia. Veľkou výhodou sedačky je, že je na nožičkách a dá sa pod ňou upratovať. Prajem vám, aby sa vám len darilo.

  P. Jan Hochman, Praha

 • Dobrý deň,

  Sedacia súprava Cosmo, ktorá nám bola od vás doručená, prišla na našu radosť v poriadku v stanovenom termíne. Sedačka je krásna, luxusná a veľmi sa nám páči. Môžete sa spoľahnúť na naše priaznivé odporúčania rodine a známym.

  Eva Boháčová

 • Dobrý deň,

  včera som navštívil Vašej predajňu s cieľom pozrieť si ponuku Vašej spoločnosti.

  Vo Vašej predajni sa ma ujala Vaša pracovníčka pani Dana Turková.

  Dovoľte mi, aby som Vám osobne vyjadril maximálny obdiv nad jej profesionálnym prístupom, s takou maximálnou starostlivosťou o zákazníka som sa už veľmi dlho nestretol. Strávila so mnou minimálne hodinu, odpovedala mi na všetky moje otázky a bolo ich naozaj veľa, poradila s výberom materiálu, sedačky, farby nôh.

  Nakoniec, som sa predovšetkým vďaka jej snahe poradiť mi, rozhodol sedaciu súpravu kúpiť u Vašej spoločnosti. Pretože som si nebol presne istý s rozmerom, pripravila mi kalkuláciu a dohodol som sa s ňou, že ďalší deň sa stavím a dohodneme ďalší postup. Dnes som sa teda zastavil a sedaciu súpravu objednal.
  Servis takej úrovne Vám samozrejme prináša kladné referencie a prípadné ďalších potencionálnych zákazníkov.

  V závere môjho poďakovania a hodnotenia Vašej pracovníčky, by som si Vás dovolil upozorniť na dve veci, ktoré podľa môjho názoru mierne kazí môj skvelý pocit z nákupu. V prvom rade je to dĺžka dodanie výrobku, samozrejme chápem a akceptujem výrobu na zákazku, avšak dĺžka čakanie je naozaj dlhá. Domnievam sa, že čas dodania by bol asi pre zákazníka prijateľný v čase 14 dní. Druhou vecou, ktorá ma zaujala a dnes aj moju podriadenú, ktorá bola vo Vašej predajni so mnou je vzhľad a technický stav budovy a jej okolia. Neviem či ste vlastníkom, či len nájomcom, ale k nábytku Vašej úrovne a vzhľadu by si zaslúžil väčší záujem aj okolie a vzhľad budovy.

  S prianím pekného dňa

  Bc Miloslav Stingl

 • Dobrý deň,

  Už na predajni sme boli príjemne prekvapení profesionálnym prístupom p. Hošnovej, celý proces od objednania až po dodanie bol v úplnom poriadku, všetko prebehlo podľa dohovoru. Sedačku nám všetci v dobrom závidia a dobré referencie od známych, na základe ktorých sme si sedačku od Vašej firmy vybrali, môžeme posunúť ďalej.. J

  S priateľským pozdravom

  Michal Šváb

 • Dobrý deň,

  Boli sme príjemne prekvapení tým, že sedačka Cosmo, ktorú sme si objednali vo Vašej predajni v Ostrave, nám prišla o týždeň skôr, ako sme čakali. Dobre sa na nej sedí, výborne leží, vyskúšal som na nej aj prespať a všetko fajn. Vaša firma sa môže spoľahnúť na naše pozitívne odporúčania.

  S pozdravom

  Jakub Tomoszek

 • Vážený pán riaditeľ,

  chcela by som Vám poďakovať za vybavenie mojej prosby o zmenu odtieňa látky našej novej sedačky. Pri písaní e-mailu Vám, som ani nedúfala, že sa dočkám odpovede, nieto, že mojej žiadosti vyhoviete. Sme naozaj s manželom šťastní, veľmi si Vášho jednania vážime.

  Ešte raz moc ďakujeme.

  Prajem Vám veľa úspechov v práci i v osobnom živote. Ďakujem. Renáta Havláková

 • Dobrý večer

  pred časom sme u Vás kúpili sedačku.

  Je úplne úžasná! Moc ďakujeme, hlavne pani Lenke Kasálkovej, za rady a trpezlivosť 🙂

  Posielame fotku, pre inšpiráciu ostatných;-)

  Prajeme krásny večer a veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravom rodina Janečková.

 • Dobrý deň,

  chcela by som sa touto písomnou formou poďakovať za sedaciu súpravu, na ktorú sme netrpezlivo čakali 9 týždňov, ale stálo to zato. Máme
  sedaciu súpravu boston, úžasne sa na nej spí, je krásna. Rodičia ma učili, že nie sme taký bohatí, aby sme si kupovali lacné veci a pri Vás to pravidlo
  platí do bodky.
  Poďakovanie patrí aj chlapcom ktorý nám ju vyniesli a dali do izby. Ani neviem ako ju tam dostali, bolo to na chlp. Ešte raz ďakujeme všetkým,
  aj predavačkám v Šamoríne.

  S úctou Prokešová

 • Dobrý deň pán Duras,

  chcem poďakovať za ochotu, úžasný prístup a poradenstvo vo Vašej predajni v Šamoríne, pri výbere sedačky.
  Len tak ďalej!!! 🙂 Už sa na sedačku moc tešíme.

  Prajem krásny deň

  s pozdravom Skálová Lucie

 • Vážený pán Duras,

  určite si na mňa pamätáte,sedačku,ktorú som u Vás reklamovala,mi už prišla. Som veľmi spokojná, myslím,že sedáky sú vyplnené lepšie ako boli pôvodné-nové. Chcem sa Vám ešte raz poďakovať a popriať veľa úspechov v podnikání. ĎAKUJEM, Vlková

 • Dobrý deň,

  V tomto týždni sme si na vašej predajni v Žiline objednali sedačku ATLANTA. Neviem teda ešte, ako s ňou budem spokojný, na to je „asi“ príliš skoro! Čo ale môžem napísať s istotou, je pochvala a uznanie obom predavačkám, pani Urbánkovej a pani Šuríkovej. Navštívili sme predajňu trikrát, než sme si vybrali tú pravú. A vždy sa nám obe dámy venovali ochotne, milo, pomohli radou, trpezlivo odpovedali na naše otázky a to ich nebolo málo.

  Ak budeme spokojní so sedačkou rovnako ako s obsluhou, tak už sa tešíme teraz, aj keď výroba ešte len začne.

  Ďakujeme touto cestou oboma a budeme ich medzi známymi, ktorí by si chceli sedačku kúpiť, vrelo odporúčať!

  Manželia Krejčovi

 • Dobrý deň,

  posielam Vám foto sedačky, ktorú sme si zakúpili v predajni v Ostrave, ešte minulý rok v júli a sme s ňou veľmi spojní, aj čo sa týka riešenia a aj materiálu. Taktiež ďakujeme ochotnému personálu, ktorý nám pomohol pri riešení a skladaní novej sedačky.

  Ešte raz VEĹMI PEKNE ĎAKUJEME a každému vrelo odporúčam.

  S pozdravom Serdelová

 • Dobrý deň,

  moc ďakujeme za kvalitnú a praktickú sedačku a milý a ochotný prístup personálu vo Vašej predajni v Trnave.

  Silvia Bočeková

 • Dobrý deň,

  chcela by som Vám poďakovať a veľmi pochváliť skvelý, milý a ústretový personál v Nitre. Dlho sme hľadali sedačku, ktorá by spĺňala moderný vzhľad a zároveň pohodlie. Pak sme Vás navštívili a bolo rozhodnuté. Posielam pár fotiek a odporúčam Vás všetkým, ktorí ešte váhajú. Vaše sedačky sú bezkonkurenčné.

  Hruzíková Alica

 • Dobrý deň,

  pred pár dňami sme obdržali sedačku snov. Typ sedačky – Long Island. Pohodlie, kvalita a výborný materiál sú samozrejmosťou. Všetkým odporúčame nielen tento typ sedačky, vhodný pre väčšie priestory a väčšie množstvo ľudí, ale aj jedálenské stoličky!
  S pozdravom.

  Simona Konečná
  Kvetoslavov

 • Dobrý deň,

  staviame rodinný dom a vyskytol sa nečakaný problém – sedacia súprava. Viac ako mesiac sme obchádzali márne všetky predajne s nábytkom v Košiciach a okolí. Nechceli sme nič zvláštneho. Proste len sedaciu súpravu, ktorá by bola kvalitná, cenovo prijateľná, mala moderný a nadčasový dizajn, pritom aby bola originálna a pohodlná. Na odporúčanie známych sme sa v sobotu 9.3. zastavili vo vašej pobočke v Košiciach. Už pri vstupe, nám bolo jasné, že sme konečne našli tú správnu predajňu. Výber bol obrovský. Také množstvo typov, látok a poťahov sme naozaj nečakali. Nutné však povedať, že k našej maximálnej spokojnosti prispel aj personál. Môžem Vám len gratulovať. Takúto zamestnankyni akou je pani Krajňáková (aspoň tak je meno uvedené na faktúre) Vám môže konkurencia závidieť. Venovala sa nám aj potom, čo jej skončila pracovná doba. Bola milá a ochotná. Jej profesionálny prístup nás veľmi potešil a prekvapil.

  Záverom mi dovoľte poďakovať za to, že sme mohli byť Vašimi zákazníkmi. Firma PHASE je dôkazom, že aj v dnešnej dobe sú na trhu spoločnosti, ktoré sú schopné poskytnúť zákazníkovi maximálny komfort a ústretovosť pri nakupovaní. Vám osobne a celej spoločnosti želám do budúcnosti veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravom

  Iveta Kolajová

 • Dobrý deň,

  chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať za super sedačku na ktorej sa teraz môžeme pohodlne vyvaľovať. Sme veľmi spokojní celá rodina. Kupovali sme ju len nedávno a to práve typ Cosmo. Takže ešte raz veľká vďaka.

  S pozdravom

  Kuzmová, Trenčín

 • Dobrý večer prajem,

  rada by som pridala príspevok do Vašich referencií- hoci na našu u Vás objednanú sedaciu súpravu ešte len čakáme.

  Chcela by som sa poďakovať predovšetkým pani Zuzane Mičiakovej, ktorá s trpezlivosťou v pomerne neskorých večerných hodinách zodpovedala všetky moje otázky týkajúce sa výberu tej správnej sedačky. S manželom sme teda navštívili Vašu predajňu v Žiline, kde sme dotiahli už len detaily.

  Nikde som sa nestretla s takou profesionalitou, záujmom o zákazníka a ochotou, ako u Vás, preto Vám želám veľa spokojných zákazníkov a veľa úspechov. Právom patríte k špičke Slovenska.

  S pozdravom Katarína Dudrová

 • Dobrý deň!

  Kúpili sme od vašej firmy sedačku na odporúčanie mojej klientky. Pred návštevou Vašej predajne v Brne sme dôkladne mapovali trh a neboli sme s výberom spokojní. Teraz ešte len zisťujem, že ste rozbehli masívne reklamu a teší ma to.

  Musím uznať, že sme u Vás boli spokojní. S výberom, personálom predajne, (nie s termínom dodania – po Vianociach), s vlastným výrobkom i s prístupom k drobnej oprave v záruke.Ste prvý, komu list takého druhu píšem. Som náročný k svojim aj cudzím zamestnancom.

  Potešilo ma, že existujú dobre vedené firmy a nie je nutné ich hľadať medzi nadnárodnými gigantmi. Želám Vám úspech, viem, nakoľko je zaslúžený a odpracovaný. Tiež viem, že niekedy veľmi pomôže takýto pochvalný list. Nie vždy ide všetko ľahko, nie vždy vám všetci úspech prajú.

  Prajem Vám veľa zdravia, energie a ďalších úspechov!

  MUDr. zdenek Kroupa
  riaditeľ
  Apollonia privátne zubná klinika
  http://www.apollonia.cz

 • Dobrý deň,

  Chcem Vám veľmi poďakovať za novú sedačku od Vás.V prvom rade veľká vďaka p.Piršelovej z predajne v Nitre. Tá nám veľmi pomohla pri výbere poťahu. Sedačku sme mali za 5 týždnov doma. Ešte raz, veľká vďaka.

  Jurenová

 • Dobrý deň,

  dnes som navštívila predajňu v Košiciach a rada by som sa s Vami podelila o moje pocity a postrehy.
  Úplne ma očaril prístup p. Kissovej, jej profesionalita, ochota, odborné znalosti a rady sú na nezaplatenie – keby boli všetci obchodníci takí, bolo by radosť nakupovať.
  Pani Kissová sa snažila nájsť sedaciu súpravu mne, priamo na mieru – pýtala sa na moje požiadavky, životný štýl, diskutovala so mnou farebný výber atď a to sa len tak nevidí GRATLUJEM 🙂
  Som nadšená.

  Renée Inanek Nemcová

 • Dobrý večer,

  kupovali sme u Vás sedačku Long Island. V prílohe Vám zasielam foto sedačky. Je fakt výborná. Sme veľmi spokojní.
  Ďakujeme veľmi pekne, aj za prístup predavačiek z Nitry a prajeme celej spoločnosti veľa ďalších úspechov do ďalších rokov.

  S pozdravom

  Zuzana Lauková

 • Dobrý večer,

  zasielam Vám foto našej sedačky Cosmo 3+2, ktorú sme si vybrali a objednali v predajni v Trnave, a sme s ňou veľmi spokojní. Zároveň by som sa chcela poďakovať za milý a profesionálny prístup personálu.

  S pozdravom

  Cabadajová

 • Moc ďakujeme

  za super sedačku a leňošku, ktorá si hneď získala veľa obdivovateľov a „leňochov“, ktorí by sa na nej dokázali váľať celý deň 🙂 Ďakujeme moc aj personálu na predajni v Poprade, kde sú skutočnými profesionálmi, dokážu milo obslúžiť a odborne poradiť. Dlho sme novú sedačku vyberali a sme radi, že sme nakoniec zvolili tú od Vás! Všetkým Vás môžeme len a len radi odporučiť! Vďaka!

  Michaela Venená

 • Pozdravujem Vás, p. Duras,

  dňa 06.02.2013 ste nám v predstihu dodali sedačku typ COSMO, pričom sme nadmieru spokojní nielen so sedačkou, ale so všetkým, čo sa týka Vašej spoločnosti a pracovníkov, ktorí u Vás pracujú.

  Od prvej návštevy v predajni v B. Bystrici nám bolo jasné, že sedačka sa bude kupovať od PHASE a to hlavne z dôvodu veľmi šikovného ( odborne zdatného) personálu v predajni v B. Bystrici, kde som konečne mal pocit, že je na SK obchod , kde aj ROZUMEJU tomu, čo predávajú, nie len predávajú, ako u 99% obchodov na SK ( IKEA, KIKA, MOEBELIX…..)

  Kvalita sedačky, spracovanie, servis, vynikajúci personál, dovoz tovaru …. je super, pokračujte touto cestou, kde v tomto prípade je cena za produkt úplne nepodstatná, lebo Vaše služby sú minimálne o 3 triedy lepšie ako v hore uvedených diskontných predajniach . :- )

  Všetkým vrelo môžem odporučiť, čo sa už aj stalo, aby si kúpili produkt z Vašej dielne a nečítali zbytočne letáky, ktoré chodia každý týždeň od neviem akých predajní nábytku, kde nízka cena výrobku je aj zodpovedajúca kvalite a službám…

  S pozdravom
  Heric Peter

 • Vážený p. Duras,

  dovoľujem si touto cestou vyjadriť uznanie za profesionálny prístup Vášho personálu na predajni v Poprade.
  Konanie, s ktorým sme sa na predajni stretli – bohužiaľ – nie je ešte v tomto odbore štandardom. Trúfam si to tvrdiť, pretože prvýkrát sme predajňu navštívili v januári 2012, v čase, keď sme hľadali inšpirácie a skúmali možnosti sedačiek do nášho domu. Okrem iného práve rokovania p. Šrámkovej nás po roku obiehania predajní nábytku a veľtrhov priviedol k rozhodnutiu vrátiť sa, a nechať si vyrobiť sedačku Vašou firmou.

  Objednávku sme urobili 14. januára 2013. Design, kvalita, ale predovšetkým opäť veľmi ústretové a profesionálne jednanie p. Šrámkovej nás utvrdilo v tom, že hoci cena sedačky je vo vyššej cenovej hladine, ako je za obdobne veľké sedačky obyklé v predajniach ako ASKO, KIKA, apod, že naše rozhodnutie je správne. Od tej doby tiež veľmi radi odporúčame vo svojom okolí každému, kto uvažuje o sedačke, aby určite zahrnul Váš showroom do výberu.

  S pozdravom

  Kateřina a Karel Červinka

 • Dobrý večer,

  zasielame vám fotku sedacej súpravy Comet. Sadla do obývačky ako uliata 🙂 Má super polohovateľné opierky, čo je veľkou odmenou pre moju chrbticu :)) Veľmi sa z nej tešime a chceme sa poďakovať p.Piršelovej z predajne v Nitre, ktorá bola veľmi ochotná, milá a hlavne trpezlivá pri našom výbere tej pravej sedačky pre nás 🙂 Kto sa nevie rozhodnúť kde a akú sedačku si vybrať určite nech navštívi predajňu Phase a bez sedačky určite neodíde

  Henrieta Makoviczka

 • Dobrý deň,

  zasielam foto mojej novej sedacie súpravy, ktorú som u Vás pred Vianocami zakúpila. Mala som krásny darček pod stromček. Sedacia súprava sa páči a ja som s ňou veľmi spokojná. Tiež chcem touto cestou poďakovať pani predavačke Šrámkovej z Popradu za pomoc pri výbere, bola veľmi milá a ochotná.

  S pozdravom

  Marcela Kopecká

 • Pekný deň,

  už prešlo pár mesiacov čo sme od vás vyhrali sedačku, ale fotku posielame až teraz čakali sme kým si dokončíme byt, aj keď to nieje ešte na 100% hotové nedalo mi to vám neposlať fotku už teraz. V byte bývame už mesiac a keď mám pravdu povedať každý večer zaspávame na gauči Je taký pohodlný, že sa nám s neho nechce ani vsávať…každému kto nás navštívil sa veľmi páčil, pohodlnosťou, veľkosťou a tiež aj látkou (napoleón) ktorá sa dá bez problémov čistiť….

  ešte raz ďakujeme a ešte by som chcela pozdvihnúť váš ochotný personál v B.Bystrici, pani predavačka bola strašne milá a ochotná, sedačky sme si mohli odskúšať, posedieť si a aj nám poradila len odporúčame a budúci zákazníci sa nemusia ničoho báť, pretože ste veľmi seriózna firma, výhru ktorú ste sľúbili ste aj dodržali, dokonca ste dali aj naviac ďakujeme a prajeme veľa, veľa spokojných zákazníkov

  Martina Ľuptáková

 • Dobrý večer,

  dnes sme si vo vašej predajni v Žiline objednali sedaciu súpravu Atlanta.
  Týmto by sme chceli veľmi poďakovať za ústretový a profesionálny prístup vašich pracovníčok, ktoré sa nám dlhú dobu venovali a radili pri výbere sedacej súpravy.
  Sme veľmi spokojní s vašou ponukou i prezentácií vašich výrobkov v predajni.

  Určite doporučíme predajňu aj ďalším kamarátom či rodine.
  Prajem Vám i celému vášmu kolektívu veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravom manželia Húšťovi

 • Dobrý deň,

  dodatočne vám posielam foto premeny našej obývačky, kde súčasťou je aj sedačka od Vás = ) S manželom som boli úplne nadšení, pretože keď sme sedačku dali na svoje miesto, tak to bolo ako keby bola presne robená k nám = )

  Ešte by som vám chcela napísať, že najviac nadšení z celého procesu nákupu sedačky, sme boli nadšení a spokojní s prístupom predavačiek na predajni v Šamoríne.

  Boli úplne úžasné, ústretové, poradili so všetkým, ochotné, venovali sa nám vždy , keď sme predajňu navštívili a to i s naším 3-ročným synom. V dnešnej dobe sa takýto prístup skoro nevidí a preto vám takých zamestnancov môžu ostatní len závidieť.

  Ešte raz ďakujeme a veríme, že sedačka nám dlho poslúži a my poprípade aj v budúcnosti vašu predajňu opäť navštívime. Každopádne všetkým známym vrelo odporúčame, práve jedni z nich idú dnes navštíviť vašu predajňu v Hradci Králové.

  S pozdravom Hana Krejčí

 • Dobrý deň,

  zasielame vám fotografiu našej novej sedacej súpravy, ktorú sme zakúpili v predajni Phase Košice.
  S výrobkom sme veľmi spokojní a chceli by sme touto cestou poďakovať pani Kissovej, ktorá realizovala našu objednávku.
  Prajeme vašej firme veľa spokojných zákazníkov.

  So srdečným pozdravom

  Irena Janoušková

 • Vážený pán Duras

  máte síce napísané, že sa Vám máme ozvať, ak sa nám niekto zo zamestnancov dostatočne nevenoval, ale ja by som práve chcela vyjadriť spokojnosť s Vašou zamestnankyňou v Banskej Bystrici, pani Ruskovou, ktorá bola veľmi ochotná, všetko nám dostatočne vysvetlila a s jej prístupom a profesionalitou sme boli veľmi spokojní.

  Ďakujeme Ing. Cabanová Blanka

 • Vážený pán Duras

  Dnešného dňa som od vašej spoločnosti dostal poďakovanie za dôveru, ktorú som prejavil zakúpením vašej sedacej súpravy. Vážim si váš záujem o zákazníka i po uskutočnení obchodu a na margo mojej spokojnosti uvádzam, že hoci som váš výrobok pre vadu na sedacej časti musel reklamovať, so spôsobom i rýchlosťou vybavenia reklamácie som bol nadmieru spokojný. Rovnako som bol veľmi spokojný i s profesionalitou predávajúcej vo vašej pobočke v Žiline. Ostávam s pozdravom a želaním, aby čo najviac spoločností podnikalo rovnako korektne ako tá Vaša..

 • Pred pol rokom som si kúpil od firmy Phase sedaciu súpravu Long Island.

  Pred pol rokom som si kúpil od firmy Phase sedaciu súpravu Long Island. Môžem vrele odporučiť. Je potiahnutá látkou Nanovel, látka je odolná, hrejivá a veľmi príjemná na dotyk. So všetkými funkciami sedačky som spokojný. Predavačky v predajni v Trenčíne sú skvelé, okamžite reagujú na mail a všetka komunikácia bola úplne spoľahlivá. Doprava výborná, auto prišlo načas v dohodnutý čas a šofér mi pomohol vyložiť náklad.

  Cena za dopravu bola primeraná, lacnejšia ako som očakával. Dlho som zháňal takú sedaciu súpravu a pomer cena – kvalita je výborná. Sedačka je pružinová, preto je to dôležité mať na vedomí a pripraviť sa na ich väčšiu hmotnosť pri sťahovaní a manipulácii. Ide o sedačku vynikajúcej kvality za dobrú cenu. Človek má radosť, keď narazí na poctivú prácu, vynikajúce služby a solídne správanie.

  V Čechách som takúto sedačku za podobnú cenu nezohnal.

 • Dobrý deň pani Mazánková

  Ďakujem za vybavenie reklamácie, dokonca v expresnej rýchlosti 😉 Obe taburetky mam už doma.

  Neviem, komu mam poďakovať, že posunul riešenie mojej reklamácie p. Kopeckému. Ak môžem, dovolím si povedať, že pán Kopecký je veľmi šikovný chalan, ak by mu v budúcnosti pomohlo moje kladne hodnotenie na jeho osobu, z pohľadu klienta, tak dávam veľké plus, je nádejný mladý muž, plný energie a slušného vychovania, veľmi šikovný, profesionálne rieši problémy, takého sa oplatí si udržať vo firme.

  A tak by som ho hodnotila, aj keby vybavenie reklamácie nebolo rýchle 😉

  Tak ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup z Vašej strany a prajem veľa úspechov, v pracovnom ale i osobnom živote 😉

 • Dobrý deň

  Touto cestou by som sa Vám rad poďakoval za výborne skúsenosti pri nákupe mojej novej sedačky.

  Od prvého momentu od príchodu do predajne v Šamoríne som mal pozitívny pocit, najmä z Vášho personálu ako aj so samotných sedačiek. Konečne som našiel predávajúcich čo sa rozumeli a mali znalosti o produkte, vedeli zodpovedať všetky moje otázky a nenásilne poradiť.

  Veľmi som taktiež ocenil ochotu vyhovieť aj pri mojej neštandardnej požiadavke a spôsob komunikácie. Absolutné vyrovnanie sa so službami na ktoré som zvyknutý zo Západnej Európy a USA a to za veľmi prijateľne ceny.

 • Dobrý deň

  Týmto by som chcela vyjadriť mimoriadnu spokojnosť s kvalitou zakúpenej sedačky COMET rovnako ako aj s obsluhou a ochotou personálu pri jej nákupe. Zároveň dávam súhlas na uverejnenie tohto vyjadrenia na internete.

 • Vážené pracovníčky obchodu so sedačkami PHASE v Šamoríne

  Veľmi pekne Vám ďakujem za typ, ktorý ste mi dali. Na základe neho som si u Vás koncom apríla kúpila novú sedaciu súpravu. Som s ňou nesmierne spokojná. Je veľmi pekná a veľmi pohodlná. Pri rozhodovaní o kúpe novej sedačky do nášho nového bytu som ani chvíľku neváhala a u Vás som si objednala sedaciu súpravu. Má nám byť dodaná až v mesiaci október, ale už teraz sa z nej veľmi teším.

 • Dobrý deň pani Čičová

  Mám od Vás sedačku LONG ISLAND, v látke Napoleon banánovej farby.

  Chcela by som poďakovať za výbornú komunikáciu a ústretovosť vo vašej predajni v Trenčíne. Aj keď som požadovala pre Vás neštandardné riešenia (vzorkovník látok, morenia dreva, platenie na účet), vždy ste mi vyšli v ústrety a našli riešenie.

  Pre budúcnosť by som iba odporučila, aby ste tieto služby zaviedli ako štandard, myslím že by to uspokojilo aj veľa iných zákazníkov. Sedačku už mam doma od mája, už bola 2x „pokrstená“ červeným vínom a prežila bez úhony. O jej pohodli a bežnej údržbe ani nemusím písať, jednoducho výborne.

  Preto teraz budem objednávať do sady aj stoličky.

 • Vážený pán Duras!

  Sedačka, ktorú sme u Vás v mesiaci jún 2010 bola dobrý vyber – typ Long Island 2+3+taburetka.

  Je kvalitne vypracovaná, poťahová látka splna kvalitu, modernosť a design. Nožičky sedačky v peknom modernom prevedení. Mechanika – vyklop a zaklop opierok funguje bez problémov. Moderny design celej sedačky splnil naše očakávania a sme s jej kúpou spokojný. Cena sedačky podľa môjho názoru je primeraná kvalite . Okrem toho bola dodržaná lehota dodania, čo svedčí tiež o kvalite servisu predajne Sedačky Phase v Šamoríne a samotného slovenského výrobcu tak isto. Dúfam , že sedačka vydrží aj ďalšie roky, pretože sme ju len nedávno kúpili a budeme to môcť skonštatovať aj po rokoch.

 • Pochvala na NR

  Dobrý deň p. Magová a celý kolektív spol.

  Veľmi pekne Vám chcem poďakovať za sedačku, ktorú sme obdržali v najväčšom poriadku a za krásne prevedenie a za všetko úsilie, ktoré bolo z Vašej strany vynaložené. Som spokojná a veľmi sa mi páči a bola naozaj pod stromček, okrem mňa sa páčila aj celej rodine a známym. Som Vám vďačná aj za to, že ste nám na mieste vo vašej predajni venovali dostatok času k výberu a za radu.

  Ešte raz vrelá vďaka, pozdravujem aj kolegyňu,

 • Dobrý deň!

  So sedačkou zakúpenou u Vás sme veľmi spokojní. Keďže máme dve malé deti, veľmi oceňujeme materiál, z ktorého je vyrobená. Je výborne riešená, poskytuje nám mimoriadne pohodlie pri sledovaní televízie. V budúcnosti plánujeme dokúpiť taburetku.

  Určite budeme Vaše výrobky odporúčať našim známym.

 • Vážený pán Duras

  Dnes som si vo Vašej predajni v Banskej Bystrici objednal sedačku. Bol som veľmi prijemne prekvapený profesionalitou Vašich pracovníčok. Konečne som sa niekde na Slovensku stretol s prijemnou obsluhou, ktorá sa snažila vyjsť v ústrety zákazníkovi ako je to zvykom v západoeurópskych krajinách.

  Ešte raz ďakujem za profesionálne služby.

 • Milý kolektív trnavskej predajne Phase

  Ďakujem za list, ktorý ste mi poslali a zároveň ďakujem aj ja Vám.

  Do Vašej predajne sme sa dostali po nie veľmi príjemných skúsenostiach z predajní so sedacími súpravami, tu v Bratislave. Vďaka internetu a reklame, som sa spojila s pani Adrikou Šottníkovou, ktorá ma previedla Vašou virtuálnou predajňou. Bola veľmi ochotná vypočuť ma, akú mám predstavu, dokonca mi do pol hodiny poslala informačný mail. Keďže aj Vaša internetová stránka je na veľmi dobrej úrovni a vzdialenosť miest nie je príliš veľká, vybrali sme sa do Trnavy. Opäť nás privítala pani Šottníková, ktorá s nami prešla takmer celú predajňu a vysvetlila nám rozdiely v materiáloch.

  Sedaciu súpravu sme objednali, zaplatili zálohu a presne o 4 týždne mi volali, že máme hotovú sedačku. Aj napriek tomu, že dodacia lehota je 6 až 9 týždňov.

  Som rada, že sú ešte ľudia, ako táto pani a firma, ako je táto. Odporúčam Vás aj svojim klientom a verím, že Vás ešte navštívime. Mimochodom sedačka je úžasná :-).

 • Dobrý deň pán Duras

  V marci sme kúpili výrobok z vašej spoločnosti – sedačku Cosmo a sme s ňou veľmi spokojní. Splnila všetky naše očakávania, je pohodlná, priestranná, príjemná. Musíme povedať, že nám padla hneď do oka ako sme ju uvideli vo vašej predajni v Trnave na Zavarskéj ulici. Prešli sme totiž rôzne firmy a ich predajne a dlho sme nenašli to, čo sme chceli. Chceme ešte vyzdvihnúť ochotu, trpezlivosť, odbornosť a prístup pani Adriky Šottníkovej. Myslíme, že veľmi prispieva k vášmu dobrému menu. Prosím, odovzdajte jej naše poďakovanie ešte raz.

  Vaše výrobky určite odporučíme našim priateľom.

  Ďakujeme a želáme vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

 • Dobrý deň, pani Šottníková!

  Pred mesiacom 30.4. sme s Vami objednávali sedačku Panama, a odvčera už stoji v našej obývačke! Napriek dodacej lehote 5-9 týždňov sa to stihlo za 4! Ďakujeme za Váš prístup pri našom vyberaní, keď ste s trpezlivosťou čakali, kedy konečne padne z našich úst ten pravý povrchový materiál. Sedačka je úplne super, aj tvarom aj farbou. Určite ste na takéto zdĺhavé rozhodovanie zvyknutá, ale aj tak ďakujeme. Nie každý predávajúci ma taký prístup a snahu o vysvetľovanie.

  Ešte raz ďakujeme (ako aj Vášmu zamestnávateľovi, ktorý tak promptne sedačku vyrobil, ako aj šoférovi, ktorý nám maximálne vyšiel v ústrety) !!!!!!!

 • Dobrý deň pán riaditeľ

  Rada by som sa s Vami podelila o skvelý pocit pri nákupe Vašej sedacej súpravy v predajni v Brne. Prerábam teraz byt, takže mám za sebou veľa podobných stretnutí pri nákupoch a nikde sa o mňa tak pekne nestarali.

  Vaše kolegyne v predajni v Brne sa o mňa vzorne starali, tak ako pri výbere sedacej súpravy, tak neskôr pri zaisťovaní dovozu a látky, ktorú som potrebovala doručiť. Gratulujem Vám k výberu skvelého pracovného kolektívu, prajem veľa úspechov v ďalšej práci.

  Pekný víkend

 • Dobrý deň

  Ďakujem za Váš list. So sedačkou Long Island som veľmi spokojný, dokonca som si po ňu šiel z Prahy do Brna. A tým sa dostávam k jadru veci. Môj názor je, že vám chyba predajňa v Prahe či v blízkom okolí. Zo skúsenosti svojej a svojich známych viem že tu je priestor pre takú predajňu. Niekoľko známych napríklad v posledných mesiacoch nakupovalo v Torrimexe, čo je vaša konkurencia z Plzne. Moderna sedačka sa v tejto cenovej kategórii v Prahe nedá kúpiť.

 • Dobrý deň

  Rada by som touto cestou ocenila prácu predávajúceho personálu v novo otvorenej pobočke predajne nábytku Phase v Ostrave. Už niekoľko mesiacov sme zháňali sedaciu súpravu, ktorá by zodpovedala našim vysokým požiadavkám nie len na dizajn, ale aj na kvalitu materiálu. V tejto súvislosti sme si nemohli nevšimnúť nízke profesionality českých predavačov a ich neochoty. Snáď jednou výnimkou boli predavačky v Poľsku (tam však nezodpovedala kvalita sedacieho nábytku), s manželom sme si hovorili, že by tam mali českí predavači chodiť do kurzu, ako komunikovať so zákazníkmi.

  S týmito skúsenosťami sme prišli do vašej novej predajne v Ostrave – Hrabová a pripadali sme si ako v inom štáte. Krásny, priestorný interiér predajne, usmievavé a trpezlivé predavačky, a čo hodnotíme snáď najviac, dokázali perfektne poradiť ako s výberom sedací súpravy, tak s poťahovým materiálom. Upozornili na možnosť nechať si urobiť z rovnakej poťahovej látky dekoračné vankúše, alebo očalúniť staršie kreslá atd. Nesmierne sme ocenili vysokú úroveň predaje, ktorá je v týchto končinách veľmi mimoriadna. Sedaciu súpravu sme hneď objednali a dúfame, že lehota dodania bude kratšia než avizovaných 9 týždňov. Neviem, ako sa dámy volali, ale odkážte im, prosím, naše poďakovanie a ocenenie (pracovali na našej objednávke dnes, t.j. 29.6., č. OV/26). Ešte teraz sme si o tomto zážitku rozprávali s manželom

  Prajeme Vám veľa rovnako spokojných zákazníkov ako sme my a verte, že dobrý personál je viac ako reklama. Už dnes sme vás odporučili trom našim priateľom.

 • Dobrý deň

  Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za sedaciu súpravu Cosmo, ktorú sme si mohli poskladať podľa nášho želania na požadovanú neštandardnú dĺžku. Sedačku sme vyberali dlhšie obdobie a pre výber práve vo Vašej spoločnosti sme sa rozhodli nielen pre to, že nás sedačka oslovila a dobre sa nám na nej sedelo, ale veľkú úlohu v tom zohrala aj ochota Vašich zamestnankýň na predajni v Košiciach. Musím povedať, že pokiaľ budete zamestnávať tak príjemné a ochotné predávajúce a zachováte si aj kvalitné výrobky, verím že Vaša spoločnosť bude na slovenskom trhu úspešná.

  So sedačkou sme zatiaľ veľmi spokojní, už prežila aj nejaké „tekutinové“ zásahy našich detí a na poťahu to zatiaľ nezanechalo stopy. Radi Vás budeme odporúčať aj našim priateľom.

  Prajem Vám veľa úspechov a spokojnú klientelu.

 • Dobrý deň

  V auguste som od vás kúpila sedaciu súpravu. Som s ňou spokojná a vo vašej predajni som sa stretla s ochotou a spoluprácou zo strany predavačiek. Tiež páni, ktorí mi ju priviezli, boli veľmi ústretový. Ešte raz ďakujem.

 • Dobrý deň pán riaditeľ,

  chcela by som Vám z celého srdca poďakovať za veľmi príkladný prístup k reklamácii. Včera váš technik odstránil všetky nami uvedené chyby k našej spokojnosti. Nie vždy sa takto pristupuje k zákazníkovi.
  Snáď vám urobím radosť aj správou, že sa sedacia súprava ľúbila celej našej rodine, obdiv zožal tiež použitý materiál. Myslím, že veľké poďakovanie patrí tiež vášmu technikovi, ktorý presne vedel, na čo siahnuť. Ešte raz Vám ďakujem.
  Prajem Vám a celej vašej firme čo najviac úspechov a spokojných zákazníkov.

 • Dobrý deň pán riaditeľ,

  Chcela by som Vám touto cestou veľmi poďakovať za láskavý prístup, trpezlivosť a ochotu p. Valcovej a jej kolegyni z predajne v Brne. V neposlednej rade aj Vám, že ste nám vyšli v ústrety a pozastavili naši objednávku, pokiaľ sme sa neutvrdili v náš názor pri voľbe odtieňu kože sedačky, ktorú sú si u Vás objednali.
  S pozdravom a prianím, aby sa Vám darilo vo Vašej práci.

 • Dobrý večer prajem,

  moje meno je Tomáš Novák a dnes som si vo Vašej predajni v Trnave objednal svoju novú sedačku, na ktorú sa veľmi teším. Rád by som vyzdvihol prístup predajkyne pani Holkovičovej, ktorá mala s nami veľmi veľa trpezlivosti a bola veľmi ochotná pri akejkoľvek našej požiadavke vedela pohotovo zareagovať. Kiež by bolo na Slovensku viacej spoločnosti ako ta Vaša, ktorá sa naozaj o zákazníka dokáže postarať. Ešte raz ďakujem.

 • Vážený pán riaditeľ,

  prešli sme asi všetky obchody s nábytkom a až vo vašej predajni sme našli to, čo sme hľadali. Spomenuli sme si na Váš minuloročný billboard, kde bola krásna sedačka a už ju máme aj objednanú. Vybrať typ sedačky, vybrali sme FRISCO, nebol až taký problém ale poťah áno. Chceme touto cestou moc poďakovať p. Tamare Fojtíkovej za jej naozaj profesionálny prístup. Po zapožičaní troch vzoriek nakoniec vybrala poťah Florida. Ale oba sme si výberom neboli istí. Preto sme pred Vianocami telefonovali a žiadali o pozastavení objednávky. Bolo nám vyhovené a hneď v novom roku sme mali doma znova Floridu a Napoleon. Pani Fojtíková nám poradila, že jednofarebná sedačka bude v tomto prevedení vyzerať honosnejšie a my jej musíme dať za pravdu. Dnes sme objednali poťah Napoleon béžový na sedačku FRISCO a už sa tešíme, až ju budeme mať doma.

  Ďakujeme a prejeme veľa spokojných zákazníkov.

 • Dobrý deň.

  Ďakujem za veľmi príjemný list. Chcela by som sa Vám aj ja poďakovať za veľmi dobrý a príjemný nákup. Sedačku už máme doma, je úžasná. Obsluha v košickej predajni veľmi milá a ochotná. Keby všetci predajcovia a výrobcovia boli takí ako Vy. Môžte byť príkladom pre všetky slovenské firmy.

  Ďakujem.

  Mgr. Viera Vandliková, spokojná zákazníčka

 • Dobrý deň,

  V stredu som si u Vás zakúpil sedaciu súpravu LONDON 3 + 2. Musím konštatovať veľkú spokojnosť s Vaším výrobkom a zároveň potvrdiť fakty uvádzané na web. stránkach Vašej spoločnosti ohľadom profesionálneho vystupovania zamestnancov (predavačiek), servisu, informovanosti a pod. Výrobok potom hovorí sám za seba. Týmto dokazujete, že renomé Vašej spoločnosti je na vysokej úrovni, ktorá sa v dnešnej hektickej dobe vytráca, keďže všetci podnikajú za účelom zisku, nie za účelom spokojnosti zákazníka a jemu poskytovanému servisu. Za tieto všetky atribúty je potom ten, kto je spokojný, ochotný zaplatiť aj omnoho väčšiu sumu. Na záver chcem napísať, že ste ma presvedčili o vysokých kvalitách Vašich výrobkov a služieb a týmto Vás môžem doporučiť ďalším (čo som už aj urobil).
  V prílohe Vám posielam fotografiu Vašej sedačky doplnené o mnou prevedenú inštaláciu a zakomponovanie do interiéru novostavby rodinného domu. Tieto dva navzájom prepojené kroky tvoria úžasný celok, za ktorý Vám a celému týmu pracovníkov spoločnosti PHASE ďakujem.

  S pozdravom

  DAICH spol. s r.o.
  Josef Kubík-jednatel

 • Dobrý deň,

  zakúpila som si sedačku s kreslom vo vašej zlínskej predajni. Chcem poďakovať za milú, profesionálnu obsluhu i skvelú dopravu.
 Verím, že budem spokojná a s radosťou odporučím… 

Ďakujem, s prianím úspešných dní

 • Dobrý deň,

  chceli by sme Vám poďakovať za vynikajúce služby a prácu, ktorú ponúkate. Ste naozaj jedinečnou spoločnosťou, ktorá nemá v Brne konkurenciu. Obišli sme viacero predajní s nábytkom a Vaša predajňa bola jedna z mála, kde sme sa cítili skutočne dobre. Zodpovedajúca vďaka patrí Vašim kolegyniam, ktoré boli veľmi ochotné, ústretové a milé, čo je prístup, ktorý nám v 90% predajní chýba. Objednanú sedačku sme s úžasom preberali 4 týždne po objednaní, z čoho sme boli v šoku, každopádne to bol (na rozdiel od konkurencie) šok pozitívny :o) Chceli by sme teda ešte raz poďakovať brnenskému týmu na predajni a Vašej výrobe, odvádzate úžasnú prácu.  S pozdravom


  
Veronika Baráková

 • Dobrý deň,

  odpovedám Vám na list, ktorý nám prišiel poštou. Ďakujeme za prianie, so sedačkou sme spokojní a dúfame, že nám dlho bude slúžiť. Tiež sme boli spokojní s rýchlosťou vybavenia objednávky a možnosťou sledovať jej výrobu.

 • Dobrý deň

  Prepáčte, že oneskorene reagujem na Váš list, v ktorom ste prejavili vďaku za dôveru zakúpením Vašich výrobkov. Od Vašej firmy sme zakúpili sedačku, s ktorou sme zatiaľ spokojní. Okrem toho sme si objednali aj stoličky, kde ste v rámci predvianočnej akcie ponúkli aj dva vankúše. Túto možnosť sme radi využili.
  Na skvalitnenie Vašich služieb navrhujem, aby ste k predávaným sedačkám pribalili aj kúsok látky, z ktorej je vyhotovená. Spomínam to preto, lebo pri obstarávaní doplnkov k sedačke, sme nie vždy dokázali farebne ich zladiť (napr. koberec, ale aj poťah stoličiek, ktoré sme nakoniec zakúpili u Vás a boli očalúnené tou istou látkou ako je sedačka). Toto sme nakoniec dosiahli vďaka personálu Vašej predajne v Trnave, ktorému sa chcem touto cestou poďakovať.
  Myslím, že toto je všetko čo som mal v úmysle Vám dať na vedomie. Ďakujem.

 • Vážený pán Duras,

  ku koncu roka som si od Vašej spoločnosti objednala rohovú sedačku a hoci bolo krátko pred vianocami, tak sme na sviatky sedačku už mali. Sme s ňou veľmi spokojní, farebne aj materiálovo odpovedá tomu, čo sme od nej očakávali. Myslím, že za tú cenu vyzerá naozaj luxusne, na odporučenie som zvolila látku Napoleon, pretože máme doma dvoch psíkov, ale na údržbu je naozaj super. Chcela by som touto cestou poďakovať ešte raz personálu predajne v Zlíne, dámy boli naozaj ochotné a hlavne veľmi milé, pomohli mi s výberom farby a poradili naozaj dobre. Takmer celý minulý rok som pátrala po sedačke, ktorá by nám vyhovovala ako rozmerovo, materiálovo i cenovo, sedačka od Vás bola trefa do čierneho! Už som Vás odporučila niekoľkým známym, ktorí tiež uvažujú o novej sedačke. Ešte raz ďakujem. Na záver len jednu malú výhradu, dať dohromady tie dva kusy sedačky tzv. aby zapadli, bol naozaj oriešok, trvalo nám to dosť dlho, síce drží dobre pohromade, ale aj tak by som sa prihovárala za iné riešenie.

  S pozdravom Gromanová Renata

 • Dobrý deň p.Duras,

  asi dva týždne sa tešíme z novej sedačky Atlanta z Vašej firmy.Celý nákup – od vyhľadania Vašej ponuky na internete, po návštevu predajne V Žiline,od objednávky, až po dovoz domov, prebiehal profesionálne , bez problémov.Tiež montáž sedačky bola celkom jednoduchá.S manželom sme konečne /!/ neboli zaskočení žiadnou nepríjemnosťou, ktorá sa nám posledné roky ,pri rozbaľovaní nového nábytku,vždy objavila / napr. z dvoch objednaných skríň bola jedna inej farby, rošt postele bol menší než rám , o chýbajúcich skrutkách ani nehovorím/ .

  Ďakujeme a želáme Vám veľa ďalších spokojných zákazníkov!

 • Prajem pekný večer pán Duras,

  chcel by som Vám teda zreferovať, sedačku od Vás už máme doma. Vybrali sme LONG ISLAND s jedným kreslom a sme maximálne spokojní. Vyzerá veľmi luxusne a pohodlne. Predavačka na pobočke v Brne bola veľmi ochotná, rovnako ako šofér dodávky, ktorý nám pomohol s vynesením. Ešte uvažujeme dokúpiť k tejto zostave aj konferenčný stolík.
  S pozdravom Dušek Milan

 • Dobrý večer pán riaditeľ.

  Pri svojom pracovnom vyťažení som sa až teraz dostal k tomu, aby som sa s Vami podelil o svoju skúsenosť a nákupom sedacej súpravy z Vašej firmy. Od konca mája 2012 som majiteľom sedacej súpravy Atlanta. Celý proces od výberu na predajni, objednania a dodania prebehlo na najprofesionálnejšej úrovni. Vaše predavačky na predajni v Brne si zaslúžia pochvalu za svoj prístup k zákazníkovi. S takýmto prístupom sa človek nestretne každý deň.
  S pozdravom

  Zdeněk Dostal

 • Vážený pán majiteľ,

  dňa 08.06.2012 v čase o 17.55 hod. sme spolu s manželom navštívili Vašu pobočku v Košiciach. Prerábame domček, takže sme sa za to ročné obdobie stretli so všelijakým prístupom zo strany predajcov. Keď som ako študentka VŠ pracovala chvíľu v zahraničí poznačilo ma to natoľko, že som nevedela pochopiť správanie sa predajcov u nás na Slovensku. Odvtedy prešlo už 6 rokov, ale po návšteve Vašej pobočky som ostala v nemom úžase, a preto som Vám o tom MUSELA napísať. O Vašich sedačkách som sa dozvedela zo sociálnej siete. Po návšteve Vašej internetovej stránky, kde ma prekvapila aj online poradkyňa, som bola presne informovaná o pobočke a aj o približnej cene za sedačku, ktorú som si vybrala. Tak sme sa v piatok po práci vybrali s manželom do Košíc, trošku sme sa pomotali v okolí budovy SPP a ku Vašej predajni sme dorazili, ako som už vyššie uviedla, v čase o 17.55 hod. Ja som už nemala nádej, že by sa nám niekto v PIATOK a o takom ČASE ešte venoval, ale môj Luky ma povzbudil, aby sme to aspoň skúsili. Ospravedlnili sme sa tetám predavačkám, že prichádzame v takom čase, ale na moje milé prekvapenie nás čakal VRELÝ PRÍSTUP, ÚSMEV, PROFESIONALITA, hneď nám vypočítali cenu za sedačku, poradili……môžete byť na nich hrdý, naozaj majú a aj Vy máte náš OBDIV! Z pobočky sme odchádzali neskôr než o 18.00 hod, aj keď im o takom čase pracovná doba skončila.
  V sobotu pobočku navštívil môj kolega, ktorý sa ku vám chystal už dlhšiu dobu a môj výskot a nadšenie v telefóne ho len povzbudili. A aké bolo jeho prekvapenie? Zistil, že som hovorila pravdu a zažil taký istý prístup jednej šikovnej pani predavačky.
  Ja som sa na prvý pohľad zaľúbila do rohovej sedačky London, ale po zhliadnutí tej krásy naživo sme sa zhodli na COmete. Na maily som si hneď našla prepracovanú celú cenovú ponuku, ktorú som si pri odchode z predajne poprosila, a ktorú mi zaslali nie o týždeň, nie o mesiac, ale tak ako sľúbili.
  Keby sme mohli, už máme podpísanú objednávku…..ale ja verím, že či si ju objednám o týždeň alebo o mesiac, JA JU RAZ V OBÝVAČKE BUDEM MAŤ….tie línie, šitie a materiál…….jedna nádhera…..

  Srdečne ďakujeme za Vašu prácu a za celý Váš kolektív…dali ste kráľovskú korunu slovenskému výrobku, ktorý ponúkate s nadnárodnou profesionalitou!!!!!

  Prajeme Vám Veľa úspechov!

  S pozdravom

  Katka & Luky Krasoví

 • Sedačka phase

  SEDACKU OD TEJTO FIRMY MOZEM VRELO LEN ODPORUCAT JE KVALITNA !! MAM JU DOMA 3 ROKY A VYZERA AKO KEBY SME JU TERAZ DOVIEZLI JE SUPER!!!! ODPORUCALI MI JU ZMAMI KTORY JU MAJU TIEZ UZ VIAC ROKOU !!! A MUSIM POCHVALIT UZASNY OCHOTNY A TRPEZLIVY PERSONAL V SAMORINE KDE SME SI JU BOLI VYBRAT!!!
  Mifkovičova Silvia

 • Dobrý deň pán riaditeľ,

  ďakujem za Váš list a dovoľte, aby som využil možnosť vyjadriť spokojnosť so službami Vašej spoločnosti a prístupom k zákazníkovi. Vaše výrobky sú nadštandardné ako svojou kvalitou, tak aj možnosťou variability. Mimoriadny je aj prístup k zákazníkovi zo strany predavačov. Ja som si sedaciu súpravu objednával v predajni Vašej spoločnosti v Českých Budějoviciach. Vzhľadom k tomu, že som spolu s manželkou túto predajňu prvýkrát navštívil skôr náhodou, pomerne neskoro poobede a sortiment nás veľmi zaujal, nevšimli sme si, že obchod medzi tým má už najmenej pol hodiny po zatváracej dobe. Cez túto skutočnosť sa nám personál ďalej venoval bez toho, aby slovom dal najavo, že mu už skončila pracovná doba.
  S dodanou sedacou súpravou sme spokojní a pravdepodobne to nebude jediný nákup u vašej firmy. Rovnako tak nebudem váhať s odporúčaním výrobkov Vašej firmy svojim priateľom a známym.
  Prajem Vám do ďalšieho obdobia veľa obchodných úspechov i osobnej spokojnosti.

  S pozdravom Karol Janda

 • Ďakujeme Vám

  za všetkú ochotu a za profesionálny prístup. Sedačku som si dnes priviezli domov a sme
  z nej nadšení. Páči sa nám filozofia spoločnosti Phase a prístup k zákazníkovi, naozaj sa to dnes moc
  nevidí. Zostaňte stále taký, budeme Vás odporúčať a to je tá najlepšia reklama. Prajeme Vám veľa
  spokojných zákazníkov a my veríme, že nám sedačka vydrží naozaj dlho. Husár

 • Dobrý deň pán Duras,

  radi by sme Vám poďakovali za úžasný prístup spoločnosti Phase a za profesionálny prístup personálu v Českých Budějovicích. Nielen, že sme prekvapení celkovým prístupom, telefonáty spokojnosti a možnosťami sledovať výrobu na nete, ale dnes som si priviezli sedaciu súpravu domov a sme z nej nadšení, je krásna, kvalitná. Zostaňte stále taký aký ste. Husár

 • Ďakujeme

  za krásnu sedačku od Vás, sme s ňou maximálne spokojní, sme veľká rodina a vždy sa super pomestíme. Sedačku Cosmo sme najprv videli u mojich budúcich svokrovcov, tak sa nám zapáčila a vypýtali sme si kontakt. Ešte raz vďaka!!! Dobosiová

 • Poďakovanie

  Ja by som Vám a vašim zamestnancom chcel poďakovať,sedačku od Vás vlastníme od februára a sme maximálne spokojný.Takisto prístup Vašich zamestnancov v predajni v Banskej Bystrici bol vysoko profesionálny a zároveň priateľský ale nevtieravý,proste na vysokej úrovni.

  S pozdravom

  Marek Ridzoň

 • Dobry den,

  rada by som touto cestou vyzdvihla vysoku odbornost Vasich zamestnancov, a to od nakupu (predajna v Samorine, pani Rigova), dodavku az po riesenie reklamacie. Je skvele, ze na Slovensku existuje spolocnost, ktora nepouziva slova ako KVALITA a spokojnost zakaznikov len ako frazu.
  Prajem Vam vela pracovnych uspechov!

  Zuzana Fratričová

 • Dobrý deň pán riaditeľ,

  moc ďakujem za záujem. Sedačku máme doma a je moc krásna a perfektne vypracovaná. Manžel veľmi chválil Váš systém rozkladu 3 sedu / konštruoval a vymyslel vraj génius /.
  Chystám sa ešte napísať chválu na Vašu firmu a odporučiť aj ostatným záujemcom. Tiež pracujem ako obchodník a som denne v kontakte s výrobou. Dokážem preto pochopiť isté problémy, ktoré môžu v jej priebehu nastať, ale oceňujem záujem všetko vyriešiť. Ja sa tiež snažím maximálne uspokojiť svojich zákazníkov a vyhovieť všetkým ich požiadavkám.
  Veľmi si tiež vážim Vašej osobnej intervencie, aby sme sedačku dostali v termíne!
  Naozaj som zatiaľ na Slovensku, okrem menších súkromníkov nepoznala firmu s takým záujmom o zákazníka.
  Aj pán technik, ktorý sedačku doviezol bol veľmi príjemný / ostatne ako všetci Vaši zamestnanci / a so sedačkou nám pomohol
  – Je naozaj veľmi ťažká a z toho predpokladám, že bude aj veľmi kvalitná!
  Krásne nám tu prevoňala nádherná koža, celú obývaciu izbu.
  Vzhľadom k týmto skúsenostiam s Vašou firmou ju budem s radosťou odporúčať všetkým svojim známym.

  Ešte raz mnohokrát ďakujem a prajem Vám i všetkým zamestnancom vydarenú a odpočinkovú dovolenku!

  Jitka Jurdová

 • Dobrý deň kolektívu predajne sedacích súprav PHASE v Trenčíne.

  Objednali sme si u Vás sedaciu súpravu Cosmo. Objednávku u Vás sme urobili aj vďaka vašej pracovníčke p.Habánkovej. Tri roky sme sa snažili nájsť vhodnú sedaciu súpravu do nášho domu. Keď sme aj našli, neprofesionalita a neochota predajného personálu nás nakoniec odradila. p.Habánková bola nielen veľmi milá a ústretová, ale i jej znalosti ohľadom produktu, ktorý sme si vybrali boli na vysokej úrovni. Poradila i také detaily, ktoré nás nenapadli. 🙂 Týmto sa chcem ešte raz poďakovať p.Habánkovej a celému kolektívu zaželať veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravom rod.Suláková

 • Ďakujem

  Jitke z brnenskej pobočky za perfektnú starostlivosť a úvodné info k sedačke. Spolupracovník, ktorý je nadšený z výrobku, ktoré predáva, je tým najlepším odporúčaním. Jitka je pravý človek na svojom mieste a nábytok z Phase je parádny.

  Lenka Hrochová

 • Pekný večer,

  dnes nám prišla sedačka, ktorú sme od vás vyhrali. Krásna kométka v napoleóne aj s taburetkou a vankúšikmi, ktoré sme si objednali naviac….je krásna ešte raz ĎAKUJEME veľmi sa z nej tešíme :)) byt ešte dokončujeme, tak keď budeme zariadený, zabývaný pofotíme a pošleme fotky, dúfam, že to bude čo najskôr…

  ešte musím pochváliť váš prístup k zákazníkom, vybavenie, dodanie…milý personál všetko na PROFESIONÁLNEJ úrovni, aká sa bohužiaľ vidí na Slovensku málokedy….

  Budeme vás len odporúčať, ešte raz ďakujeme…:))

  S pozdravom Martina a Stanley:)))

 • Dobrý deň,

  dnes sme druhýkrát navštívili pobočku v Nitre, a vybrali sme si s priateľkou sedačku. Prečo? Predajňa je skvelá, sedačky tiež. Ale takých predajní a sedačiek sme videli veľa. V čom bol ten rozdiel, ktorý u nás rozhodol? Servis. Obsluha. Predavačky, aj na moje vysoké nároky, splnili všetko čo som od nich čakal na 10/10, ak nie viac. Maximálna možná empatia, vedomosti aj diskrétnosť. Vďaka za všetko, vám i predavačkám, vážte si ich, takto obetavých ľudí je dnes málo. Tešíme sa na novú sedačku,

  s pozdravom Filip Kríž + Alena Polidarová

 • Vážený pán riaditeľ,

  chceli by sme sa s Vami podeliť o veľmi príjemný klientsky zážitok s celou Vašou firmou. Zariaďujeme novo postavený rodinný dom a došlo aj na sedaciu súpravu. Vzhľadom k tomu, že sme už v zrelom veku, vyberáme pri zariaďovaní predovšetkým kvalitu a jednoduchosť, ale veľkú úlohu pre nás hrá aj obsluha a servis. Sedačky Phase sme objavili na internete už začiatkom leta, prvý veľmi príjemný zážitok bol na Vašich stránkach – prehľadnosť, atraktívnosť a veľmi príjemná komunikácia po chatu. Z chatu sme sa tiež dozvedeli, že nemusíme platiť dlhú cestu za prevoz sedačky z Brna (pôvodne najbližšia predajňa), pretože v auguste otvárate pobočku v Hradci Králové. Pretože poznám hradeckých predajcov nábytku, išli sme začiatkom septembra s miernymi obavami o obsluhu i k Vám. Obsluha Vašich pracovníčok však predčila naše očakávania – ochota, ústretovosť a pritom nevtieravosti nás presvedčili, že volíme správne. Navyše sme boli milo prekvapení prieskumom spokojnosti „po telefóne“ s obsluhou na predajni niekoľko hodín po jej objednania. Sedačku Cosmo máme objednanú a veľmi sa na ňu tešíme. Veríme, že budeme spokojní so sedačkou ako sme boli doteraz nadšení Vašej prezentácií firmy a profesionálnym prístupom všetkých obsluhujúcich pracovníkov. PS: chválime Vás a odporúčame v okruhu svojich známych, prajeme Vám veľa úspechov v ďalšej kvalitnej práci.

  Třasák, České Meziříčí

 • Srdecne pozdravujem,

  dnes vlastne vcera sme objednali sedacku, v predajni sme boli „vsehovsudy“ 2x a nastastie, nebolo to posledny krat, ale ja sa uz neviem dockat, kedy sedacka pristane u nas v obyvke, chcela som napoleon antracit, a predsa som zmenila na windsor, ale toto nie je tak podstatne. Uplne uzasny personal v Tn, ale ako som citala, same kladne ohlasy nielen na Slovensku, ale aj v Cechach. Tesim. Pretoze viem, ze svet a dobu tvoria ludia. Sme tu jeden pre druheho. A u Vas je to tusim poslanim.
  Len tak dalej Dik moc, nech sa dari a my si pravdepodobne este dojdeme doobjednat lenosku ))

 • Dobrý deň,

  posielam foto sedačky ktorúsme si zakúpili vo vašej predajni v Trnave . Sme veľmi spokojný odporúčame každému. Okrem toho že je krásna je aj veľmi pohodlná Ďakujeme

  Monika Krajčirovičova Benkovska

 • Vážení,

  so zakúpeným výrobkom sedacou súpravou Boston s funkciou 3-sed sólo rozťahovacia som spokojná. Verím, že pri správnom zaobchádzaní sa budem dlho tešiť z jej používania. Zatiaľ ju vlastním 10 dní.

  Rada by som vyzdvihla ústretovosť p. Valcovej z predajne v Brne so zabezpečením troch pánov na vynesenie sedacej súpravy do panelového bytu na tretie poschodie.

  Náročnosť na vynesenie je veľká, pri váhe výrobku, úzkom schodišti a šírke dverí do bytu. Sama by som mala veľký problém zaistiť si výnos a keby nebolo p. Valcovej, tak by som bez služby výnosu vašou firmou objednávku zrušila.

  Prajem vám, aby vo vašej spoločnosti pracovali samé pani Valcové.

  S pozdravom

  Věra Konečná

 • Dobrý deň pán Duras,

  Srdečne Vás pozdravujem a aj ja s manželom si dovoľujeme vyjadriť náš názor na Vašu firmu. Už dlho som sa nestretla s takou profesionalitou, ochotou a ústretovosťou ako pred pár dňami vo Vašej predajni v HK. Zo začiatku sme neboli rozhodnutí v akej predajni sedačku kúpime, ale Vaša predajňa bola naša prvá voľbou a taktiež tou poslednou. Vďaka sympatiám a ochote Vašich pracovníčok sme už nemali potrebu ísť obchádzať ďalšie obchody.

  Musím oceniť aj to, že nám názorne ukázali čo sa stane s poťahom, keď sa na sedačku vyleje voda. Aj to nás utvrdilo v tom, že sa oplatí si trošku priplatiť a staviť na kvalitu.

  V HK bol skvele zohraný tím, predavačky sa výborne dopĺňali a bolo vidieť, že vedia o čom hovoria (čo nie je v dnešnej dobe samozrejmosť). Široká škála farieb, poťahov a rôznych kombinácií je paar exelant.

  Sedačka sa nám teraz vyrába a to, že môžeme online sledovať jej výrobu je krásna čerešnička na torte.

  Pochvala teda patrí aj Vám, pretože vediete skvele firmu.

  díky Lenka

 • Dobrý deň pán Duras,

  chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za pomoc s reklamáciou mojej sedačky. Prečalúnenú „Cometku“ máme doma niečo cez mesiac a dovolím si povedať, že je nádherná. Splnila všetky moje očakávania. Chcela by som sa poďakovať aj pani Habánkovej za ochotu pri vybavovaní detailov okolo reklamácie.

  Ešte raz veľmi pekne ďakujem,

  S pozdravom,
  Kristína Kubejová

 • Dobrý deň pán Duras.

  Pevne verím, že tento mail sa dostane až ku Vám a budete si ho mať možnosť prečítať. Pán Duras, aspoň takouto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať personálu vo vašej predajni v pobočke Banskej Bystrici. Špeciálne by som sa chcel poďakovať p.Monike Ruskovej, ktorá mi pomáhala s objednávkou č. BB/269-41. Jej prístup bol ukážkový. Hoci som prešiel v poslednej dobe veľa predajní s nábytkom a môžem povedať, že všade sa snažil personál, pani Rusková aj tak citeľne vyčnievala. Bola ochotná, iniciatívna ( nie však otravná ), milá, trpezlivá. A tých pozitív by som mohol nájsť ešte mnoho. Ten stolík, ktorý som si kúpil u Vás, som videl ešte minimálne v dvoch predajniach a cena bola všade približne rovnaká. Dôvod prečo som si ho kúpil práve vo Vašej predajni, je už vyššie spomínaný prístup personálu a hlavne p. Ruskovej. Poviem Vám, že takto si predstavujem, že má vypadať obsluhujúci personál. A hlavne kvôli nemu sa rád ešte určite v budúcnosti zastavím vo Vašom obchode a budem zvažovať ďalšiu kúpu.

  S úctou

  Mgr. Milan Jendrišák

 • Dobrý deň pán Duras,

  rada by som sa Vám touto cestou chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať za kladné vybavenie mojej neobvyklej požiadavky pri kúpe sedacej súpravy. Vytúžená sedačka splnila moje očakávania, odporúčam každému !!!

  Musím kladne oceniť úžasný prístup personálu v predajni v pobočke v Nitre a tiež im chcem veľmi pekne poďakovať.

  Prajem Vám a celému kolektívu veľa pracovných a osobných úspechov.

  S pozdravom

  Andrea V.

 • Dobrý deň pán Duras,

  v piatok 2.11.2012 nám priviezli sedačku, ktorú sme si od Vás objednávali. Musím povedať, že je skvelá. Šofér maximálne ústretový pri vynáške. A taktiež musím pochváliť predavačky v predajni v Nitre na Štúrovej ulici, boli uplne perfektné pri výbere aj spracovaní objednávky. Kiežby takýchto predajní a obsluhujúcich ako u vás bolo viacej. Skutočne musím vysloviť úprimnú vďaku za ochotu, promtné vybavenie objednávky a tiež za kvalitu. Naplnila naše očakávanie a verím, že bude slúžiť.

  Prajem Vám aj celému tímu veľa pracovných a osobných úspechov.

  Všetko dobré!

  S pozdravom Zuzana

 • Dobrý večer mladá pani Fojtíková,

  Transakcia prebehla úspešne. Sedačka COMET je už v byte rozložená a práve na nej pohodlne ležím :-).
  Som maximálne spokojný, ako sa sedačkou, tak s Vašim ľudským prístupom a to hlavne z pohľadu, že sa v brandži pohybujem už 12 rokom.
  Vďaka Vám je COMET časti môjho daru k mojim narodeninám, aj keď som si ho musel zaplatiť sám.

  Pekný večer Vám praje Pinkas Karel

 • Chcela by som veľmi pochváliť,

  úroveň profesionality vo Vašej predajni v Šamoríne. Dnes som tam s manželom bola vybrať sedačku a veru sme si aj vybrali.
  Pani bola veľmi milá a ochotne nám poradila. Profesionálny prístup nás milo prekvapil, kiež by všade boli taký ochotní predajcovia.

  Sedačku budeme mať doma do vianoc, tak sa tešíme. Ďakujeme! :o)

 • Ďakujem

  špičkovej a profesionálnej firme Phase za dokonalý a rýchly servis a predovšetkým za vytúženého, pohodlného a predčasného Ježiška! 🙂

  Ste super!

 • Dobrý večer,

  chceli by sme touto cestou pochváliť Vašu predavačku z predajne Trenčín a to konkrétne pani Číčovú. Pri výbere našej budúcej sedačky sa nám maximálne niekoľkokrát venovala. Svojím prístupom a jednaním so zákazníkom by mohla ísť príkladom všetkým.

  Mockrát ďakujeme a prajeme pekný zvyšok večera.

  Baránkovi

 • Dobrý deň pán Duras,

  pred pár dňami som navštívila Vašu predajňu v Šamoríne a musím povedať, že som bola úplne očarená … A to nielen krásnou predajňou a úžasnými pohovkami, ale v prvom rade predavačkami.Musím vám napísať, že som sa snáď za svoj život s tak ochotnými a príjemnými predávajúcimi naozaj nestretla, krásne ma aj s deťmi uvítali, deti si nadšene celú dobu hrali v det. kútiku a ja som mala dostatok času a priestoru všetky pohovky v kľude vyskúšať, na všetky otázky mi pani predavačky veľmi ochotne a milo odpovedali, všetko ukázali .. No klobúk dolu, predavačky sú bezchybné, zohraný team, ešte druhý deň som vďaka nim mala výbornú náladu … Potom som si ešte potrebovala niečo ujasniť po telefóne a zase pani bola do telefónu veľmi milá, príjemná … A to sa dnes takmer nevidí, predavačky, ktoré sú profesionálky, ktoré svoju prácu robia veľmi radi a pritom sú „ľudské“. V sobotu sa chystám vziať na vašu predajňu ešte manžela, aby vaše pohovky videl aj naživo, ešte sa rozhodujeme medzi Londonkou a Cometkou. – ))

  V sobotu sa teda chystáme znovu na vašu predajňu, možno by sme už urobili objednávku, tak samozrejme budem veľmi rada, ak by zľava išla uplatniť, každá ušetrená korunka dobrá ..

  Každopádne vám musím ešte napísať, že v Bratislave sme pochodili xxx predajní s pohovkami a v žiadnej predajni som nebola nadšená a to ani z pohoviek, ani z personálu … Takže u vás naozaj veľmi príjemné prekvapenie, už som to ani nečakala … Jediné čo ma trošku mrzí, že treba Cometka ani Londonka nemá úložný priestor a nie je rozkladací-pre prípadné návštevy, ale zase to aký má dizajn, to aký máte úžasný výber potahovek a super materiály (myslím Napoleon), tým u mňa vyhrala na celej čiare a oželieme aj úložný priestor aj rozkladanie … A ten pocit, ktorý som si z vašej predajne odniesla, ten to len podčiarkol ..

  Tak jediné čo ešte môžem napísať, len tak ďalej, veľmi sa teším, až budem mať vašu pohovku doma …

  Krásny deň, Linda Kuncová

 • Dobrý večer, pán Duras,

  bola som presvedčená, že mi odpoviete, a trochu som dúfala, že kladne, ale ozaj som nečakala, že takto obratom. Intuícia mi hovorila, že čo som si prečítala na Vašej stránke, nie je len reklama. Ja skutočne obdivujem Vašu filozofiu, obdivujem Váš postoj k zákazníkom, obdivujem, čo ste ako mladý človek dokázali a veľmi Vám držím palce.

  A samozrejme, veľmi Vám ďakujem!

  Posielam Vám teda čísla mojich objednávok: ZA/416-45 a ZA/417-46.

  Ako som Vám napísala, nezáleží mi až tak na tom, aby to bolo do Vianoc. Ja už som presvedčená, že s mojimi sedačkami bude aj moja rodina spokojná. Ale 10%-ná zľava môjmu rozpočtu pomôže.

  Ešte raz veľká vďaka.

  S úctou

  Regina Hvezdová

 • Je to ešte len mesiac,

  čo sme sa sťahovali, ale aj tak už je náš obývačka útulný, vďaka PHASE sedačke. Vďaka skvelému personálu v Trenčíne, vďaka pánovi majiteľovi aj vodičom dodávky aj všetkým ostatným, ktorí sa na tom podieľali, sme vo finále NAOZAJ spokojní.

 • Dobrý večer,

  chodenie po obchodoch je pre mňa ako muža utrpením. Manželka sa rozhodla vymeniť starú sedačku a dotiahla ma aj s mojou nechuťou k nakupovaniu nábytku do Vašej predajne v Bierovciach pri Trenčíne. Bol som milo prekvapený, po vyskúšaní očarený a po objednaní u príjemnej obsluhy predajne sme odchádzali obaja spokojní, hlavne ja som bol zo svojej pozitívnej reakcie prekvapený. Plánovaná objednávka 8 týždňov výborne dodržaná, dovoz vopred avizovaný a presný, vykládka bez problémov. Teraz sa „vyvaľujem“ v leňoške a manželka v Long Islande. Taburetku okupuje náš yorkshire. Domáca idylka a spokojnosť.

  Len doporučujeme. Fandím tomuto slovenskému výrobcovi.

  rod.Brunovská / Drietoma

 • Nádherná sedačka Phase…

  kúpa v predajni Trnava. Milá a ochotná predávajúca, no aj Váš zákaznícky servis na nete veľmi pomohol s výberom.
  Musím len odporúčať.
  Dakujem.

  Dominika N.

 • Dobrý deň,

  touto cestou by sme sa aj my chceli srdečne poďakovať za Vašu skvelú sedačku a prostredníctvom fotky Vám ukázať,
  ako krásne nám do bytu zapadla:)))

 • Dobrý deň,

  posielam Vám foto našej sedačky od Vás.:)
  Moc Vám ďakujeme. Sme veľmi spokojní:)

  S pozdravom Hromádková Eliška

 • Dobrý deň!

  Posielam Vám fotku našej sedečky, ktorú sme kúpili u Vás v predajni v Poprade.
  Sme s vašou sedačkou veľmi spokojní, tak ako sme boli spokojní s predavačkami vo Vašej predajni!
  S pozdravom

  Dagmar Růžičková, Stanislav Veselý

 • Dobry den,

  posielam fotografiu našej obývačky, kde ako vidno, dominantou je sedačka Cosmo od Vás. Sme veľmi spokojní,
  sedačka je nádherná, priestranná, už teraz má vela obdivovateľov. Ak budete mať záujem, fotografiu kľudne
  môžte zverejniť, aby sa zákaznici mohli inšpirovať.
  Dúfam, že aj táto foto prispeje k získaniu nových zákazníkov.
  Želam veľa úspechov a spokojných zákazníkov (ako som ja :-), s pozdravom Rusnakova Martina (Trnava)

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame