logo sofa-phase sedackyphase

Za kvalitou si stojíme

Sedačky značky PHASE sme navrhli, vyvinuli a vyrobili na Slovensku. Teší nás, že čalúnený nábytok PHASE si našiel a nachádza svoje miesto vo Vašich domovoch. O vzhľad a kvalitu sedačiek sa stará tím zanietených návrhárov, skúsených remeselníkov, odborníkov s dlhoročnou praxou v odvetví vývoja a výroby nábytku. Pri zrode čalúnených nábytkových kúskov stoja ľudia, ktorým záleží na tom, aby ste sa v pohovkách od spoločnosti PHASE cítili dlho komfortne.

Záručný a pozáručný servis

Každého z nás dokáže poriadne nahnevať, keď si kúpi akýkoľvek výrobok a dostane ho poškodený alebo sa na ňom niečo poškodí neskôr. Ani po uplynutí dohodnutej záručnej lehoty nie sú nám naši zákazníci ľahostajní. Na požiadanie im poskytneme akúkoľvek opravu v rámci servisu našej spoločnosti. Taktiež podáme pomocnú ruku pri nepredvídaných udalostiach, ktoré môžu zákazníka prekvapiť pri užívaní našich výrobkov. Nemusíte chodiť na žiadnu predajňu, všetko vybavíte z pohodlia Vášho domova vyplnením Servisného listu. Servis môžete taktiež využiť aj v prípade ak túžite po zmene. Ak by ste chceli po rokoch zmeniť druh látky alebo kože nič nie je nemožné. Môžete ju nahradiť iným farebným dizajnom látky či kože.

Záruka vrátenia peňazí

Poskytujeme služby na najvyššej úrovni. Našim cieľom nie je predaj výrobku za každú cenu, ale spokojný zákazník. Preto sme sa rozhodli zaviesť ďalší dôkaz kvality a to Záruku vrátenia peňazí do 3 dní od dodania sedačky.

Dozvedieť sa viac

Predĺžená záruka 5 rokov na sedaciu súpravu

O tom, že si za kvalitou naozaj stojíme svedčí aj to, že poskytujeme možnosť predĺženej záruky až na 5 rokov na celý výrobok. Vo vnútri sedačky sa ukrývajú iba kvalitné materiály. Každá naša sedačka sa skladá z masívnej bukovej kostry, kvalitných molitánových sedákov, operákov, kovania či odolného poťahového materiálu.

Dozvedieť sa viac

Záruka 5 rokov na poťahový materiál

Látky, ktoré ponúkame spĺňajú najvyšší Britský štandard a extrémnu trvácnosť. Na exkluzivnu látku poskytujeme záruku až 5 rokov. Látka poskytuje ľahké čistenie, vysokú odolnosť, mäkkosť na dotyk, extrémnu trvácnosť a zdravotnú nezávadnosť.

Dozvedieť sa viac

NEWSLETTER
-->
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame