logo sofa-phase sedackyphase

Všetko pod jednou strechou

Chceme, aby naši zákazníci dostali všetko na jednom mieste! Od profesionálneho poradenstva až po možnosť doladenia svojho bývania do dokonalosti, čím zároveň šetríme váš čas. Neustále pracujeme na tom, aby sme zlepšovali služby pre Vás. Pretože spokojný zákazník je to, na čom nám skutočne záleží.

Kolekcia dekoračných doplnkov

Aby sa sedačka stala šperkom Vašej domácnosti, rozšírili sme pre Vás sortiment o kolekciu dekoračných doplnkov. Pre lepšiu predstavivosť a nápady, ako si skrášliť svoje bývanie máme pre Vás online dekoračné videá, vďaka ktorým sa ľahko stanete malým dizajnérom. V ponuke máme konferenčné stolíky, dekoračné vankúše, štýlové deky, dekorácie na stôl a samozrejme nezabudli sme ani na Vašich domácich miláčikov. Aj pre nich máme kolekciu psích pelieškov, ktoré budú dokonale ladiť s Vašou sedačkou.

Navštíviť eshop

Exkluzívne koberce s úpravou Stains Off

Najnovšou novinkou, ktorá Vám úplne dotvorí pohľad na sedačku sú exkluzívne koberce so špeciálnou povrchovou úpravou Stains OFF. Z kobercov s pomocou papierovej utierky jednoducho odstránite škvrny od kávy, vína, čajú a iné… Vďaka našim kobercom tak Vaša sedačka dostane úplne iný rozmer.

Dozvedieť sa viac
NEWSLETTER
-->
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame