logo sofa-phase sedackyphase

Na zákazníkoch nám skutočne záleží

Potrebujete poradiť?

So svojimi zákazníkmi chceme byť neustále v kontakte preto máme k dispozícii naše kolegyne na online chate, ktoré Vám ochotne poradia denne od 7:00 až do 22 hod. Sme tu pre zvedavých užívateľov, pomáhame ľuďom pri výbere sedačky, pomôžeme aj ohľadne reklamácií. Sme tu pre Vás pre akékoľvek otázky, informácie či rady.

Prejsť na online chat

 

Sme k Vám bližšie

To, že sme stále online, hovoria za nás aj sociálne siete, kde s Vami komunikujeme tie najnovšie informácie, inšpirácie a oznamy. Prostredníctvom sociálnych sietí sa s Vami delíme o všetky dôležité informácie, skúsenosti, akcie a pripravované novinky. S nami Vám nikdy nič neujde.

 

Prinášame nové trendy

S časom sa menia jednotlivé trendy v bývaní a dekorovaní – aj to je jeden z dôvodov prečo sa zúčastňujeme na zahraničných a slovenských výstavách. Preto Vám neustále prinášame ale aj aplikujeme tie najnovšie trendy v bývaní a dekorovaní.

Prejsť na blog

Miriam Bekčíková

Detaily k výrobe objednávky

Pre našich zákazníkov sme vytvorili konto zákazníka, kde okrem iného môže vidieť aj proces výroby sedačky. Vo svojom konte máte uložené všetky potrebné dokumenty k objednávke, manuály a videá pre správnu starostlivosť o svoju sedačku. Presne v jednotlivých bodoch môžete vidieť v akom procese je výroba Vašej sedačky. Od podpísania objednávky, dodania poťahového materiálu, vystrihnutia, ušitia, spracovania dreva na kostru, dodanie molitanov, očalúnenie, montáž nôh a kovania, výstupnej kontroly, zabalenia, naskladnenia až po samotné dodanie k vám domov.

Prihlásiť sa do konta zákazníka

 

3D Konfigurátor

Aby sme vám uľahčili výber a celú predstavivosť sedačky, pripravili sme pre vás 3D konfigurátor, pomocou ktorého si veľmi jednoducho môžete nadizajnovať svoju sedačku až do posledných detailov. Svoju vybranú zostavu máte možnosť zaslať na svoj mail. Vami vybranú nakonfigurovanú sedačku v poťahovom materiáli taktiež môžete zaslať k nám a my Vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru.

Prejsť do 3D konfigurátora

Spokojní zákazníci hovoria za nás

Na vašej spokojnosti nám veľmi záleží! Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám poskytli tie najodbornejšie informácie. Naše asistentky sú pravidelne preškolované tak, aby Vám vedeli vždy poskytnúť poradenstvo nie len ohľadne sedačiek, výroby ale aj v oblasti dizajnu. Spokojní zákazníci s množstvom krásnych vyjadrení a fotiek sú tou najlepšou referenciou.

Medzi odborníkmi a najmä tisíckami spokojných spotrebiteľov sú čoraz viac v kurze originálne sedacie súpravy z našich dielní.

Prejsť do fotografií od našich zákazníkov

NEWSLETTER
-->
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame