logo sofa-phase sedackyphase

Prečo phase

Prečo práve sedaciu súpravu značky PHASE?

Tu je niekoľko dôvodov, prečo sú Phase sedačky tak výnimočné a prečo sa pre sedačku práve tejto značky rozhodlo už viac ako 50 000 zákazníkov.

ZÁRUKA 4 ROKY NA SEDACIU SÚPRAVU ZDARMA

Namiesto štandardných 2 rokov Vám poskytneme celé 4 roky záruku na svoje výrobky a to zadarmo. Platná od 1.9. 2017

Za kvalitou našich výrobkov si stojíme, preto ako dôkaz kvality poskytujeme záruku až na 4 roky.

Čo pre Vás znamená záruka 4 rokov?

Mať istotu celé 4 rokov je pre takýto sortiment obzvlášť dôležité. Nikdy neviete, čo sa môže stať a s predĺženou zárukou nemusíte mať žiadne obavy. MY sa o všetko postaráme. Ako jediní Vám ponúkame túto možnosť nadštandartnej záruky, ktorú sme donedávna poskytovali len za príplatok.

Záruka 4 roky sa vzťahuje na celý výrobok bez poťahového materiálu. Záruka sa nevzťahuje na rozkladacie mechanizmy sedačiek.

Na poťahový materiál platí štandardná záruka 2 roky. Ak si zvolíte svoju sedačku v poťahovom materiály Emotion , Fiorellina  a Stellina získate záruku 5 rokov na poťahový materiál.

ZELENÁ LINKA – ZADARMO

V prípade ďalších otázok, alebo podrobnejších informácií nás prosím kontaktujte na bezplatnom zelenom čísle: 0800 500 021

ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS

Každého z nás dokáže poriadne nahnevať, keď si kúpi akýkoľvek výrobok a dostane ho poškodený alebo sa na ňom niečo poškodí neskôr. Ani po uplynutí dohodnutej záručnej lehoty nie sú nám naši zákazníci ľahostajní. Na požiadanie im poskytneme akúkoľvek opravu v rámci servisu našej spoločnosti.

 

Taktiež podáme pomocnú ruku pri nepredvídaných udalostiach, ktoré môžu zákazníka prekvapiť pri užívaní našich výrobkov. Nemusíte chodiť na žiadnu predajňu, všetko vybavíte z pohodlia Vášho domova vyplnením Servisného listu. Servis môžete taktiež využiť aj v prípade ak túžite po zmene. Ak by ste chceli po rokoch zmeniť druh látky alebo kože nič nie je nemožné. Môžete ju nahradiť iným farebným dizajnom látky či kože.

 

PREJSŤ NA POZÁRUčNÝ SERVIS

Skupiny látok Exclusive a Vysoká kvalita nájdete len v predajniach PHASE a sú vyrobené exkluzívne len pre tohoto jediného predajcu. V iných, konkurenčných predajniach ich nenájdete. Tieto látky sú výnimočné a určené pre výnimočné domácnosti. Doporučujeme pozrieť si ich osobne na predajni Phase.

EMOTION

Objavte vysokokvalitnú novinku v našej ponuke! Látka EMOTION utkanú zo špeciálnych polyesterových vlákien s úpravou Easy-care, ktorá je odolná voči oderu a umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu sedacej súpravy. Za kvalitou látky EMOTION si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 rokov!

 

VIAC O LÁTKE EMOTION

FIORELLINA

Objavte vysokokvalitnú novinku v našej ponuke! Látka Fiorellina utkaná zo špeciálnych polyesterových vlákien s úpravou Easy-care, ktorá je odolná voči oderu a umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu sedacej súpravy. Za kvalitou látky FIORELLINA si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 rokov!

 

VIAC O LÁTKE FIORELLINA

STELLINA

Objavte vysokokvalitnú novinku v našej ponuke! Látka STELLINA utkaná zo špeciálnych polyesterových vlákien s úpravou Easy-care, ktorá je odolná voči oderu a umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu sedacej súpravy. Za kvalitou látky STELLINA si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 rokov!

 

VIAC O LÁTKE STELLINA

Skupiny látok Exclusive a Vysoká kvalita nájdete len v predajniach PHASE a sú vyrobené exkluzívne len pre tohoto jediného predajcu. V iných, konkurenčných predajniach ich nenájdete. Tieto látky sú výnimočné a určené pre výnimočné domácnosti. Doporučujeme pozrieť si ich osobne na predajni Phase.

SLOVENSKÁ VÝROBA

Na slovenskom trhu sme už 10.rokov, počas ktorých sme sa zdokonalili nie len v technológií, obchode ale aj kvalite. Jedinečný dizajn, ktorý nájdete len v predajniach Phase sedačky. Sedačky nenakupujeme, MY sedačky dizajnujeme.

Disponujeme vlastným vývojovým štúdiom a výrobou. Náš dizajnér Mgr. art Peter Ondrejka sa snaží vo svojich návrhoch dosiahnuť kvalitu a inováciu, ktorá je synonymom firmy Phase. Počúvame Vaše potreby a smer, ktorým sa uberáme definujú aj požiadavky našich zákazníkov. Okrem vizuálnej stránky produktov dbáme na kombort používateľa. Navrhovanie sedačiek nie je len o tvare, ale aj pocite, ktorý sa Vám snažíme sprostredkovať komfortom zo samotného sedenia alebo ležania. Sedačka Phase musí slúžiť pre Vaše pohodlie.

SLOVENSKÝ DIZAJNÉR

Mgr. art Peter Ondrejka
Dizajnér sedačiek PHASE

„Udávame trendy a plníme sny o dokonalom bývaní“

Dizajn nábytku, ale aj celkový dizajn, je pre mňa najkrajšia cesta, akú som si mohol v živote zvoliť. Neberiem to len ako prácu, čo ma živí, ale aj ako záľubu v navrhovaní nových a krásnych vecí, ktoré dokážu potešiť nielen mňa ale hlavne aj našich zákazníkov, ktorí si ich zakúpia. Snažím sa v mojich návrhoch dosiahnuť funkčnosť a estetiku.

Spoločnosť Phase má veľký potenciál, je to inovatívna firma, ktorá sa nezaoberá kvantitou, ale hlavne kvalitou. Má svoju cestu, odhodlanie, filozofiu a plány do budúcnosti, ktoré túto firmu ďaleko prevyšujú nad ostatné. Je mi potešením pracovať v tejto firme ako dizajnér a tvoriť skvelé dizajnerské sedačky, ktoré budú slúžiť ľuďom celé roky. Ako dizajnér dôverujem tejto firme a som rád, že používajú kvalitný materiál a majú nadpriemerný prístup k zákazníkovi a snažia sa mu vyhovieť čo najviac.

Vo svojich návrhoch sa snažím dosiahnuť kvalitu a inováciu, ktorá je synonymom firmy Phase. Okrem vizuálnej stránky produktov sa snažím dbať na komfort používateľa, keďže navrhovanie sedačiek nie je len o tvare, ale aj pocite, keď na nej sedíte alebo ležíte. Musí slúžiť pre pohodlie zákazníka.

„Našim cieľom nie je predaj výrobku za každú cenu, ale spokojný zákazník. Radšej nebudeme mať žiadneho zákazníka ako nespokojného…“

Martin Duras, majiteľ PHASE

 

Ak nesplní naša sedačka Vaše očakávania, vrátime Vám peniaze!

Pýtate sa, ako je to možné? Čítajte ďalej a dozviete sa viac:

Určite si kladiete pri výbere sedačky tieto otázky:

Z akej firmy alebo akú značku sedacej súpravy si mám kúpiť?
Kúpim radšej lacnejšiu alebo drahšiu sedačku?
Nesklame ma firma, pre ktorú sa rozhodnem?
Čo ak im naletím na ich sľuby?
Čo ak si vyberiem farbu poťahu, ktorá mi po dodaní nebude vyhovovať?
Ako sa ku mne zachovajú, keď im nahlásim reklamáciu?

Odpovede určite dobre poznáte. Väčšinu firiem hlavne zaujíma, aby ste u nich nechali svoje peniaze. A čo sa bude diať po tom ako sedačku dostanete, nikoho nezaujíma.

Ak kupujete sedačku PHASE, kupujete si istotu a potešenie z krásnej sedačky bez akýchkoľvek obáv. Okrem toho Záruka 4 roky. Tiež sme sa rozhodli zaviesť ďalší dôkaz kvality a to „Záruku vrátenia peňazí do 3 dní od dodania sedačky!“

Ak nesplní sedačka PHASE Vaše očakávania, zaväzujeme sa k tomu, že ju zoberieme späť a vrátime Vám peniaze! Bez udania dôvodu. Celkom nadštandardne a nad rámec zákona.

Fotografie od našich zákazníkov

 

 

Fotografie

Referencie od našich zákazníkov

 

 

Referencie

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame