Májová akcia

Májová akcia pri príležitosti 10. Výročia firmy Phase.

Platí od 1.5. do 31.5.2017!

 

Vážený zákazník, dovoľte nám podeliť sa s Vami o radosť zo založenia firmy Phase. Za Vašim maximálnym komfortom a absolútnou spokojnosťou stojí tím zložený z viac ako 500 odborníkov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v odvetví výroby nábytku v 5-tich slovenských fabrikách. Viac ako 70 zamestnancov sa stará o Vaše pohodlie, servis a obchod. Snaha posúvať značku PHASE neustále vpred sa napĺňa rozširovaním predajných miest. Svoje pôsobenie máme už v 21 predajných miestach v ČR a SR. Dôkazom, že zvládame plniť Vaše sny a predstavy je viac ako 50 tisíc spokojných zákazníkov a 200 tisíc fanúšikov na sociálnych sieťach.

Zato, že ste tu s nami 10. Rokov pripravili sme pre Vás zľavy od 15 – 36%. ĎAKUJEME

Ak navštívite ktorúkoľvek predajňu Phase sedačky, môžete využiť špeciálnu zľavu 15 až 36% .Na všetky sedacie súpravy, taburetky, kreslá a stoličky zľava až 15%.

Možnosť využiť 15% zľavu na nasledovné produkty :

  • Ak si objednáte sedačky, taburetky, kreslá, stoličky  v akejkoľvek sume, získate zľavu 15%

Možnosť využiť 20% zľavu na nasledovné produkty :

  • Ak si objednáte stolík alebo doplnky z nášho e-shopu v akejkoľvek cene, získate zľavu 20%

Možnosť využiť 36% zľavu na nasledovné produkty :

  • Ak si objednáte akýkoľvek exkluzívny koberec z nášho e-shopu, získate zľavu 36%

POZOR platnosť akcie je obmedzená:

Táto akcia je časovo obmedzená len do 31.5.2017. Túto akciu nie je možné kombinovať s akciami z predchádzajúcich mesiacov ani si ju uplatňovať spätne.

Kde je najbližšia predajňa sedačiek Phase?

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Oznam zákazníkom:

Vážený zákazník, v tomto období rekordne stúpa záujem o naše sedacie súpravy a máme podpísané veľké množstvo objednávok. To spôsobuje možné zdržanie výroby sedačiek, nakoľko výrobné kapacity výrobných firiem sú skoro plné. Preto sa môže stať, že práve Vaša objednávka, môže byť vyrobená neskôr, ako je to u nás neobvyklé. Za pochopenie ďakujeme.