logo sofa-phase sedackyphase

Októbrová akcia

Stále berieme objednávky, ktoré vyrobíme a dodáme do VIANOC!
Aktuálne cenové zvýhodnenie platí od 15.10. do 31.10.2017!

 

Vážený zákazník,

Od dodávateľov sme dostali informáciu, že majú dostatočný počet materiálov pre výrobu sedacích súprav do VIANOC. Preto dokážeme prijímať objednávky, ale len do 31.10.2017 a zaručujeme Vám, že ju vyrobíme a k Vám dodáme do VIANOC.

V každom prípade, bude lepšie, keď nebudete odkladať svoje rozhodnutie na posledný deň. Uľahčí to prácu našim výrobcom, ktorí nedostanú nápor objednávok naraz, ale postupne.

Výška zľavy na Vašu sedačku zálaží len na Vás

Ak navštívite ktorúkoľvek predajňu Phase, môžete využiť aktuálne zvýhodnenie, zľavu 4,6,8,10 alebo 12, podľa výšky sumy Vašej objednávky. Ak si na sedačku objednáte v Luxury kategórii pripočítajte si zľavu 10%. Ak si sedačku objednáte v Exclusive kategórii pripočítate si  zľavu 5% .

 

Teraz k sedačke predĺžená  Záruka na 4 alebo 5 rokov úplne ZADARMO!

Do nedávna bola možnosť predĺžiť si záruku za poplatok 160 eur. Aktuálne však dostanete túto záruku k sedacej súprave od Phase ZADARMO.

Hlavne záleží na type poťahového materiálu, ktorý si vyberiete.Ak si vyberiete poťahový materiál z kolekcie Exclusive, dostanete záruku 4 roky na sedačku a 5 rokov na poťah. Ak si vyberiete poťahový materiál z kolekcie Luxury, dostanete 5 rokov záruku na sedačku a 5 rokov na poťahový materiál.

 

Ak si objednáte sedačku do 31.10.2017, my ju vyrobíme a dodáme do VIANOC!

Ak plánujete objednať svoju novú sedaciu súpravu tak, aby sme Vám ju vyrobili a doručili pred Vianocami, svoju objednávku musíte podpísať najneskôr 31.10.2017. Všetky objednávky podpísané po tomto termíne, budú vyrobené a dodané až na nový rok 2018. Ďakujeme za pochopenie.

 

Revolučné koberce CARPET DECOR excluzívne len v predajniach PHASE a so zľavou 36%

Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nepresiaknu vodu, sú zdravotne nezávadne a naviac sa dajú prať v práčke? Spoločnosť Phase sedačky predstavujú k svojim sedačkám novú kolekciu revolučných kobercov Carpet Decor s fantasticky prevedenou úpravou EASY CLEAN.
Všetky dizajny kobercov môžete vidieť a kúpiť len v predajniach Phase sedačky vo všetkých krajských mestách. Alebo na internetovej stránke http://sedackyphase.sk/dizajnove-koberce/

Pri príležitosti 10. výročia založenia firmy Phase máte možnosť kúpiť koberec so špeciálnou až 36% zľavou. Pôvodná cena koberca je 310 eur s PHH, po odpočítaní zľavy iba 199 eur s DPH.

 

Všetky stoličky, kreslá, konferenčné stolíky a leňošky so zľavou 15%

Ak si objednáte akékoľvek stoličky, kreslo, leňošku, taburetku, stolík alebo doplnky z eshopu dostanete zľavu 15%.

POZOR platnosť akcie je obmedzená:

Táto akcia je časovo obmedzená len do 31.10.2017. Túto akciu nie je možné kombinovať s akciami z predchádzajúcich mesiacov ani si ju uplatňovať spätne, nevzťahuje sa na príplatkové nožičky a doplnkové vankúše.

 

Kde je najbližšia predajňa sedačiek Phase?

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame