logo sofa-phase sedackyphase

Decembrová akcia

 

Vianočný VÝPREDAJ na nové a skladové sedacie súpravy! Len do 22.12.2017

 

Vážený zákazník,

Keďže Vám už nedokážeme vyrobiť a dodať sedačku do Vianoc, rozhodli sme sa spustiť januárový výpredaj skladových zásob už teraz. Ak ste si nestihli vybrať a objednať sedačku do Vianoc, skúste si vybrať z našej ponuky skladových sedacích súprav v zľave:

20 až 40%

Už len skladovú sedačku Vám dokážeme dodať do Vianoc. V tomto čase, keď sa pomaly, ale isto približuje vianočný zhon, zaznamenávame veľký záujem o naše skladové sedacie súpravy. Preto ak uvažujete o kúpe, navštívte naše predajne čím skôr a vyberte si ešte pred tým ako si sedačku rezervuje iný zákazník.

Máte záujem objednať úplne novú sedačku podľa vlastných predstáv???

Ak si v našich predajniach objednáte úplne novú sedačku, stoličky, alebo iné čalúnené výrobky, môžete využiť výpredajovú zľavu:

15% na akýkoľvek model a akékoľvek prevedenie!

Sedačka bude však vyrobená a dodaná až na nový rok. Rozhodnutie aký typ sedačky zvolíte, je len na Vás.

Výšku zľavy si môžete navýšiť o ďalších 3 alebo 5%!

Ak si Vašu sedačku objednáte v jednom z viacerých špeciálnych belgických poťahoch z kategórie látok EXCLUSIVE, naviac si pripočítate k zľave ďalšie 3%.

Ak si sedačku objednáte zo skupiny poťahov LUXURY, naviac si pripočítate k zľave ďalších 5%.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Teraz k sedačke predĺžená  Záruka na 4 alebo 5 rokov úplne ZADARMO!

Do nedávna bola možnosť predĺžiť si záruku za poplatok 160 eur. Aktuálne však dostanete túto záruku k sedacej súprave od Phase ZADARMO.

Hlavne záleží na type poťahového materiálu, ktorý si vyberiete. Ak si vyberiete poťahový materiál z kolekcie Exclusive, dostanete záruku 4 roky na sedačku a 5 rokov na poťah. Ak si vyberiete poťahový materiál z kolekcie Luxury, dostanete 5 rokov záruku na sedačku a 5 rokov na poťahový materiál.

Revolučné koberce CARPET DECOR excluzívne len v predajniach PHASE a so zľavou 36%

Počuli ste už o kobercoch, ktoré odolajú nečistotám, nepresiaknu vodu, sú zdravotne nezávadne a naviac sa dajú prať v práčke? Spoločnosť Phase sedačky predstavujú k svojim sedačkám novú kolekciu revolučných kobercov Carpet Decor s fantasticky prevedenou úpravou EASY CLEAN.
Všetky dizajny kobercov môžete vidieť a kúpiť len v predajniach Phase sedačky vo všetkých krajských mestách. Alebo na internetovej stránke http://sedackyphase.sk/dizajnove-koberce/

Pri príležitosti 10. výročia založenia firmy Phase máte možnosť kúpiť koberec so špeciálnou až 36% zľavou. Pôvodná cena koberca je 310 eur s DPH a po odpočítaní zľavy iba 199 eur s DPH.

POZOR platnosť akcie je obmedzená:

Táto akcia je časovo obmedzená len do 22.12.2017. Túto akciu nie je možné kombinovať s akciami z predchádzajúcich mesiacov ani si ju uplatňovať spätne, nevzťahuje sa na príplatkové nožičky a doplnkové vankúše.

Kde je nAJBLIŽŠIA prEdAjna sedaček Phase?

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame