logo sofa-phase sedackyphase

FIORELLINA - UMÝVATEĽNÝ MATERIÁL
5-ročná záruka
Pozrieť detail materiálu

umývateľný materiál

odolný materiál

Materiál poťahov sa odlišuje predovšetkým v štruktúre. Farebná paleta zobrazená na stránke je čiastočná, celú paletu farebných variantov si môžete pozrieť na predajni.

Zobraziť najbližšiu predajňu

FIORELLINA - UMÝVATEĽNÝ MATERIÁL

Objavte vysokokvalitnú novinku v našej ponuke! Látka Fiorellina utkaná zo špeciálnych polyesterových vlákien s úpravou Easy-care, ktorá je odolná voči oderu a umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu sedacej súpravy. Za kvalitou látky FIORELLINA si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 rokov!

Pravidelnou starostlivosťou o poťah môžete predĺžiť život čalúnenia a zachovať pôvodné farby a pekný vzhľad sedačky počas dlhých rokov.

Najjednoduchšou formou čistenia sedačky je vysávanie. Aspoň raz za týždeň odstráňte usadený prach a špinu, ako i prípadné suché škvrny, na čistenie ktorých nie je vhodné použiť vodu. Väčšinu tekutých škvŕn odstránite čistou vodou, prípadne mydlovým roztokom. Vyliatu kávu, červené víno alebo kečup najskôr odsajte papierovým obrúskom alebo jemnou handričkou. Následne na škvrnu aplikujte čistú alebo mydlovú vodu a znečistenie hubkou s citom vyšúchajte dočista. Škvrnu odporúčame vyšúchať radšej viackrát jemne ako raz silno, mohli by ste poškodiť poťah. Stopy po pere či fixke tiež odstránite použitím mydla a čistej vody.

Vzniknuté škvrny je nutné ošetriť ihneď v opačnom prípade zaschnú a budú tak ťažšie odstrániteľné. Ešte pred samotným čistením však účinky čistiaceho prostriedku vyskúšajte na testovacej vzorke poťahu, aby ste predišli poškodeniu povrchovej úpravy. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky na báze organických rozpúšťadiel a liehu.

Pravidelná starostlivosť o sedaciu súpravu predĺži jej životnosť a v kombinácií s až päťročnou zárukou na poťah bude vaša sedačka vyzerať stále ako nová.

Technické parametre látky

Typ látky:Tkaná poťahová látka
Zloženie:100% Polyester
Hmotnosť:571,30 gr/bm
Šírka:140 cm
Odolnosť v odere:40 000 otáčiek, kategória A
Test farebnej stálosti:za sucha 3-4, za mokra 3
Roztrhnutie:Osnova..20 N, Útok...350 N
Pevnosť v ťahu:Osnova...848 N, Útok 825 N
Farebná svetlostálosť:5
Žmolkovateľnosť:3/4
Použitie:Čalúnenie
Čistenie:
NEWSLETTER
Pre pohodlnejší výber tej správnej sedačky používame cookies. Prečítajte si, ako ich používame